Dora Çilek Toplama

Dora Çilek Toplama Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Dora Çilek Toplama ; Oyuna başladıktan sonra yön tuşları sayesinde dorayı kontrol edebilir, boşluk tuşu ile ise zıplamasına yardım edebilirsiniz. Tüm çilekleri toplayarak oyunu tamamlamaya çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Çilek Toplama Oyunu 9466 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 72 Kaşif Dora Oyunları

Dora Çilek Toplama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme İlköğretim ilk sınıflarındaki öğrencilerin dört işlem konusunda pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir oyun.

Toplama İşlemleri Toplama İşlemleri Matetamik dünyasında sayıları öğrendikten sonra öğrendiğimiz temel şeylerin başında gelir toplama işlemleri. Günlük hayatta sıkça kullandığımız toplama işlemi alış veriş yaparken sayım yaparken karşımıza çıkmaktadır. Bu tür işlemleri kolay bir şekilde yapabilmek için çok yüksek bir zekaya sahip olmamız gerekmese bile pratiğimizin fazla olması gerekmektedir. Eklediğimiz bu oyunda amacımız toplama işlemlerinde pratik yaparak hata yapma payınızı en alt seviyelere indirmeye çalışmak. Oyunda verilen rakamların toplamlarını eşittir işaretinden sonraki kısma klavyedeki numerik tuşları yardımı ile yazıyoruz. Hata yaptığınızda oyun puanınız düşerken doğru sonuçlarda puanınız artıyor. Amacınız en kısa sürede en yüksek skora ulaşmak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Toplama Araba Toplama Araba Oyun severler dünyasının eğlenceli merkezinde sizler için Toplama Araba olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yapboz olarak verilen resimde aracın parçalarını gereken yerlere yerleştirmeye çalışacaksınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Dora Sevimli Dora Sevimli Dora diye isimlendirdiğimiz ve eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için sitemize yüklediğimiz bu oyunda gezmeye gitmek için hazırlanan Dora ya mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden faydalanarak onu en güzel gösterecek giysileri giydirmelisiniz. Dora fevkalade zevklerinizle tasarlanmış giysileri giymek için sabırsızlıkla sizi bekliyor. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Ayı Winnie ile Bal Toplama Sevimli Ayı Winnie ile Bal Toplama Winnie her zaman olduğu gibi en çok sevdiği balın peşinde ter döküyor. Tabiki sizde onun aç kalmasını istemezsiniz. O zaman bu oyunda Winnie yi ok tuşlarıyla yönlendirip space tuşu ile de tehlikelerden zıplatmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Renkli Dora Renkli Dora Renkli Dora olarak isimlendirdiğimiz bu boyama oyununda Gezgin Kahraman Dora yı zevkinize göre renklere bürüyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyuna girerek ekrandaki nesnelerden faydalanarak Dora nın resmini boyamak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Panda Meyveleri Toplamaca Panda Meyveleri Toplamaca ilk kutucuğua tıklayın sonra pandaya tıklayarak pandanın meyveleri toplasını sağlayın. Mause kullanacaksınız.

Okçu Dora Okçu Dora Kaşif Dora eline aldığı okçu silahıyla balonlara ok atışı yaparak okçuluk yeteneğini geliştirmek istiyor. Varillerden çıkan balonlara yön tuşları ile nişan alarak boşluk tuşu ile ok atmalısınız. Her bir varil için patlattığınız balon size farklı puanlar kazandıracaktır. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.