Düğün Temizliği

Düğün Temizliği Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Düğün Temizliği ;

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Düğün Temizliği Oyunu 4838 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 20 Kız Oyunları

Düğün Temizliği Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sinema Temizliği Sinema Temizliği Sinema salonındaki düşüncesiz müşteriler ellerindeki çöpleri yerlere atıp ortalığı kirletiyorlar kahramanımızı gemma temizliği yetiştirmeye çalışıyor klavyeden yön tuşları ve space tuşuyla çöpleri sürükleyip sağ ve sol köşelerdeki bin yazan çöp tenekelerine götürmeye çalışarak puan kazanın.

Plaj Temizliği Plaj Temizliği Plaj Temizliği sağlık açısından çok gereklidir. Haydi şirin kıza yardım edin ve plajı toplayıp temizleyin.

Parti Temizliği Parti Temizliği Oyunumuzda, kız arkadaşlar evde çok eğlenceli ve büyük bir parti veriyorlar. Fakat parti sonrasında ev çok dağılıyor ve kirleniyor. Haydi onlara toplama ve temizlik işlerinde yardım edin.

Kraliyet Düğün Töreni Kraliyet Düğün Töreni Muhteşem ve ihtişamlı bir düğün yaşayan İngiliz kraliyet ailesinin düğününü ve kıyafetlerini tekrardan yaratma fırsatı elinizde. Yapmanız gereken size verilen kıyafetleri ve makyaj malzamelerini kullarak gelin ve damatı giydirmek.

Düğünden Kaçış Düğünden Kaçış Düğünden Kaçış oyununda damat gelinden kaçma çabaları içinde ter döküyor. Sizde damadın bu durumuna yardımcı olarak düğünü sonlandırmalısınız. Eğlenceli dakikalar sizi beklemekte.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Düğün Nedimeleri Düğün Nedimeleri Düğün Nedimeleri alışverişe çıktılar çeşitli mağazalara giderek düğün için eksik kalan eşyaları tamamlayın.

Diş Temizliği Diş Temizliği Yemeklerden sonra dişlerimizi fırçalamalıyız ve böylece diş sağlığımızı koruruz. Kahramanımızın dişleri sararmaya ve bakteriler oluşmaya başlamış. Kahramanımız bunun için sizden yardım istiyor ve onun dişlerini fırcalamasında yardımcı olun. Eğer başarılı bir şekilde dişlerimizi fırçalarsak sonucu görün o sararmaya başlayan dişler nasıl inci gibi bembeyaz hale dönüşüyor.

Bebek Temizliği Bebek Temizliği Sağ alt köşedeki sağ yön işaretine tıklayınız.Oyunda yapmanız gereken ilk önce bebeği yıkamak,sonra kurulayıp yatağına yatırmaktır. İlk önce banyoda güzelce eğlenin, oyuncakların, şampuanların tadını çıkartın. Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor. Oyunda bebeği çok iyi bakarsanız rüya görmesini sağlayabilirsiniz. Oyundaki yeşil ok işaretlerini takip edip gerekenleri yapınız.