Bilgisayar Parçalama

Bilgisayar Parçalama Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Parçalama ; PLAY düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerinde animasyonda veriyi kaydederken bilgisayarın hata verdiğini göreceksiniz. Oyun içerisindeki adam bu duruma sinirlendiği için bilgisayarı parçalamak istemektedir. Sizde oyun içerisinde mause yani farenizin yardımını kullanarak bilgisayarın parçalanmasına yardımcı olmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Parçalama Oyunu 2932 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Komik Oyunlar

Bilgisayar Parçalama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Bilgisayarı Parçala Bilgisayarı Parçala En kritik yerde hata mesajı alırsanız ne yaparsınız.. bazen parçalamak isteyecek kadar sinirleniriz bilgisayara ama tabii yapamayız:) sinirinizi burda çıkarabilirsiniz.

Bilgisayar Parçalama Bilgisayar Parçalama PLAY düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerinde animasyonda veriyi kaydederken bilgisayarın hata verdiğini göreceksiniz. Oyun içerisindeki adam bu duruma sinirlendiği için bilgisayarı parçalamak istemektedir. Sizde oyun içerisinde mause yani farenizin yardımını kullanarak bilgisayarın parçalanmasına yardımcı olmanız gerekmektedir.

Bilgisayar Kavgası Bilgisayar Kavgası Bilgisayarlar hayatımıza girdiğinden bu güne kadar bir çok şeyi değiştirmiştir. Küçüğünden büyüğüne kadar herkesin hayatında yer etmeye başlayan bilgisayarlar yaptıkları işlevlerle hayatımıza bir çok kolaylığı da beraberinde getirmişlerdir. Oyun oynayarak eğlenceli dakikalar geçirebileceğimiz bilgisayarlar ile ofis ortamlarında bir çok işimizi kolayca halledebiliriz. Bilgisayar kavgası olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda bilgisayarın yararından çok psikolojimiz üzerindeki olumsuz etkisini baz alarak hazırlanmış. Kimi zaman yersiz şekilde karşımıza çıkan ve üst üste birçok defa tekrarlayarak bizi sinirlendiren bu hatalar kimi zaman bilgisayar ile kavga derecesine getiriyor. Sinirinizi bilgisayardan çıkararak rahatlayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken hata veren bilgisayara kaba kuvvet uygulamanız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.