Kış Oyunları

0/0

Kış Oyunları Son bahar olunca iple çekeriz kışı, karın yağmasını, snowboard ve kardan adam yapmak için ve bol bol kartopu oynamak için. Bu kategorimizde Kış aylarında kar yağdığında yapılan spor oyunu oynadığımız oyunları bilgisayar başındada büyük bir heyecan ve zevkle oynamanızı sağlamaktır. En yeni ve güzel kış oyunları kar oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz. Kar Nasıl Oluşur size biraz bilgi verelim. Kar, bulutlan oluşturan minicik su tanelerinin çok soğuk hava ile karşılaşması sonucu, çok ince buz parçalarına dönüşmesidir. Bu, o kadar çabuk olmuştur ki, su tanesi yağmur olamadan kara dönüşmüştür. Aslında kış mevsiminde bulutlar hemen her zaman, havadan da hafif olan minik buz parçacıkları içerirler. Ama kar yağması için belli etkenlerin bir araya gelmesi gerekir. Bu etkenler, düşük ısı ve hava akımlarıdır, işte bu ortam, buz parçacıklarının birleşerek kar seklinde yağmasına yol açar.

Kardan Adam Süsle Kardan Adam Süsle Kardan adamı soldaki menülerden kafana göre süsle. Tam da mevsime uygun süsleme oyunu.

Simpsons Kartopu Savaşı Simpsons Kartopu Savaşı Simpsonlar ile kartopu savaşı yapmak çok eğlenceli olacak. Yaramaz Simpsonsların farklı süprizlerine hazırlıklı ol.

Kardan Adam Kardan Adam Kar pistinde kayan insanları düşürmesi için kardanadamı ok tuşlarıyla yönlendirin ve tıklayarak kartopu fırlatmasını sağlayın.

Kış Olimpiyatları Kış Olimpiyatları Oyun açılınca sol üst köşede ki go seçeneğini atlayışımızın uzun yada kısalığına göre basılı tutup bırakıyoruz.

Kartopu Savaşı Kartopu Savaşı Kartopu savaşı oyununda rakip çocuklara ekibinizle kartopu ile saldırıda bulunacaksınız, masumları vurmamanız gerekiyor. Oyunu Mouse ve SPACE ile oynayın.

Süper Kayakçılar Süper Kayakçılar Oyuna başlarken 1 den 15 kadar olan pistlerden hepsini sırayla geçmeye çalışmalısınız. Kayak yaparken A,S,D,F,G SPACE ve YÖN tuşları yardımıyla oynayabilirsiniz. Dağdan aşağıya kayarken hareket yaparak inmeye çalışmalısnız. jüriden tam not almaya çalışın.

Buz Adam Buz Adam Play diyerek oyuna başlayınız. Oyun yön tuşları ve Space tuşu ile oynanıyor.

Kar Kayağı Kar Kayağı Oyun Mause yardımı ile yönünüzü belirleyin farenin tuşuna uzun basılı tutarak engellerden atlayın puan kazanın.

Kar topu Kar topu Kartopu savaşına hazırmısınız?

Bombacı Noel Baba Bombacı Noel Baba Noel Baba ve Zombi Çoçuklar arasında geçen güzel bir oyun. Yön Tuşları ile Noel Babayı kontrol edin. Boşluk [Space] Tuşu ile bombalari koyun.

Yılbaşı Süsleri Yılbaşı Süsleri Oyun'da kardan adam yapın,Yılbaşı ağacını süsleyin yada Noel Babanın elbisesini yıldızlarla süsleyin. Mause ile objeyi çekin ve bırakın. Objeleri yerine yerleştirmeye çalışın.

Kayakçı PuffyGirls Kayakçı PuffyGirls Puffy Girls Ami ve Yumi konser için Alplere giderler. Kayak takımlarını alan kızlar, engellere takılmadan konser salonuna varabileceklermi acaba? Yön tuşları ile, hızlanma eğilme ve zıplama hareketlerini yapıyoruz. X ile yorulan kızı geğiştirin, kalpleri toplayın engelleri aşın.

