Ev Kurma

Ev Kurma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ev Kurma ; START sonra sağ ve solda ev kurmaniz icin gerekli malzemeler gecmektedir dogru olan malzemeyi secip daha sonra rengine karar vererek tam ustune geldiginde Mouse ile birakmaniz gerekmektedir. Eger tam zamaninda birakmazsaniz parca oraya oturmayacaktir.Bunun icin zamaninda birakmaya ozen gostermeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ev Kurma Oyunu 2074 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Kız Oyunları

Ev Kurma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombiler Evleniyo Zombiler Evleniyo Zombi çiftimizin düğün giysilerini mouse yardımıyla en güzel şekilde giydirerek onları düğüne hazırlamalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zevkli Uçurtma Zevkli Uçurtma Çocukluğumuzda yaptığımız eğlenceli ve tecrübe dolu etkinliklerden bir tanesi olan uçurtma uçurtma zevkimize göre seçtiğimiz naylon parçasının hafif çıtalar üzerine döşenerek uzun bir ip yardımıyla gökyüzünde dalgalandırma işlemidir. Günümüzde dışarıdan hazır olarak satın alabileceğimiz yüzlerce çeşit uçurtma mevcuttur. Eklediğimiz bu oyunda günlük hayattaki eğlenceli uçurtma uçurtma etkinliğini siz oyunseverlerimiz için sitemize ekledik. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Winx Tahterevalli Winx Tahterevalli Winx kızıyla karşılıklı tahterevalli oynarken birbirinizi bulutlara zıplatmalıyız. Zıplarken üzerimizden geçen meyveleri,kaplari toplamalıyız. Kalpleri ve meyveleri toplarken mause(fare) ile sıra hangi kızda ise onun üzerine tıklamalıyız. Bulutlardan indirmek için meyveleri kaçırmadan yine kızın üzerine tıklayıp tahterevalliye inmesini diğerini zıplatmasını sağlamalıyız. Oyuna girmeniz için Play yazısına tıklamanız yeterlidir.

Winx Sevgilileri Giydir Winx Sevgilileri Giydir Winx Club üyesi olan sevgilileri sağ ve solda bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Uzay Polisi Devriyesi Uzay Polisi Devriyesi Uzay polisi çok kızgın. Yanlış yere araba park edenleri bulun ve trafik kurallarına uymalarını sağlayın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tuzlu Gevrek Tuzlu Gevrek Oyunu takip ederek tuzlu gevrek hazırlayabilmeniz için izlemeniz gereken yollar olacaktır. Sırası ile tüm adımları uygulayarak işlemi gerçekletirebilirsiniz.

Tenis Topu Çevir Tenis Topu Çevir Tenis topları ile ilgili küçük bir oyun.Oyunu yön tuşu ile oynanır.

Tavşanla Ev Temizle Tavşanla Ev Temizle Sevimli tavşanımızın evi çok kirlenmiş. bütün evi temizlemeye hazırlanıyor. ve bir an önce temizlemeli, yoksa kocası sinirlenir.

Tatil Evi Düzenle Tatil Evi Düzenle Tessanın tatil evi oyununda amacın, evi istediğin gibi dekore etmek ve süslemek.