Tehlikeli Orman

Tehlikeli Orman Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Tehlikeli Orman ; Tehlikeli bir orman ve bu ormanda bir kız ve yanlız başına. Kızın bu ormanda bir görevi var ormandaki 8 adet saklı makeyi bulması gerekiyor. X tuşu ile zıplayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tehlikeli Orman Oyunu 1746 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Kız Oyunları

Tehlikeli Orman Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zigby Ormanda Zigby Ormanda Sallanan sarmaşıklardan sarmaşıklara atlayacağız. Bunu sağlamak için klavyedeki yön tuşlarınla ierleyip ve speace(boşluk) tuşuylada zıplayarak yapabilirsiniz. Sarmaşığa iyi zamanlama yapıp atlayamazsanız Zigby yere düşer. Oyuna başlamak için sadece PLAY yazan butona tıklamanız yeterledir. Sarmaşıklardan sarmaşıklara atlayarak Zigby'i sevinçten havalara uçurun.

Tehlikeli Yarış Tehlikeli Yarış Play butonuna basıp yeni yani New yazan yere tıklayıp Next diyorsunuz. Arabanızın başınıza geldiğinizde isterseniz arabanızı baştan aşağa değiştirebilir, yeni marka arabalar alabilirsiniz. Car colors yazan yere tıklarsanız arabanızın rengini değiştirebilirsiniz. Performance Upgrades yazan yerden arabanızı geliştirebilir, Car yazan yerden arabanızın markasını değiştirebilirsiniz. Texture yazan yerden de arabanızın dövmelerini değiştirebilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra Race yazan yerlere tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Arabanızı klavyedeki yön tuşları, boşluk ve Z tuşuyla nitorunuzu ateşleyebilirsiniz.

Tehlikeli Tren Yolu Tehlikeli Tren Yolu PLAY THE GAME yazısına tıklayarak oyunu başlatabilirsiz.Oyunumuz 24 bölümden oluşuyor. 1. Bölüme tıklayarak ilk bölümden başlayalım .Trene binen çocukları inanılmaz bir tehlike bekliyor..Adacıkların arası uçurum size verilen köprüleri doğru ve dikkatli boşluklara koyacağız ki çocuklarımıza zarar gelmesin.

Tehlikeli Tır Tehlikeli Tır Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bir çok araba çıkmaktadır. Tırı MAUSE yardımı ile kontrol ettiğinizden dolayı kontrol zorlaşmaktadır. Bu yüzden dolayı farenizi geriye doğru çekerek tırın yavaşlamasını sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde tırın kasasında yük taşıdığınızdan dolayı hiç biryere çarpmadan yükü sağlam bir şekilde hedefe ulaştırmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ayrıca farenizi bir kenara koyarak klavyenizin yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Tehlikeli Takip Tehlikeli Takip Teröristler caddeyi ele geçiriyor. Görevin onları takip edip öldürerek caddeyi kurtarmak.

Tehlikeli Sürüş Tehlikeli Sürüş Kral oyunların oynandığı sitemizde her geçen gün yeni oyunlarla karşınıza çıkmaya uğraş veriyoruz. Deneyerek eklemiş olduğumuz oyunlarda amacımız sizlere daha eğlenceli dakikalar geçirebilmekte yardımda bulunmak. Kimi zaman da bir şeyler öğrenebilmenizi sağlamak. Eklemiş olduğumuz bu oyunu Tehlikeli Sürüş olarak isimlendirdik çünkü ilerlemekte olduğunuz yolda bir çok tehlikeye maruz kalmaktasınız gerek yoldan kaynaklanan eğim olsun gerekse bomba yüklü aracın oluşturmuş olduğu tehlike. Bölümlerden oluşan bu oyunda sağlam bir şekilde hedefe varmaya çalışmalısınız. Sağ ve sol yön tuşları ile aracı dengeleyebilir aşağı ok tuşuyla aracı yavaşlatabilir ve de boşluk ve yukarı ok tuşuyla aracı zıplatabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tehlikeli Sürücü Tehlikeli Sürücü Sürücü olarak bu sefer dağlık bir bölgede bulunan zorlu parkuru geçmelisin. Yarış sonrasında aracınızı geliştirebilir ve daha sağlam hale getirebilirsiniz.

Tehlikeli Otobüs Tehlikeli Otobüs Siz oynayun.net severleri için eklemiş olduğumuz bu yeni oyunda tehlikeli otobüs olarak adlandırdığımız oyunda hızlı mı hızlı bir otobüs sürmektesiniz. Verilen süre içerisinde bu otobüs ile hedefe hatasız ve hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Yol üzerinde karşınıza çıkan bonusları alarak otobüsünüze koruma sağlayabilir nitro takabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken araçlara çarpmadan hızlı bir şekilde hedefe ulaşmak. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tehlikeli Orman Tehlikeli Orman Tehlikeli bir orman ve bu ormanda bir kız ve yanlız başına. Kızın bu ormanda bir görevi var ormandaki 8 adet saklı makeyi bulması gerekiyor. X tuşu ile zıplayabilirsiniz.