Çılgın Nine

Çılgın Nine Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Nine ; Sinirli Nine elinde yürüdüğü stop tabelasıyla sokaktan geçenlere şiddet uygulamakta.Tabelasını sopa şeklinde kullanarak kaldırımda yürümekte olanlara vurmakta ve vurduğu esnada yere düşen paraları toplayarak istediği parayı kazanma peşinde. Çılgın nineye yardım ederek istediği parayı toplamasını sağlamalısınız. Mouse ile oynayın. Mouse tıklayıp bekleyerek sopayla vuruş şiddetinizi arttırabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Nine Oyunu 2424 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -7 Komik Oyunlar

Çılgın Nine Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kungfucu Nineler Kungfucu Nineler Sürekli didişen nineler, kendilerine özgü geliştirdikleri kavga stilleri ile birbirlerine giriyorlar. Bu komik oyunu kaçırmayın. W: Yumruk,A: Tekme, S:Korunma, Boşluk Tuşu: Ölümcül Hareket, Yön Tuşları

Kızgın Nine Caddede Kızgın Nine Caddede Kızgın nine caddede yürüyen şımarık gençleri gözüne kestirmiş durumda. Bu teyze onları hiç sevmiyor olmalı ki elindeki levhayla onlara vurmaya çalışıyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kızgın Nine Kızgın Nine Kızgın Nine ile sokakta yürüken karşınıza çıkan şımarık kızlara ve erkeklere elinizdeki levha ile vurun. Mause ile vuruş yapabilirsiniz ve mauseye basılı tutarak sol üst köşedeki barın dolmasını bekleyip en güçlü vuruşu yaparsınız.

Çılgın Yayalar Çılgın Yayalar İyilik sever bir insansınız ve karşıan karşıya geçmeye çalışan yayalara yardım etmeye çalışıyorsunuz. Oyunu ok yön tuşları ile oynayın.

Çılgın Üniversiteli Çılgın Üniversiteli Üniversiteli gencimiz, bugün derslerden çok sıkılmış, hocanın anlattığı konuları dinlemeyerek arkadaşlarına sataşıyor.

Çılgın tır Çılgın tır Yön tuşları yada mouse kullanarak oynayabilirsiniz, tır ile önünüze çıkan araçlara çarparak yoldan çıkarın.

Çılgın Tavuk Kaleci Çılgın Tavuk Kaleci Çılgın tavuk kendini kalecilik yapmaya adamış gibi görünüyor. Tabi tavuğun bu hali sizin eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için bulunmaz kaftan. Bu çılgın tavuk top yerine sizin ona fırlattığınız yumurtaları yakalama çabasında. Lakin oyunda başarılı olabilmeniz için tavuk yumurtaları yakalayamamalı. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çılgın Tavuk Çılgın Tavuk Çılgın tavuk oyununa giriş yapmak için play seçeneğine tıklayın. Ardından birinci bölümden oyuna başlayarak ilerleyebilirsiniz. Çılgın tavuğun yumurta bırakarak diğer hayvanları yok etmesi gerekiyor. Uygun anı yakaladığınızda mouse ile tık yaparak bölgenizdeki tüm hayvanların patlamasını sağlayacaksınız.

Çılgın Taraftar Çılgın Taraftar Ülkemiz ve dünyada sporun yüz karası şeklinde olan holiganlar içlerindeki kavga dürtüsünü spor alanlarında gün yüzüne çıkararak birçok kişiye ve eşyaya zarar vermektedirler. Aklı başında insanların yapmayacağı bişey olan çılgın holiganlık sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunun konusu oluyor. Yön tuşları ile holiganı yönlendirebilir, a tuşu ile yumruk atabilir a ve s tuşuna birlikte basarak güç toplayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.