Bahçe Koruma

Bahçe Koruma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Bahçe Koruma ; Fare ile canlıların üzerine geldikten sonra farenizin sol tuşunu kullanarak canlıları öldürebilirsiniz. Ayrıca öldürmüş olduğunuz her canlı için para kazandığınızdan dolayı bölüm sonlarında paranız ile silahlarınızı güçlendirebilirsiniz. Üstelik bir sonraki bölüme geçtiğiniz zaman oyun içerisinde bulunan tabancaların üzerine tıklayarak tabancaları alarak canlıları daha hızlı bir şekilde öldürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bahçe Koruma Oyunu 1703 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 9 Komik Oyunlar

Bahçe Koruma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeşil Bahçe Yeşil Bahçe Bahçe bakım oyunlarına bir yenisini daha ekliyoruz siz değerli oyun hayranları için ve bu oyunumuzu da yeşil bahçe olarak adlandırdık. Oyun klasik bahçivanlık oyunlarıyla benzer özellikler gösteriyor. Sizlere sunulan imkan ve seçenekleri kullanarak bakmakta olduğunuz bahçenin gelişmesini sağlamak ve hasat ettiğiniz ürünü maksimum düzeye çıkarmak. Aynı zamanda bahçedeki hayvanların bakımını da üstlenmek. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tatlı Bebek Bahçe Sefası Tatlı Bebek Bahçe Sefası Bakıcı oyunları kategorisine eklemiş olduğumuz tatlı bebek bahçe sefası isimli oyunda şirin mi şirin bir bebeği güneşli havada evin çim bahçesine çıkarmaktasınız. Tabi kendi bakımlarını yapamayan bebek eğlenceli dakikalar geçirebilmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Zor olduğu kadar eğlenceli bir görev üstlenmektesiniz. Bebeğin isteklerini geciktirmeden yerine getirmeye çalışın. Bebeğin istediği eşyaları mouse ile seçerek bebeğe vermelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şeker Bahçesi Şeker Bahçesi Sevimli peri şeker bahçesindeki çiçekleri büyütmek istiyor. Farenizi kullanarak şeker çiçeklerini sulamalı ve büyümelerini sağlamalısınız.

Popstar Koruması Popstar Koruması Start yazısına tıkladıktan sonra birini seçin ve oyuna başlayınız.

Peri Şeker Bahçesi Peri Şeker Bahçesi Güzel kızımız bahçesindeki şekere benzeyen çiçekleri sulayarak büyütmek istiyor. Ona bu konuda yardımcı olun. Oyunu mause kullanarak şeker çiçeklerini sulamalı ve büyümelerini sağlamalısınız.

Mete Amcanın Bahçesi Mete Amcanın Bahçesi Bahçenize doğru ürünleri doğru yere ekin. Yanlış yere ürünü ekerseniz böcekler yer:)

Kayu ile Bahçe İşleri Kayu ile Bahçe İşleri Sevimli Kayu akrabasını ziyaret için gittiği Diyarbakır da karpuz tarlalarını görünce hayrete düşer ve çalışanların nasıl topladıklarını öğrenmek ister. Tarlaya gidip çalışlara nasıl toplanıldığını soran Kayu daha sonra bu konuda kendini geliştirmeye çalışır. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Hayvanat Bahçesi Boyama Hayvanat Bahçesi Boyama Hayvanlarla dolu boyama defterini boyamak için PLAY butonlarına tıklıyorsunuz ve oyun açılıyor. Oyunda ilk önce hayvanları içine koyacağınız hayvanat bahçesini boyamalısınız. Daha sonra sağ alt köşedeki yön işaretine tıklayıp fil, aslan, zürafa, ayı, keçi, kaplanı dilediğiniz gibi boyayınız. Son olarak DONE yazan yere tıklayıp, boyadığınız hayvanları hayvanat bahçesinde hep beraber görebilirsiniz. Oyunu tekrar oynamak için Play Again yazan yeri yazıcınızdan çıktı almak için ise Print yazan yere tıklayınız.

Hayvanat Bahçesi Açılışı Hayvanat Bahçesi Açılışı Yüzlerce hayvanı bir araya toplayarak gelen ziyaretçilerin görmesine olanak sağlayan hayvanat bahçeleri eğlenceli olduğu kadar hayvanların yaşantısını öğrenme yönünden de önem arz etmektedir. Sizler için seçerek eklediğimiz bu oyunu Hayvanat Bahçesi Açılışı diye adlandırdık. Çünkü hayvanat bahçesinin açılışını yapmakta olan müdür kurdaleyi kestiği anda beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalmaktadır. Hayvanat bahçesindeki hayvanlar duvarın yıkılmasıyla firar etmektedir. Sizinde yapmanız gereken size tahsis edilen helikopter yardımıyla kaçmakta olan hayvanları helikoptere toplamaktır. Mouse ile helikopteri yönlendirebilir mouse ye basılı tutarak kancayı hayvanlara takıp helikoptere alabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.