Kayu Caillou Oyunları

0/1

Kayu Caillou Oyunları En güzel ve yeni kayu oyunu ve oyunları Oynaoyun.Net adresinde oynayabilirsiniz. Kayu kimdir? Arkadaşları kimdir? kısacasını kayu arkadaşlarını ve ailesini tanıyalım. Caillou: Dizideki olayların onun yaşamı etrafında aktarıldığı 4 yaşındaki erkek çocuk. Genellikle kırmızı yakalı sarı bir tişört ve mavi bir şort giyer. Sarı çorapları ve kırmızı ayakkabıları vardır. Saçsızdır. Doris: Caillou'nun annesi. Caillou bir şeye gereksinim duyduğunda, annesi yetişir. Sekreterlik yapar. Boris: Caillou'nun babası. Babacan ve iyi yürekli biridir ancak tamir işlerinde çok yetenekli olduğu söylenemez. Tamir etmeye çalıştığı şeylerden pek bir hayır gelmez. Rosie: Caillou'nun kız kardeşi. Caillou'dan 2 yaş kadar küçüktür. Saçları turuncudur. Bazen ağabeyi Caillou'nun başına işler açar. Büyük anne: Boris'in annesi ve Caillou'nun babaannesi. Caillou'nun sorunlarına yaratıcı çözümler üretir. Büyük baba: Boris'in babası ve Caillou'nun dedesi. Caillou'yu gezmeye götürür ve onunla ilgilenir.

Kayu Hafıza Kartları Kayu Hafıza Kartları Zeka, hafıza ve el becerinizi geliştiricek çok güzel bir kayu caillou oyunu. Oyun'da kayu, arkadaşları ve ailesi'nin resimleri karışık şekilde konulmuştur. Sizin yapmanız gereken resimlerin eşlerini bulmak. En güzel yeni kayu caillou ve eğitici oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Kayu Yapboz Kayu Yapboz Kayu Puzzle oyunu Oynaoyun.Net Farkıyla sizlerle. Haydi çocuklar Cayu oyunu oynayın.

Kayu Gizli Harfler Kayu Gizli Harfler Sevgili dostumuz kayu caillou'nun ve arkadaşlarının isimlerindeki harfleri bulup o harfleri doğru yerlere mause yardımı ile taşımaktır. Oyun yüklendiğinde istediğiniz karakteri seçin ve oyuna başlayın. Kayu hem güzel hemde eğitici ve öğretici, zekanızı geliştiricek oyunları ile sizlerin hizmetinizde.

Kayu Kayu Kayu ile oyun kartlarından aynı olanları bulun ve kayuyu sevindirin.

Kayu Tren Kayu Tren Oyunda mause ile alt menüdeki ray parçalarını tutup uygun yere sürükleyin.

Kayu Abdest Alma Kayu Abdest Alma Çizgi Film Kahramanımız Kayu Caillou yine eğitici bir oyunu ile karşımızda. Abdest almayı öğreniyor, ancak sizin yardımına ihtiyacı var abdest alırken sorulara doğru cevap verin ve sıralamayı doğru bilin ve oyunu kazanın. Oyuna başlayabilmek için OYUNA BAŞLA butonuna basın.

Kayu Caillou Gizli Harfler Kayu Caillou Gizli Harfler Oyunda sevgili dostumuz kayu caillou'nun ailesinin ve arkadaşlarının isimlerinin olduğu 6 farklı isimi sağ tarafta çıkan resimler ile eşleştireceğiz. Harflleri mause yardımı ile alıp doğru yerlere sırası ile koyun. Caillou ailesini ve arkadaşlarını tanıyacağımız çok güzel bir eğitici oyun.

Kayu Caillou Balık Tutma Kayu Caillou Balık Tutma BAŞLA butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynayabilirisniz. Kayu'nun oltasına bakıp, kancanın ucu balıkların üzerine denk geldiği zaman mause(fare) ile tıklayınız. Bu şekilde bütün balıkları yakalayarak iyi puanlar kazanabilirsiniz. En aşağıdaki farklı renkteki balıkların verdiği puan daha fazladır. Gereken para miktarı kadar balık tutarsanız leveli geçebilirsiniz.

Kayu ip Atlama Kayu ip Atlama Oyuna Başla butonuna tıklayınız. Oyun açıldığında isterseniz Space(boşluk) tuşu ile Kayu'yu zıplatabilir isterseniz de Mause(fare) sol tuşu ile Zıplat yazan yere tıklayarak oynayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken ip Kayu'nun ayaklarına yaklaştığında zıplama tuşuna basmak ve onu zıplatmaktır. Bu şekilde puan kazanabilirsiniz.

Kayu Elmalı Kurabiye Kayu Elmalı Kurabiye En çok sevdiğiniz çizgi film kahramanlarından olan kayu caillou ile kurabiye oyununu oynayabilirsiniz en güzel malzemeleri siz kullanın ve çok lezzetli kurabiyeyi tamamlayın.

Kayu Arı Kovanı Kayu Arı Kovanı Sevimli kayu bu oyunumuzda arıları etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Hain arılar kayuyu sokmak için iğnelerini fırlatıyorlar. Onlardan önce siz davranıp büyük arıları öldürün. Oyunumuzda kontrol tuşları ile ilerleyeceksiniz. SPACE tuşu ileri ateş edeceksiniz.

