Yaramaz Hemşire

Yaramaz Hemşire Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Yaramaz Hemşire ; Oyun'da gezinen insanların üzerlerine iğne fırlatarak bayılmalarını sağlamalısınız. Oyun içerisinde klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak oyun içerisinde hareket edebilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan insanlar sizin görüş açınıza yaklaştıktan sonra klavyenizin space yani boşluk tuşuna basarak insanların üzerine iğne fırlatarak insanların bayılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde size verilen süre içerinde belli miktarda insan bayıltabilirseniz ilerleyen bölümlerde oynama şansını yakalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yaramaz Hemşire Oyunu 4887 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 17 Kız Oyunları

Yaramaz Hemşire Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaramazlık Çağları Yaramazlık Çağları Her insanın yaramazlıklarla dolu yaşanmışlıkları vardır hayatından. Bu oyunda da haylaz çocukları oynayacaksınız. Yapmanız gereken fareniz ile ekranınızın karşısında çıkan ve haylaz çocuğun istediği haylazlıkları yapmak. Ama haylazlık yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü; oyunda haylaz çocuğun annesi belli bir aralıklarda oğlunu gözetlemeye geliyor. Eğer haylaz çocuğun annesi geldiği zaman sizi ders çalışıyorken görmeyip de ayakta görürse işler değişir ve oyunu baştan oynamak zorunda kalacaksınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yaramazlar Alışverişte Yaramazlar Alışverişte Alışveriş merkezinde yaramazlıklarına devam ediyorlar oyunda alışveriş merkezinde bulunan çeşitli departmanlarda yaramazlıklar yapmak için belirli nesnelere belirli sırayla tıklamalı ve bazı nesneleri kullanabilmek için toplamalısınız oyun biraz zeka biraz da şans üzerine kurulmuş ve bulmacayı çözmek biraz zor olabilir.

Yaramaz Tavşanlar Yaramaz Tavşanlar Yaramaz tavşanlar ormanda çok mutlular. Yaramaz tavşanlar ile sizden istenilen malzemeleri bulacaksınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yaramaz Sınıf Öğrencileri Yaramaz Sınıf Öğrencileri Öğrencilerden biri çok yaramazdır. Kendine görev edindiği bazı kötü haylazlıkları vardır. Bu haylazlıkları yapmanız için mause(fare) ile gerekli yerlere tıklayıp 3 görevi yerine getiriniz. Oyuna başlamak için START yazısına tıklamanız yeterlidir. Öğretmenin siz bu yaramazlıkları yaparken sizi görmemesi lazım. Önünüzdeki kıza vurabilirsiniz. içinde kurbağa olan fanusun camını kırıp kurbağanın öğretmenin üzerine atlamasını sağlayabilirsiniz. Bu sadece bir oyundur unutmayalım çocuklar.Gercek hayatınızda bunu denemeyin:)

Yaramaz Öğrenci Yaramaz Öğrenci Kolejin tembel öğrencisi Melisa derste öğretmenini sinir ederek eğlenmeye çalışıyor. Değişik değişik uğraşlarla öğrenmeninin dikkatini dağıtan Melisa bu muzurluklarında sizden destek bekliyor. Bakalım verilen süre içerisinde bu yaramaz öğrenciyi eğlendirebilecek misiniz ? Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yaramaz Kardeşler Yaramaz Kardeşler İki kardeş evde tek kalırsa ne mi yapar? Birbirlerini rahatsız eder ve kavga ederler. Oyunda iki kardeş arasında yaşanan eğlenceli mücadele komik bir şekilde gösteriliyor.Play Game butonuna tıklayarak oyuna girebilirsiniz.

Yaramaz Kardeş Yaramaz Kardeş Oyun içerisinde mısır fırlatabilmek için ekranın sağ kısmında bulunan göstergenin üstüne tıkladıktan sonra kırmızı simge uygun yere geldikten sonra tekrardan farenizin sol tuşuna tıklayarak patlamış mısırı fırlatabilirsiniz.

Yaramaz Hemşire Yaramaz Hemşire Oyun'da gezinen insanların üzerlerine iğne fırlatarak bayılmalarını sağlamalısınız. Oyun içerisinde klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak oyun içerisinde hareket edebilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan insanlar sizin görüş açınıza yaklaştıktan sonra klavyenizin space yani boşluk tuşuna basarak insanların üzerine iğne fırlatarak insanların bayılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde size verilen süre içerinde belli miktarda insan bayıltabilirseniz ilerleyen bölümlerde oynama şansını yakalayabilirsiniz.

Yaramaz Eşşek Yaramaz Eşşek Yaramaz sıpamız yine iş başında. Oyun yüklendikten sonra Game Start ve Proceed butonlarına tıklayınız. Oyunda ekranda pencerelerden geçen iki sarı çizgiyi pencerelere dogru ayarlamalı ve pencereden biri çıktığından Space tuşu yardımı ile ateş etmelisiniz.