Haylaz Çocuk

Haylaz Çocuk Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Haylaz Çocuk ; Afacan çocuk yaramazlık peşinde.Çocuğu yönet ve babası arabayı silerken spreyi kafasına düşür.Oyunu fare ile oyna.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Haylaz Çocuk Oyunu 4899 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 Komik Oyunlar

Haylaz Çocuk Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaramaz Çocuk Yaramaz Çocuk Şımarık çocuğumuz babasına ders çalışıyor izlenimi veriyor. Babası gezete okurken Playstation oynuyor. Babası bakınca hemen bırakığ derslerine bakıyor.Babamıza yakalanmadan oyun oynamaya çalışacağız.

Walkman Çocuk Walkman Çocuk Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz. Önünüze çıkan yaratıkları vurmaya çalışın dikkat edin yaratıklar size zarar vermesin yoksa piliniz biter.

Trt Çocuk Üçüzler Trt Çocuk Üçüzler Trt Çocuk TV de yayınlanan üçüzlerin harika oyununu oynamak isterseniz oyun yüklemesi bitince sağ alt köşedeki Jugar yazısına tıklamanız yeterlidir. Oyunda düşmanınız cadıdır. Sizin eşyaları, oyuncakları toplamanız gerekiyor fakat cadının size gönderdiklerine dikkat edip onları almaya çalışmamalısınız. Cadı size kaktüs, şemsiye gibi şeyler gönderecektir. Dokunduğunuzda canınızın yandığı. Dikkatli olup seviyeleri geçmeye çalışınız.Oyun kontrol tuşları klavyedeki yön tuşlarıdır.

Trt Çocuk Rüzgar Gülü Trt Çocuk Rüzgar Gülü Trt Çocuğun sevilen programlarından biriside rüzgar gülüdür. Çizgi filmden esinlenmiş bu oyunu oynamak için yüklenmesi ardından PLAY yazan yere tıklayınız. Trt Çocuk Rüzgar Gülü oyununun alt panellerinden dilediğinizi seçip, güzel bir çocuk oyun bahçesi yaratabilirsiniz.Mause(fare) ile gereken araç gereçleri seçiyorsunuz ve bahçe kuruluyor.

Trt Çocuk Ocuk ile Bocuk Trt Çocuk Ocuk ile Bocuk PLAY yazısına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunumuzdaki amaç 4 kahramana vurmadan mor canavara vurmak. Mor canavara vurduğunuzda skorunuz artacak..Diğer kahramanlarımıza vurduğunuzda kazandığınız skor sayıları tek tek azalacak. Oyunu mause ile oynayacaksınız.

Trt Çocuk Namnam Yapboz Trt Çocuk Namnam Yapboz Oyun'da KARIŞTIR VE BAŞLA yazısına tıklayarak yapboz oyunumuza başlayalım. Namnamın yapboz parçaları sağ tarafta yer alıyor. Ordan parçaları alıp resmin üzerine yerleştirin.

Şımarık Çocuk Şımarık Çocuk Yaramaz çocuğumuz babasına ders çalışıyor izlenimi veriyor. Babası gezete okurken Playstation oynuyor. Babası bakınca hemen bırakıp derslerine bakıyor.Babamıza yakalanmadan oyun oynamaya çalışacağız.

Sinirli Çocuk Sinirli Çocuk Oyunda babasının sürekli kavga ettiğini gören çocuk, bunun iyi birşey olduğunu zanneder ve çevredeki arkadaşlarına vurmaya başlar. Oyuna PLAY ve START yazılarına tıklayarak girebilirsiniz. Oyunda A,S tuşlarını saldırmakta, OK tuşlarını da hareket etmekte kullanabilirsiniz. Unutmayın ki kavga hiçbir zaman iyi birşey değildir.Hakkınızı konuşarak yada yasal yollardan arayın.

Sincap Çocuk Sandaviç Makinesi Sincap Çocuk Sandaviç Makinesi Oyunumuzda sandaviç makinesinden sandaviç yapacak. Ama dikkat etmesi gereken şey yukarıda gösterilen malzemeleri, makinenin gösterdiği seçeneklerin içinden zamanında bulmak. Malzemeleri onaylamak için boşluk tuşuna basın.Size verilecek kısa bir zaman içinde malzemeleri onaylayıp sandaviçi yapmalısınız. Yoksa süre yetişmediği için sincap çocuk aç kalacak..