Ofiste Savaş

Ofiste Savaş Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ofiste Savaş ; Oyun yüklendikten sonra GIOCA butonuna tıklayarak oyuna baslayın, mouse u kullanarak is arkadaslarınıza nisan alıp sol tıkla kağıt topları fırlatın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ofiste Savaş Oyunu 1434 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Komik Oyunlar Hedef Oyunları

Ofiste Savaş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Savaşı Zombi Savaşı Müthiş bir zombi savaş oyunu. Ekibinizle A, S, D, W veya ok tuiları ile ilerleyerek etapları bitirin.

Yemek Savaşı Yemek Savaşı Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız

Troy Savaşları Troy Savaşları START GAME daha sonra NEXT butonuna tıkladıktan sonra Wave yazan yere tıklıyorsunuz. Continue diyerek oyuna başlıyorsunuz. Oyunda amacınız kalenizi çıkardığınız askerle korumaktır. Oyun konrol tuşları ise klavyedeki yukarı aşağı tuşu, Space(boşluk) tuşudur. Yön tuşları ile kalenizdeki ateşlli oku hareket ettirip düşmanlarınıza Space(boşluk) tuşu ile atıyorsunuz. Sol alt köşeden başlayan panelden altın miktarınıza göre asker çıkarmak için mause(fare) ile tıklıyorsunuz. Bölüm geçerken Continue yazan yere tıklayıp yeni bölüme geçiyorsunuz.

Tank Savaşı Tank Savaşı Oyunu yön tuşları ve S Tuşu ile Oynuyoruz. Oyunda Hakkınız Bittiğinde TRY AGAIN ile Tekrar Başlatabilirsiniz.

Süper Mario Savaşı Süper Mario Savaşı Süper Mario ile yaratıklara karşı savaşın. W,A,S,D tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunda Space tuşuna basarak hedef aldığınız yaratıklara ateş edebilirsiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Süper Can Savaş Süper Can Savaş Dünyayı kurtarmalı ve doğayı yokeden düşman robotlarla mücadele etmelisiniz. Robotları yokederken yardıma ihtiyaç duyduğunuzda süper kahraman dostlarınız yanınızda olacaktır.

Sünger bob deniz savaşı Sünger bob deniz savaşı Sünger bob deniz savaşı karakterinizi seçerek oyuna başlayınız. Karakterinizi kontrol ederek düşmanlarla savaşmaya başlayon ve hepsini yenmeyi deneyiniz. Düşmanlarınız size ve arkadaşlarınıza zarar vermesine asla izin vermeyiniz. Oyunu ister tek başına, ister 2 kişili oynayabilirsiniz. Önüne çıkan bonusları almayı da unutmayınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Su Savaşı Su Savaşı Oyun'da 2'arkadaş birbirlerinle şakalaşıyor ama şakanın tozu kaçınca aralarındaki rekabet komik bir hal alıyor. Oyun mause ile su topları yapıp karşınızdaki rakibi vurmaya çalışın yön tuşaları ile hareket edin.

Stratejik Uçak Savaşı Stratejik Uçak Savaşı Ülkelerin en önemli savunma araçlarından olan Savaş uçakları gelişen teknolojide en fazla yeniliğe ihtiyaç duyan araçlardandır. Yüksek hızlarda yapabildikleri ani manevra kabiliyetleri onlara savaş alanlarında eşsiz bir avantaj sağlamaktadır. Eklemiş olduğumuz stratejik uçak savaşı olarak sınıflandırdığımız bu oyunda yapmanız gereken uçak filonuzu mükemmel bir şekilde yöneterek düşmanlarınızı yok etmek olacak. Mouse ile ekran üzerindeki nesnelerden yararlanarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.