Kayu Caillou ve Arkadaşlarını Boya Kayu Caillou ve Arkadaşlarını Boya Sevimli çizgi dizi kahramanımız ile arkadaşlarının çok güzel bir resimini boyayacağız. Birçok renk seçeneği ile güzel resmimizi çok güzel bir şekilde boyayacağız.

Kayu Boyama Sayfası Kayu Boyama Sayfası Küçük büyük hepimizin sevdiği caillou oyunu ile karşınızdayız. Çizgi film kahramanımızın boyama kitabı oyununda değişik sayfalara geçip farklı halde kayumuzu boyayabilirsiniz.

Kayu Saklı Sayılar Kayu Saklı Sayılar Kayu ve kardeşinin oyun parkındaki 1 den 25 e kadar olan sayıları büyüteç yardımı ile bulunuz.

Kayu Uçak Sürüyor Kayu Uçak Sürüyor Kayu ile elmasları toplayarak en yüksek puanı yapmaya çalışacağız. Oyunu, mouse ve yön tuşları yardımı ile türkçe oyunları oynuyoruz.

Kayu Giydirme Kayu Giydirme Sevilen kahramanımız kayu caillou sizinde yardımınız ile en güzel şekilde giydirip süslememiz gerekiyor.

Caillou Müzik Caillou Müzik Severek izlediğiniz kayunun işte oyunlarını sizlerle paylaşıyoruz. Oyunun zorluk derecesini seçin ve oyuna başlayın. İlk Önce dinleyin sonra sizde aynısını yapın.

Kayu ve Rozi Kayu ve Rozi En güzel kayu oyunlarından bir yenisi daha! Kayu ve kardeşi Rozi yi istediğiniz renklerde boyayabilirsiniz.isterseniz siyah bebeklere bile benzetebilirsiniz.

Kayu Hafıza Kayu Hafıza Sevimli kayunun resimlerini eşleştirin.

Kayu Bowling Kayu Bowling Oyundaki kural , atış yapmak için zemindeki yanıp sönen ışığı takip etmelisiniz. İstediğiniz hedefe doğru geldiğinde mouse ile tıklayın. Ardından güç çubuğunu yönlendirmek için mouse kullanacaksınız. Bakalım kayuya bowlingde yardımcı olabilecek misiniz?

Kayu Elma Topluyor Kayu Elma Topluyor Ormanda ağaçtan düşen elmaları kayu sepeti ile toplamaya çalışıyor ve bu oldukça eğlenceli. Kayu hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanmalısınız.

Kayu Hafıza Kartı Kayu Hafıza Kartı Yepyeni bir kayu oyunu daha.Kayunun çeşitli resimlerini eşleştirerek oyunu oynayın.

Kayu Tren Yolu Kayu Tren Yolu Kayu evine gitmek istiyor onun için tren yolunu yapın. Mouse ile tren yolu yapın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kayu Treni Kayu Treni Kayu tren yolunu tamamlayıp treni sürmek istiyor. Mouse yardımı ile tren yolunu tamamlayalım. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kayu Renkler Dünyası Kayu Renkler Dünyası Kayu ile renkli bir yolculuğa ne dersiniz ? Ekranda verilen nesnelerle renklendirmek istediğiniz resmi seçerek resim üzerine uygulayabilirsiniz.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kayu Bilgi Yarışmasında Kayu Bilgi Yarışmasında Kayu ile verilen soruları doğru şekilde yanıtlayarak yüksek puanlar elde etmeye çalışmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kayu'nun Gizli Evler Dünyası Kayu'nun Gizli Evler Dünyası Ülkemizin sevilen çizgi film kahramanı Kayu bu defa bizden kendisini bulmamızı istiyor. Verilen evlerden bir tanesini tercih ederek içerisinde saklanıyor. Evlerin değişen yerleri ise onu bulmamızı zorlaştırıyor. İyi bir sonuç elde etmek için kısa zaman diliminde Kayu yu bulmalıyız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kayu ile Bahçe İşleri Kayu ile Bahçe İşleri Sevimli Kayu akrabasını ziyaret için gittiği Diyarbakır da karpuz tarlalarını görünce hayrete düşer ve çalışanların nasıl topladıklarını öğrenmek ister. Tarlaya gidip çalışlara nasıl toplanıldığını soran Kayu daha sonra bu konuda kendini geliştirmeye çalışır. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kayu il Ramazan Ayı Soruları Kayu il Ramazan Ayı Soruları Günlerin hızla geçtiği yaz mevsiminde ramazan ayına 2 ay kadar az bir zaman var . Bu zaman diliminde kendimizi ramazan ayının atmosferine alıştırmaya çalışırız. Kayu da bu konuda bize bilgilerimizi tazelemek için önemli sorular soruyor. Bilmediklerimizi öğrenmek bilmediklerimizi test etmek için güzel bir oyun. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kayu Dükkan Kasiyeri Kayu Dükkan Kasiyeri Kayu kasiyer olarak çalıştığı bakkal dükkanında gelen müşterisinin isteklerini hazırlayarak dükkanın kasasını doldurmaya çalışıyor. Müşterinin isteklerine doğru olarak cevap vermesi dükkanın geleceği için önem arzediyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kayu ile Müzik Eşliğinde Yapboz Kayu ile Müzik Eşliğinde Yapboz Sevimli kahramanımız Kayu nun yapbozunu yapmamız için tasarlanmış bir oyun. Arka planda çalan müzik yapbozu yapmayı daha da eğlenceli hale getiriyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

0/1