Kış Sporları Kış Sporları Oyun içerisinde kayak ile ilerlerken karşınıza çıkan çizgi üzerinde MAUSE kombinizasyonu ile çizgilerin üzerinden gitmesini sağlayarak mause imleci ile kayağı hızlandırabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde finish noktalarına geldiğiniz zaman elinize bir silah verilmektedir ve silah ile kırmızı kapaklara ateş ederek yüksek puanlara ulaşarak oyuna devam edebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde her bölümde farklı bir kış sporu olduğundan dolayı diğer sporlara ulaşabilmek için çok hızlı olmalısınız.

Kayakçı Kayakçı Karşınıza çıkan engelleri aşarak oyun içerisinde ilerlemelisiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çıkan bayrakların dışına çıkmadan bayrakların arasından ilerleyerek oyun içerisinde puan toplayabilir ve hedefe ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun süreli olduğundan dolayı size verilen süre içerisinde oyunu tamamlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin ileri yön tuşu ile ilerleyebilir ve klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak oyun içerisindeki yönünüzü belirleyerek oyunu tamamlayabilirsiniz.

Yeni Snowboard Yeni Snowboard Oyuna başlamak için önce PLAY ardından space(boşluk) tuşunu kullanınız. oyunda akrobatik hareketler yapabilmek için Z - X - C ve yön tuşunu kullanabilirsiniz.

2011 2011 Kar sporlarının en eğlencelilerinden birisi olan snowboard oyunu ile karşınızdayız. Güzel akrobasi hareketleri yaptığınızda size jüri puan vericek en güzel hareketleri yapıp beceriniz gösterin.

Soğuk Hava Soğuk Hava Sevgiliniz ile birlikte kayak yaparken karşınıza çıkan çeşitli engelleri aşarak oyun içerisinde puan toplayarak ilerlemeniz gerekmektedir. Oyun'da ilerlerken karşınıza çıkan gelleri klavyenizin yön tuşları ile atlatabilirsiniz. Oyun içerisinde klavyenizin süt yön tuşu ile zıplayabilir ve klavyenizin alt yön tuşunu kullanarak engellerin altından geçerek oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde üç hakkınız olduğundan dolayı çok dikkatli bir şekilde oynamanız gerekmektedir.

Kayak Yapan 2 Kardeş Kayak Yapan 2 Kardeş Dağın zirvesinde kayak yapan iki kardeşe katılmak ister misin? Oyuna başlamadan önce seçeceğin karakterle dağın zirvesinden aşağıya doğru kayabilirsin. Bu sırada yoluna çıkan engellere dikkat etmelisin.

Mete Kartopu Oynuyor Mete Kartopu Oynuyor Mete'nin yardıma ihtiyacı var. Ona yardım etmeniz gerek. Mause ile hedef alın ve kartopunu fırlatın.

Kartopu Savaşları Kartopu Savaşları Kendi ekibinizi oluşturarak kar topu oyunu oynamaya başlayın. oyuncuları mause ile yerleştirin ve yine mause yardımı ile ateş edin.

Erzurum 2011 Kış Olimpiyatları Erzurum 2011 Kış Olimpiyatları Dünyaca bilinen Erzurum Olimpiyatları için çok güzel bir oyunumuzu siz Kral.org severlere sunuyoruz. Erzurum 2011 Kış Olimpiyatları Oyunumuzda, 15 farklı bölümden oluşan oyunumuza başlamadan önce karşımıza gelen seçeneklerden birbirinden iyi 4 kayakçımızdan birini seçerek oyunumuza başlıyoruz.

Kardan Adam Yap Kardan Adam Yap Soğuk kış günlerinde oluşmuş çok güzel kar ile kardam adam yapmaya çalışacağız.

0/0