Kayu Uçak Sürüyor

Kayu Uçak Sürüyor Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kayu Uçak Sürüyor ; Kayu ile elmasları toplayarak en yüksek puanı yapmaya çalışacağız. Oyunu, mouse ve yön tuşları yardımı ile türkçe oyunları oynuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kayu Uçak Sürüyor Oyunu 17350 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 15 Kayu Caillou Oyunları Çizgi Film Oyunları

Kayu Uçak Sürüyor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık çok eğlenceli olabilir. Haydi en üstteki yazıya tıklayarak oynamaya başlayın. Fakat dikkat, hostese yakalanmamalısınız.

Uçaksavar kamyon Uçaksavar kamyon LETS GO yazan yere tıklayınız. Oyun açılmaya başlayacaktır. Uçaksavar kamyon oyununun kısa filmi karşınıza çıktığında izledikten sonra sol üst köşedeki Click to skip yazısına tıklayınız.Play game, standart zorluk derecelerinden de en kolayını seçmek istiyorsanız Easy ye tıklayarak Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz ve oyun başlıyor. Oyunda uçaklar size bomba atacaktır ve üzerine gelen bombalar kamyonu yukarı zıplatıyor yukardan düşerken uçakların üzerine kendinizi düşürseniz,uçakları yok edip puan kazanırsınız. Oyun klavyedeki yön tuşlarıyla oynanıyor.

Uçakla İş Gezintisi Uçakla İş Gezintisi Çalıştığı şirkete ait özel uçakla iş gezintisine çıkan Şirket CEO su Cantekin bey aynı zamanda uçağın pilotluğunu yapmakta. Lakin havanın kara bulutlarla kaplı olması onu korkutuyor ve yardımlarınıza ihtiyacı var. Sizde bu durumda olan Cantekin Bey in uçağı kontrol etmesine yardım etmelisiniz. Mouse yardımıyla uçağı yönlendirerek kara bulutlara girmemesini sağlamalı öte yandan uçan balonlarda asılı olan erzakları toplamalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Uçak Yolculuğu Uçak Yolculuğu Oyun siz uçak yolculuğu yaparken yanınızdaki ve arkanızdaki yolcuların sizi kızdırması ile başlıyor ancak buna imkan vermeyin ve sizde karşı atak olarak başınıuzın üzerindeki değişik resimleri tıklayarak onları kızdırın eminimki çok eğleneceksiniz.

Uçak Saldırısı Uçak Saldırısı Evet siz değerli oyun severlerimiz için Kurban Bayramında eklediğimiz Uçak Saldırısı oyunu. Heyecanlı dakikalar geçireceğiniz oyunda savaş uçağında zorlu saldırılara maruz kalacaksınız. Her yönden geliyor olan uçaklara karşı pilotluğunu yaptığınız uçağı savunmalı ve aynı zamanda diğerlerini yok etmeye çalışmalısınız. Mouse ile uçağı yönlendirin. X ve Mouse tuşu ile saldırı yapın. B ile turbo kullanın. V tuşu ile u dönüşü yapabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Uçak Bombardımanı Uçak Bombardımanı Gelişen savunma teknolojisinin metal kahramanları olan savaş uçakları yüksek hızlarda kıvrak manevraları ve hedefe yapmış oldukları vurucu atışları ile savaşların değişmez silahları olmaktadır. Pilotsuz uçakların geliştirildiği şu zamanlarda bütün ülkeler filolarını en yüksek sayıda uçağa ulaştırmak için çabalamaktadır. Eklediğimiz bu oyunda size karşıdan seri şekilde bombardıman yaparak gelmekte olan uçaklara uçaksavarınızla ateş açarak onları yok etmeye çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Taşıyıcı Kayu Taşıyıcı Kayu Taşıyıcı Kayu olarak isimlendirdiğimiz oyunda buzullarda yaşayan Kayu buzlarla barınabileceği şirin bir ev hazırlayabilmek için çaba sarf ediyor. Bulduğu buz parçalarını kafasında taşıyarak evini yapacağı alana getiriyor. Yön tuşları ile Kayu nun işini yapmasına yardım edebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Süper Uçak Süper Uçak Pilotluk neredeyse her çocuğun hayalinden geçmiştir belli zamanlarda. Ne yazık ki verilen fırsatlarla her çocuğun o hayali gerçekleştirebilmesi mümkün olmamaktadır. Bu oyunda ise hayalimizdeki uçakla güzel dakikalar geçirebiliriz. Mouse yardımı ile oynayabileceğimiz bu oyunda düşman uçaklarına saldırıda bulunmalıyız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna