Kaşif Dora ile Bisikletli Gezi

Kaşif Dora ile Bisikletli Gezi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kaşif Dora ile Bisikletli Gezi ; Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak bisikletli doranın yolda ilerlemesini sağlamak. Yoldaki kafaları toplayarak kaza yapmadan bitiş noktasına doğru gitmeye çalışacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kaşif Dora ile Bisikletli Gezi Oyunu 8179 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 11 Kaşif Dora Oyunları

Kaşif Dora ile Bisikletli Gezi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombilerle Basket Maçı Zombilerle Basket Maçı İskelet ve zombilerle oynanan zevkli bir basketbol oyunu. En yeni ve güzel Basket oyunları OynaOyun.Net adresinde oynayabilirsiniz.

Zombileri Vur Zombileri Vur Oyun yüklendikden sonra sol üstteki PLAY ardından NEW GAME butonuna basarak oyuna başlayın. Binanın balkonundaki adam sizsiniz kendinize ateş etmeyin.:) aşağıdan binaya doğru gelen zombileri mause ile ateş edin etkisiz hale getirin.

Zombileri Öldür Zombileri Öldür Üstünüze koşan zombileri haklayın. Eğer sizi yakalarlarsa hiç hoş şeyler yapmıyorlar.

Zombilerden Kurtul Zombilerden Kurtul Answer tuşuna basınız. W-A-S-D ile hareket edip Mause ile nişan alarak elinizdeki silahalrı kullanabilirsiniz. Gitar,plak ve yangın söndürme tüpü gibi çeşitli malzemeleri silah olarak kullanabilirsiniz. Öldürdüğünüz zombilerin üzerlerinden çıkan altınları toplayın ve silah almak için yada silahlarınızı geliştirmek için kullanın.

Zombiler Maratonda Zombiler Maratonda Siz oyun sevenlere bir yeni Zombi oyununu daha eklemiş bulunmaktayız. Zombiler Maratonda olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yapmanız gereken kamyonetlerin arkasından koşan zombileri kamyonetteki silahşörler ile vurmaya çalışmak olacak. Ne kadar çok zombi öldürürseniz o kadar çok puan kazanacaksınız. Mouse ile zombiler üzerine nişan alabilir klavyedeki 1 2 3 tuşları ile de kamyonet değiştirerek farklı silah türleriyle ateş açabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zombiler Evleniyo Zombiler Evleniyo Zombi çiftimizin düğün giysilerini mouse yardımıyla en güzel şekilde giydirerek onları düğüne hazırlamalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zebra ile Safari Macerası Zebra ile Safari Macerası Safari macerası oyununda size verilen arabadaki zebrayı gezdirmelisiniz. Safarinin zorlu ve engebeli yollarında ilerlerken dikkatli olmalısınız.

Yaramaz Sınıf Öğrencileri Yaramaz Sınıf Öğrencileri Öğrencilerden biri çok yaramazdır. Kendine görev edindiği bazı kötü haylazlıkları vardır. Bu haylazlıkları yapmanız için mause(fare) ile gerekli yerlere tıklayıp 3 görevi yerine getiriniz. Oyuna başlamak için START yazısına tıklamanız yeterlidir. Öğretmenin siz bu yaramazlıkları yaparken sizi görmemesi lazım. Önünüzdeki kıza vurabilirsiniz. içinde kurbağa olan fanusun camını kırıp kurbağanın öğretmenin üzerine atlamasını sağlayabilirsiniz. Bu sadece bir oyundur unutmayalım çocuklar.Gercek hayatınızda bunu denemeyin:)

Winx Sevgilileri Giydir Winx Sevgilileri Giydir Winx Club üyesi olan sevgilileri sağ ve solda bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.