Alışveriş Mücadelesi

Alışveriş Mücadelesi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Alışveriş Mücadelesi ; Güzel kız ve sevgilisi için kıyafet satın alacaksın. her seviyede hedeflenen sayıda kıyafet satın almalısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Alışveriş Mücadelesi Oyunu 5685 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 105 Kız Oyunları

Alışveriş Mücadelesi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Bebek Alışverişi Yeni Bebek Alışverişi Dünyanın en tatlı canlıları olan bebekler geleceğimizin varisleridir. Doğumlarından büyümelerine kadar her anlarında özel hizmet isteyen bebekler şirinlikleriyle bizleri kendilerine hayran bırakmaktadırlar. Tabi ki onlarında yetişkin insanlar gibi ihtiyaçları vardır ve o ihtiyaçlarının bakıcıları tarafından alınması ve yapılması gerekmektedir. Bu eğlenceli oyunda da yeni doğan ve doğacak olan bebeklerin alışverişini yapmakta olan anne ve anne adaylarının alışverişlerini doğru bir şekilde yapmalarını sağlamalısınız. Mouse ile istenilen ürünleri kasaya getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yaşam Mücadelesi Yaşam Mücadelesi Adada yalnız yaşamak zorunda kalan kahramanımız hayatını sürdürebilmesi için zorluklarla karşılaşıyor. Bunların üstesinden gelebilmesi için yardımlarınıza ihtiyacı var. Oyundaki talimatlara uyarak görevlerinizi yerine getirmelisiniz. Oyun menüleri türkçe ve anlayacağınız şekildedir. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yaramazlar Alışverişte Yaramazlar Alışverişte Alışveriş merkezinde yaramazlıklarına devam ediyorlar oyunda alışveriş merkezinde bulunan çeşitli departmanlarda yaramazlıklar yapmak için belirli nesnelere belirli sırayla tıklamalı ve bazı nesneleri kullanabilmek için toplamalısınız oyun biraz zeka biraz da şans üzerine kurulmuş ve bulmacayı çözmek biraz zor olabilir.

Taş Devri Mücadelesi Taş Devri Mücadelesi insanlar hayatta kalabilmek için bu yolda savaştılar. Oyunda maymun ve tavşanları avlayın. Ancak Aslan yılan ve ejderhalardan kaçının. Ara sıra kuşlar geçecek. Onlardan da puan alabilirsiniz.

Motorla Alışveriş Motorla Alışveriş New Game daha sonra PLAY butonuna tıklayınız ve oyuna başlayınız. Motorla Alışveriş oyununda motoru kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Oyunla ilgili yazılar çıktığında Space(boşluk) tuşuna basınız. Daha sonra üst köşede gezdiğiniz sokakları gösteren haritayı göreceksiniz. Haritada size işaret edilen noktalara doğru gitmelisiniz.

Minik Çocuk Alışverişte Minik Çocuk Alışverişte Minik çocuk annesinin,babasının,kardeşinin ve köpeğinin isteklerini yerine getirmede yardımcı olun. Farenin sol tuşunu kullanarak yardımcı olun.

Market Alışverişi Market Alışverişi Oyun'da üstte satın aldığınız ürünün fiyatı yazıyor. Altta ve solda bulunan paraları Mause ile sürükleyip, Masanın üzerine bırakın.

Kızlar Alışverişte Kızlar Alışverişte Hangi kıyafetler onlara yakışacak ve hangilerini alsınlar sen karar ver. Sağ taraftaki kıza sağ taraftaki dolaptan, sol taraftaki kıza da sol taraftan kıyafet seç ve giydir. Ayakkabı ve çanta seçmeyi unutma.

Eğlenceli Alışveriş Eğlenceli Alışveriş Arkadaşlarınızın partisine davetlisiniz ve bunun için alışveriş yapmanız gerekiyor. Öncelikle tüm mağazalara girip, sol taraftaki listede bulunan nesneleri toplayın. Daha sonra da en beğendiğiniz kıyafeti seçerek giyinin.