Böcek Yakalama

Böcek Yakalama Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Böcek Yakalama ; Play yazısına tıklayın yön tuşları ile yolda ilerleyin ve karşınıza çıkan böcekleri boşluk tuşuna basarak yakalayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Böcek Yakalama Oyunu 3078 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -4 Komik Oyunlar

Böcek Yakalama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uğur Böcekleri Uğur Böcekleri Oyunda etrafınızdaki uğur böceklerinin üstüne zıplayarak onların uçmasını sağlamalısınız. Oyunu Mause ile oynayabilirsiniz.

Renkli Uğur Böcekleri Renkli Uğur Böcekleri Renkli uğur böcekleri ormanın içinde saklanmışlar. Haydi büyütecinizi alın ve uğurböceklerini bulun.

Oyuncak Yakalama Oyuncak Yakalama Oyuncak yakalam oyunu çok güzel bir çocuk oyunu. Oyun merkezlerinde gördüğünüz para atarak oyuncak yakalamaya çalıştığınız bir oyun. Kıskacı doğru hizaya getirerek hedeflediğiniz oyuncağı yakalayın.Yön tuşları ve enter tuşu ile oynayın.

Odie Top Yakalama Odie Top Yakalama Garfield in sevimli köpeği odie ile şimdi topları yakalamaya çalışacaksınız.. toplar kapıya doğru atılıyor. Topların doğrultusunda mause ile odie yi harekete geçirip topları tutmasını sağlayacaksınız. Bakalım en kısa sürede kaç top yakalayabileceksiniz.

Karıncaları ve Böcekleri Öldür Karıncaları ve Böcekleri Öldür Oyun ekrana geldiği zaman önünüzdeki yiyecekleri almaya gelen karınca ve böcekleri yiyecekleri ellemeden öldürmeniz gerekiyor.Oyunumuzdaki amaç kısacası yiyecekleri korumak.

Hamam Böcekleri Hamam Böcekleri Sevimli kızın evini hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, karafatmalar istila etmiş elinizdeki böcek ilacı ile istilacı haşerelerden kurtulmaya çalışın. Yükleme tamamlandıktan sonra PLAY butonu ile oyuna başlayın, mouse ve soltıklama ile böcekelri öldürerek oyunu oynayın.oynaoyun.net başarılar diler..

Gizli Böcekler Gizli Böcekler Gizli Böcekleri odada gizlendikleri yerden bulup puan kazanmaya başlayın.

Dev Böcekler Dev Böcekler Dev böcekler ile savaşarak onları yok etmelisiniz. Dev böcekler sizinle savaşmak ve sizi yenmek istiyor. Dev böcekler ile savaşmak hiçte kolay olmayacak. Canınızın gitmemesine dikkat edin ve böcekleri yok edin. Böceklerin sayısı kalabalık olduğundan dolayı çok dikkat edip hepsi ile savaşmanız gerekiyor. Böcekleri yok etmek için savaşçı kahramanı W,A,S,D tuşları ile yönlendirerek Mouse ile böceklere ateş edebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çilek Kız Kelebek Yakalama Çilek Kız Kelebek Yakalama Çilek Kız bu kez kelebeklerin peşinde. Kelebekleri yakından incelemek için onları yakalaması gerekiyor. Oyuna START a basarak başla. YÖN TUŞLARI ile Çilek Kızı yönlendir, BOŞLUK tuşu ile kelebekleri yakala.