Piknik Yapma

Piknik Yapma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Piknik Yapma ; PLAY THE GAME yazısına tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra mause ile tepsiye istediklerinizi koyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Piknik Yapma Oyunu 3042 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Kız Oyunları

Piknik Yapma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sünger Bob Hamburger Yapma Sünger Bob Hamburger Yapma START butonuna basınız. Oyun hemen başlayacaktır.Sünger Bob'un çizgi filmlerinden de bildiğiniz gibi işi hamburger hazırlamaktır. Hamburger hazırlarken titiz olmalısınız. Sünger Bobun bu atari oyunu tadındaki oyununda hamburger malzemelerinin üzerinden geçerek en alta düşürmeye çalışacaksınız. Mikroplar etrafta sizi yok etmeye çalışacaklardır ve sizde onlara böcek ilacı sıkacaksınız. Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki YÖN tuşları ve Space(boşluk) tuşudur.

Piknikteki Harfler Piknikteki Harfler Piknikteki harfleri resmin içinde saklanmış haldeler. Haydi onları bulun.

Piknikte Sandviç Piknikte Sandviç Yaz aylarının sonuna geldiğimiz günlerde sevimli kız son kez piknik yapmaya çıkmıştır. Mause ile piknik örtüsü üzerinde bulunan organik sebzeleri doğrayarak lezzetli ve sağlıklı bir sandviç yapın. Yemek oyununda sizin hangi aşamaları izlemeniz gerektiği gösterilmektedir.

Piknik Ziyafeti Piknik Ziyafeti Piknik yapan minik kızın yiyeceklerini karıncalardan geri almalısın. Kızın hatırlayabildiği yiyecekleri karıncalar yuvaya götürmeden tıklamalı ve toplamalısınız.

Piknik Yapma Piknik Yapma PLAY THE GAME yazısına tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra mause ile tepsiye istediklerinizi koyun.

Piknik Sofrası Piknik Sofrası Eğlenmek için ailenizle gittiğiniz piknik mekanında tertipli bir şekilde vakit geçirmek için ortamın şeklini tasarlamaya ne dersiniz ? Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Piknik Günü Piknik Günü Piknik günü için çantayı yemekle dolduran küçük kız piknik yerinde yemek hazırlamak için yardımınızı bekliyor.

Penguene Yol Yapma Penguene Yol Yapma Değerli oyunseverlerimiz için eklemiş olduğumuz bu oyunda buzlar adasında yaşamakta olan penguenin yaşamının gereksinimlerini devam ettirebilmesi için diğer bir adaya gitmesini sağlamalısınız. Bunu yaparken size verilen şekillerle iki ada arasında ulaşım yapılabilecek yolu oluşturmaya çalışmalısınız. Mouse ile gereken yolu oluşturabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Ödev yapma Ödev yapma Ödev yapmak bazıları için zorlu bir eziyet. Hele ki de dersleriyle alakası olmayanlar için. Sizin için hazırlanan bu beceri oyununda parayı bulunduğu yerden en kısa sürede çocuğa ulaştırmalısınız. Görevlerinizi yerine getirerek bölümlerde ilerleyenilirsiniz. Mouse ile oynayın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna