Patenci Kızlar

Patenci Kızlar Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Patenci Kızlar ; Oyuna başladıktan sonra kızları kontrol edebilmek için Z ve M tuşlarını kullanmanız gerekecek. Dilerseniz oyunu iki kişilikte oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken mor patenli kızın kontrolünü mor olan puanlarda yapmak mavi patenli kızın kontrolü için ise mavi puanları gördüğünüz zaman yapmalısınız. Böylece çok paunlar toplayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Patenci Kızlar Oyunu 3782 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 29 Kız Oyunları Spor Oyunları

Patenci Kızlar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüzme Havuzunda Kızları Avla Yüzme Havuzunda Kızları Avla Kızları balık gibi tutmanız gerekiyor. Zaman ve hız çok önemli. unutmamanız gereken bir diğer olay fazla hızlı olursanız kızlar oltadan kaçabilir. Oyunu space - oltayo atar yön tuşları ile oltayı çekersiniz

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.

Winx Kızları Bul Winx Kızları Bul Winx kızların benzerlerini bul.

Winx Kızlar Baloncuk Winx Kızlar Baloncuk Oyun Winx perilerini balonların içine alıp onları korumaya çalışıyorsunuz. Diğer yerlerden gelen yabancı maddeleri balon içine almayınız. Onlar puan kazandırmaz.

Süper Kızlar Süper Kızlar Korkusuz üç kız her cadının saldırılarından kendini korumaya çalışıyor. Next dedikten sonra karşınıza çıkan nesneleri vurup kızımızı koruyacaksınız.

Sosyete Kızlar Sosyete Kızlar Güzel kızların kıyafetleri giymelerinde yardım edin.

Şirin Kızları Giydir Şirin Kızları Giydir Şirin kızları zevkinize uygun giydirin.

Powerpuff Kızları Powerpuff Kızları Powerpuff girls oyunlarını oynarken çok eğleneceksiniz. Süper kızların karşısına çıkan tüm düşmanları yok etmelisiniz.

Ponpon Kızlar Ponpon Kızlar Yön tuşlarını kullanarak kaptanın yaptığı hareketleri yukarıdaki yön işaretlerine bakarak yapın. Hızlı hareket edin, hata yapmayın.