Çılgın Nine

Çılgın Nine Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Nine ; Sinirli Nine elinde yürüdüğü stop tabelasıyla sokaktan geçenlere şiddet uygulamakta.Tabelasını sopa şeklinde kullanarak kaldırımda yürümekte olanlara vurmakta ve vurduğu esnada yere düşen paraları toplayarak istediği parayı kazanma peşinde. Çılgın nineye yardım ederek istediği parayı toplamasını sağlamalısınız. Mouse ile oynayın. Mouse tıklayıp bekleyerek sopayla vuruş şiddetinizi arttırabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Nine Oyunu 2549 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -8 Komik Oyunlar

Çılgın Nine Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kungfucu Nineler Kungfucu Nineler Sürekli didişen nineler, kendilerine özgü geliştirdikleri kavga stilleri ile birbirlerine giriyorlar. Bu komik oyunu kaçırmayın. W: Yumruk,A: Tekme, S:Korunma, Boşluk Tuşu: Ölümcül Hareket, Yön Tuşları

Kızgın Nine Caddede Kızgın Nine Caddede Kızgın nine caddede yürüyen şımarık gençleri gözüne kestirmiş durumda. Bu teyze onları hiç sevmiyor olmalı ki elindeki levhayla onlara vurmaya çalışıyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kızgın Nine Kızgın Nine Kızgın Nine ile sokakta yürüken karşınıza çıkan şımarık kızlara ve erkeklere elinizdeki levha ile vurun. Mause ile vuruş yapabilirsiniz ve mauseye basılı tutarak sol üst köşedeki barın dolmasını bekleyip en güçlü vuruşu yaparsınız.

Çılgın Yayalar Çılgın Yayalar İyilik sever bir insansınız ve karşıan karşıya geçmeye çalışan yayalara yardım etmeye çalışıyorsunuz. Oyunu ok yön tuşları ile oynayın.

Çılgın Vale Çılgın Vale Birçok kişinin anlamını bilmediği vale ülkemize yabancı dillerden gelmiş bir kelime olup Türkçe karşılığı uşak olarak geçmektedir. Lakin otellerde, gece kulüplerinde, iş merkezleri ve alışveriş merkezlerinden görmeye alışkın olduğumuz vale o mekana gelen müşterilerin araçlarını müşteriden mekana geldiğinde alarak müşterinin çıkış vaktine kadar aracını uygun bir yere park edip müşterinin çıkışında aracı tekrar teslim eden kişi veya kişiler topluluğudur.Arabaları ve araba sürmeyi seven insanlar için fazlası ile eğlenceli olan bu iş size verdiği eğlencenin yanında aynı zamanda risk de arz etmektedir. Pahalı arabaların daha fazla risk oluşturduğu bu iş düzeninde çalışanların en fazla dikkat etmesi gereken nokta dikkatli olmalarıdır. Ne kadar süper bir şoför olsanız bile o anki anlık bir hatanız sizi bir aylık kazancınızdan edebilir. Onun içindir ki dikkat ve yüksek hızlı hareketlerden kaçınmak bu işin olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Daha çok lüks mekanlarda yaygın olan Vale sistemi müşteri odaklı hizmet anlayışına binaen işlem sarf etmektedir. Vale görevlisi aynı zamanda Müşterinin araca binmesinden arabayı çalıştırıp göndermesine kadar alandan sorumludur.Sizler için ekleyerek çılgın vale olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yapmanız gereken sürmekte olduğunuz arabayı en kısa sürede hatasız bir şekilde istenilen alana park etmelisiniz. Yön tuşları ile oynayın. Valelerde müşteriye hızlı hizmet vermek en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu hızlı hizmeti sunabilmek için seri hareketlerde bulunmalıyız.Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çılgın Üniversiteli Çılgın Üniversiteli Üniversiteli gencimiz, bugün derslerden çok sıkılmış, hocanın anlattığı konuları dinlemeyerek arkadaşlarına sataşıyor.

Çılgın tır Çılgın tır Yön tuşları yada mouse kullanarak oynayabilirsiniz, tır ile önünüze çıkan araçlara çarparak yoldan çıkarın. Hızlı bir tır şoförü olmak yılların tecrubesini gerektirir. Bakalım bu oyunda siz tırı nasıl yönlendireceksiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çılgın Tavuk Kaleci Çılgın Tavuk Kaleci Çılgın tavuk kendini kalecilik yapmaya adamış gibi görünüyor. Tabi tavuğun bu hali sizin eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için bulunmaz kaftan. Bu çılgın tavuk top yerine sizin ona fırlattığınız yumurtaları yakalama çabasında. Lakin oyunda başarılı olabilmeniz için tavuk yumurtaları yakalayamamalı. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çılgın Tavuk Çılgın Tavuk Çılgın tavuk oyununa giriş yapmak için play seçeneğine tıklayın. Ardından birinci bölümden oyuna başlayarak ilerleyebilirsiniz. Çılgın tavuğun yumurta bırakarak diğer hayvanları yok etmesi gerekiyor. Uygun anı yakaladığınızda mouse ile tık yaparak bölgenizdeki tüm hayvanların patlamasını sağlayacaksınız.