Kafa Patlatma

Kafa Patlatma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kafa Patlatma ; El ile yoldan geçen adamların kafalarına tıklayarak patlatın.OYNAOYUN.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kafa Patlatma Oyunu 2219 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 Komik Oyunlar

Kafa Patlatma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Top Patlatma Top Patlatma Oyunumuzda kahramanımızı sağa ve sola ilerletmek için ''YÖN TUŞLARI''nı kullanacaksınız. ''SPACE'' tuşunu kullanarak topları patlatmaya çalışacaksınız. Topu patlattığınızda toplar çoğalacak ve çoğalan toplarıda vuracaksınız.. Topları vurmadan toplar size değerse oyunbaşa döner. O yüzden dikkatli olup topları vurup ölmemeye çalışın.

Top Kafa Top Kafa PLAY yazısına basıyoruz ardından bölüm seçip oyuna başlıyoruz oyunun amacı FARE kullanarak bize verilen hedef tahtalarını toplamak.

SüperMaymun Balon Patlatma SüperMaymun Balon Patlatma Süperman den esinlenen maymun kahramanınız sizler için eklediğimiz bu oyunda uçarak hareket etmekte olan balonları patlatmak için çaba sarfediyor. Oyundaki amacınız elinizden gelen en hızlı şekilde en fazla balonu patlatarak yüksek puanlara ulaşmayı sağlamak. Mouse ile kahramanınızı yönlendirebilir balonları hızlıca patlatabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Solucan Kafaları Vur Solucan Kafaları Vur Ormanda karşınıza çıkan solucanları vurmaya çalışcaksınız. Solucanları fare ile nişan alarak öldürün.

Sivilce Patlatma Sivilce Patlatma Oyun'daki adamın suratında çıkan sivilceleri patlatmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde sivilceler hızlı bir şekilde belirip kaybolduğundan dolayı hızlı bir şeklilde sivilcelere ulaşarak sivilceleri sıkmanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde adamın suratında beliren sivilcelerin üzerine hızlı bir şekilde fare imlecinizi getirdikten sonra farenizin sol tuşunu kullanarak sivilceyi patlayarak oyun içerisinde puan elde edebilirsiniz. Ayrıca oyun süreli olduğundan dolayı hızlı bir şekilde belli bir puana ulaşabilmek için sivilceleri patlatmanız gerekmektedir.

Şirinler Balon Patlatma Şirinler Balon Patlatma Çizgi filmlerin en beğenilenlerinden olan Şirinler ile internet üzerinden oynayabilmeniz için hazırlanmış eğlenceli bir oyun. Balonlara doğru bir şekilde nişan alarak en fazla balonu en kısa sürede patlatmaya çalışarak yüksek puanlar elde etmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Simpson Kafa Pacman Simpson Kafa Pacman Homerın kafasını klavyenizdeki Ok tuşları ile kontrol ederek bütün çörekleri yemesini sağlayınız.Çörekleri yerken kötü komşularına yakalanmamaya dikkat ediniz.Oyundaki içecekleri aldığınızda onlar bir süreliğine etkisiz hale gelirler ve onları yiyebilirsiniz.

Şeker Patlatma Şeker Patlatma Ringte dövüş yaparken iplerle gerili olan karakterinizi ibrenin tam ortada olduğu zaman mause(fare) ile basıyorsunuz ve bisonu fırlatıyorsunuz. O da kaçan şekerlemelerin üzerinden ilerleyecektir. Oyunun ilk bölümlerinde çok fazla ilerleyemeye bilrisiniz. Her bölüm bittiğinde SHOP yazan yere tıklayarak bisonun daha hızlı gitmesini sağlayacak teçhizatlar alabilirsiniz. Teçhizatlarıda Space(boşluk) tuşuna basarak aktif edebiliyorsunuz.

Sebze kafa Sebze kafa sebzeye zevkinize göre şekil verin.