Noel Baba

Noel Baba Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Noel Baba ; Noel çocuğunu noel babanın yanındaki hedefe fırlat ve puanları topla  tam hedeften vur büyük puanı al.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Noel Baba Oyunu 2475 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Komik Oyunlar

Noel Baba Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Dadı Baba Süper Dadı Baba Süper dadıya yardım etmeli ve minik bebeğe bakıcılık yapmalısınız. Bebeğin günlük bakımı dikkatlice yapmalı ve istenilen sıraya uymalısınız.

Süper Büyük Babaanne Süper Büyük Babaanne Bakıcı büyükanne kızından ikiz bebekleri alıyor. Onları mutlu etmek, karınlarını doyurmak, yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır. Oyun girmek istiyorsanız PLAY butonuna tıklayınız. Arkasından yine PLAY butonuna tıklayarak oyua başlayınız. Oyundaki bir bebek genelde sizden oyuncaklar ister. Oyunca isterse hani oyunca ise onun üzerine tıklayıp bebeğe vermelisiniz. Bebeklere iyi göz kulak olun,oynadıkları yerin yanında kocaman bir akvaryum vardır ve bebekler öyle şeyleri düşürmeyi çok sever.

Şirin Baba ile Hafıza Testi Şirin Baba ile Hafıza Testi Şirinler filminin sevilen kahramanı olan şirin baba ile zevkle oynayabileceğiniz zeka oyunu.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Şirin Baba İksir Şirin Baba İksir Şirinlerin korkulu rüyası olan gargamelin evine giren şirin baba bu korkulu maceradan kurtulup iksirleri almak istiyor. Şirin babayı yönlendirerek engelleri aşmalı ve oyunu tamamlamalısınız.

Okçu Noel Baba Okçu Noel Baba Oklarınız ile geyiği vurmaya çalışıyorsunuz.

Noel Kızı Noel Kızı Noel tatili için güzel kızımıza en güzel kıyafetleri giydireceğiz.

Noel Hediyelerini Dağıt Noel Hediyelerini Dağıt Oyununun yüklemesi tamamlandıktan sonra Play butonuna basınız.Bu Noel gününde Noel babayla birlikte arabanızla hediyeleri toplayıp eve vardığınızda Noel baba arabadan inecektir ve bacadan içeri girecektir.Çocukları mutlu ettiğinizde yeni seviyeye geçebilirsiniz.Dikkat etmeniz yollar çok engebeli olduğu için arabayla ilerlerken ters düşmemektir.Eğer terst olarak bir süre kalırsanız oyunu kaybedersiniz ve restart bölümü çıkar.Arabayı kullanmak için klavyedeki yön tuşlarını basınız.

Noel Cini Noel Cini Hediye paketkerini toplayarak bir sonraki bölümlere geçerek oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde bir çok hediye paketi ve şeker bulunmaktadır. Bunları toplayarak oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde hareket eden oyuncaklar bulunmaktadır ve bu oyuncaklar size zarar verdiğinden dolayı klavyenizin H tuşunu kullanarak oyuncaklara ateş ederek ölmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ulaşması zor olan oyuncaklara klavyenizin J tuşunu kullanarak tümsek oluşturarak bu tümseklerin üzerine çıkarak ulaşılması zor olan hediye paketlerini toplayabilirsiniz.