Bayram Temizliği

Bayram Temizliği Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Bayram Temizliği ; Küçük kızımız bayram temizliği için yatak odasını ve çalışma odasını temizlemek istiyor.Bizde kızımıza yardımcı oluyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Bütün eşyaları yerlerine koyup diğer bölüme geçmeye çalışıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bayram Temizliği Oyunu 7100 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 78 Kız Oyunları

Bayram Temizliği Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sue Bayram Sue Bayram Sue'ye en güzel bayramlıklarını giymesinde ve seçmesinde yardımcı olunuz.

Sinema Temizliği Sinema Temizliği Sinema salonındaki düşüncesiz müşteriler ellerindeki çöpleri yerlere atıp ortalığı kirletiyorlar kahramanımızı gemma temizliği yetiştirmeye çalışıyor klavyeden yön tuşları ve space tuşuyla çöpleri sürükleyip sağ ve sol köşelerdeki bin yazan çöp tenekelerine götürmeye çalışarak puan kazanın.

Plaj Temizliği Plaj Temizliği Plaj Temizliği sağlık açısından çok gereklidir. Haydi şirin kıza yardım edin ve plajı toplayıp temizleyin.

Parti Temizliği Parti Temizliği Oyunumuzda, kız arkadaşlar evde çok eğlenceli ve büyük bir parti veriyorlar. Fakat parti sonrasında ev çok dağılıyor ve kirleniyor. Haydi onlara toplama ve temizlik işlerinde yardım edin.

Diş Temizliği Diş Temizliği Yemeklerden sonra dişlerimizi fırçalamalıyız ve böylece diş sağlığımızı koruruz. Kahramanımızın dişleri sararmaya ve bakteriler oluşmaya başlamış. Kahramanımız bunun için sizden yardım istiyor ve onun dişlerini fırcalamasında yardımcı olun. Eğer başarılı bir şekilde dişlerimizi fırçalarsak sonucu görün o sararmaya başlayan dişler nasıl inci gibi bembeyaz hale dönüşüyor.

Cadılar Bayramı Motoru Cadılar Bayramı Motoru PLAY, PLAY, yazan yerlere tıklayınız. Oyun başladığında motoru sürmek içn yukarı yön tuşuna basınız sol ve sağ yön tuşlarıyla ise dengeyi sağlayınız. Ters düşerseniz belli bir süre yere sürtünüp patlarsınız. Yolda giderken kabakları, yarasaları, kuru kafalarıda toplayınız. Çok hızlı ve eğlenceli motor yarışıdır.Motor aşırı hız yapabiliyor.Hayalet sürücü filmindeki gibi bir oyundur.

Cadılar Bayramı Cadılar Bayramı Etrafta bulunan küpe, lens, toka gibi şeyleri kızın üstende kullanıcaksınız. Elbisesi ve saç içinde üzerine tıklamanız yeterli.

Bebek Temizliği Bebek Temizliği Sağ alt köşedeki sağ yön işaretine tıklayınız.Oyunda yapmanız gereken ilk önce bebeği yıkamak,sonra kurulayıp yatağına yatırmaktır. İlk önce banyoda güzelce eğlenin, oyuncakların, şampuanların tadını çıkartın. Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor. Oyunda bebeği çok iyi bakarsanız rüya görmesini sağlayabilirsiniz. Oyundaki yeşil ok işaretlerini takip edip gerekenleri yapınız.