Komik Sirk

Komik Sirk Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Komik Sirk ; PLAY yazısına basıyoruz ardından 1 .bölümü seçip oyuna başlıyoruz oyunun amacı kafes içindeki aynı hayvanları aynı kafesteki hayvanların üzerine bırakmak FARE kullanarak oynayabiliryosunuz.3 kafes üstüste getirerek patlatın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Komik Sirk Oyunu 3242 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 11 Komik Oyunlar

Komik Sirk Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yunusların Sirk Gösterisi Yunusların Sirk Gösterisi Sirkteki sevimli yunuslar akrobatik hareketler yapmak istiyor. Yunuslar ile eğlenceli bir oyun oyna. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sirk Motoru Sirk Motoru Sirk içerisinde motor gösterisi sergilemeniz gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde sirk gösterinizi klavyenizin yön tuşlarını kullanarak gösterebilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oyunda ilerlerken karşınıza pek çok engel çıkmakmaktadır ve bu engellere takılıp düşmeden engeller ile sirkte bazı hareketler yaparak gösterinizi güzelleştirmeniz gerekmektedir.

Sirk Gösterisi Sirk Gösterisi Sirkte çalışabilmek için çok yetenekli olmak gerekir. Haydi hemen oynamaya başlayın ve ne kadar becerikli olduğunuzu ölçün.

Komik Vuruş Komik Vuruş Durakta bekleyen insanları rahatsız etmek için komik vuruş oyunu oynamalısın. şişman adamı durakta rahatsız ederek puan kazan.

Komik Tilki Komik Tilki Komik tilki seçeceğiniz bir zaman yolculuğuna girerek zaman tünelinden ortama düşüyor. Fakat asıl senaryo burada başlıyor. Tilki yoldaki birnbir türlü bomba ve TNT lerden sıyrılarak hedefine gitmesi gerek.

Komik Sirk Komik Sirk PLAY yazısına basıyoruz ardından 1 .bölümü seçip oyuna başlıyoruz oyunun amacı kafes içindeki aynı hayvanları aynı kafesteki hayvanların üzerine bırakmak FARE kullanarak oynayabiliryosunuz.3 kafes üstüste getirerek patlatın.

Komik Sincap Komik Sincap Oyunda 2 sincapın mücadelisini göreceksiniz. Siz oyunda turuncu renkte olan sincabı yönetecek ve karşınızdaki rakip sincabı öldürmeye çalışacaksınız. Oyun yüklenince Start Game deyin ardından sincap dövüşü tehlikeli sincap oyunu hemen başlayacak ve rakibinizde size saldırmaya başlayacak sizinde ona karşılık vermeniz gereikiyor. Kalan canınızı sağtarafta gözüken yerden anlayabilirsiniz. Oyundaki konrolleri sayacak olursak yön tuşları ile sincabı hareket ettirebilir ve boşluk tulunu kullanarak ateş edebilirsiniz. Oyunda çıkan kutuları alırsanız ateş gücünüz saldırı gücünüz artar ve rakibinizi koalyca yenebilirsiniz. Bakalım hangi sincap daha tehlikeliymiş.

Komik Napolyon Komik Napolyon Komik Napoleon önünüzdeki koşan adamı etkisiz hale getirmeniz gerekiyor okları atın ve yukarda gördüğünüz bonusları vurarak güçlü oklar alın ve onu öldürün sonra oyun sonunda yön tuşları ile bayanlarla dans edin. Siz komik domuzun üstündesiniz.

Komik Market Komik Market Bu markette zaman sandığınız gibi sıkıcı değil munzur market görevlisi çeşitli şakalar ile gelen müşterilere takılıyor, biraz komik biraz muzur şakalar yapıyor. etraftaki objeleri doğru sıralama ve kombinasyonlar ile tıklayıp müşterilere şakalar yapmaya çalışın. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.