Evin Hizmetçisi

Evin Hizmetçisi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Evin Hizmetçisi ; Evde yaşayanların işlerini ve evin temizliğini yapmak size düşüyor.Kısa sürede evin bireylerinin dağınıklığını toparlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Evin Hizmetçisi Oyunu 11519 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 157 Kız Oyunları

Evin Hizmetçisi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazar 03 Haziran 2012
+3

çok güzel oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Pepee ile Çiftlik Evinde Puzzle Pepee ile Çiftlik Evinde Puzzle Sevimli Pepee nin bu oyununda verilen parçaları olması gereken yerlere koyarak puzzle yi tamamlamaya çalışmalısınız. Kısa sürede tamamlayarak daha yüksek başarılar elde edebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Parti Evinden Kaç Parti Evinden Kaç Çıplak adam çılgın ev partisinde içkiyi fazla kaçırmış. kendine geldiğinde üzerinde hiç bir kıyafeti yok, çırılçıplak! şimdi, evden kaçması gerekiyor.

Minik Kızın Evindeki Sesler Minik Kızın Evindeki Sesler Minik kızın evindeki sesler hangi eşyalardan geliyor? Seslere kulak verip hangi eşyadan olduğunu anlamanız ve yukarıdaki eşyalar arasından o eşyayı bulmanız gerekiyor.

Huzur Evinde isyan Huzur Evinde isyan Huzurevi sakinleri yetersiz ve kötü hizmetten dolayı şikayetçiler, daha iyi şartlarda yaşamak için ayaklanıyorlar, Görevli Teddy ayaklanmayı bastırmakla görevli bakalım yaşlı amcalar ve teyzeler ile baş edebilecekmisiniz. Ama siz yinede yaşlılara iyi davranın ve bunun bir oyun olduğunu unutmayın, sadece bir oyun. Oyunu A-S-D tuşları ven yön tuşarı ile oynayabilirsiniz.

Evini Koru Evini Koru Evinizi yangına veren adamlara karşı koyun. Yön tuşları ve a,d tuşları ile oynayın.

Evin Hizmetçisi Evin Hizmetçisi Evde yaşayanların işlerini ve evin temizliğini yapmak size düşüyor.Kısa sürede evin bireylerinin dağınıklığını toparlayın.

Ceza Evinde Kavga Ceza Evinde Kavga Oyunda boyut yüksek olduğundan yüklenirken lütfen sabırla bekleyin. Mahkumları çıkartıyorlar ve büyük bir kavga başlıyor. Kavgada A S tuşları ile kendinizi koruyabilir yön tuşları ilede hareket edebilirsiniz ve başarılı olduğunuzda diğer bir kategoriye geçebilirsiniz. Aslında bu oyun bir yöndende eğitici bir oyundur ceza evinde ne zorluklarla karşı karşı geleceğinizi gösterir o yüzden gerçek hayatımızda dikkatli olup ceza işlemeyin.

Ben 10 Otopark Görevinde Ben 10 Otopark Görevinde Korkusuz kahraman Ben 10 biraz yorulmuş olmalı ki bu defa kendi için kolay bir göreve evet demiş. Arabaları hatasız bir şekilde istenilen yere park ederek görevlerinde başarıya ulaşabilir. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Bebeği Sevindir Bebeği Sevindir Sevimli bebeğimiz çok mutlu olmak istiyor. Bu sevimli bebeğin bakımını yapın ve onu mutlu edin. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna