Dora bebek bakıcısı

Dora bebek bakıcısı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Dora bebek bakıcısı ; PLAY butonuna basın. Dora'nın bebekler için anlatacaklarını dinledikten sonra SKIP yazısına tıklayınız. Oyuna başladığınızda kendinizi iki bebeğe bakan bakıcı olarak bulacaksınız. Dora'nın da yardımıyla bebeklerin istediklerini güzelce yerine getirebilirsiniz. Siz bebeklerin ihtiyaçlarını güzelce karşıladığınızda dora'da size teşekkür edecektir. Daha sonra oyunu tamamlamak için DONE yazan yere tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora bebek bakıcısı Oyunu 5770 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Kaşif Dora Oyunları

Dora bebek bakıcısı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Bebek Alışverişi Yeni Bebek Alışverişi Dünyanın en tatlı canlıları olan bebekler geleceğimizin varisleridir. Doğumlarından büyümelerine kadar her anlarında özel hizmet isteyen bebekler şirinlikleriyle bizleri kendilerine hayran bırakmaktadırlar. Tabi ki onlarında yetişkin insanlar gibi ihtiyaçları vardır ve o ihtiyaçlarının bakıcıları tarafından alınması ve yapılması gerekmektedir. Bu eğlenceli oyunda da yeni doğan ve doğacak olan bebeklerin alışverişini yapmakta olan anne ve anne adaylarının alışverişlerini doğru bir şekilde yapmalarını sağlamalısınız. Mouse ile istenilen ürünleri kasaya getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Winx Bebekleri Winx Bebekleri Winx kızlarından biri gece gideceği kulüp öncesinde ne giyeceğine karar veremiyor. Sağ altta bulunan butonları kullanarak Winx kızını giydirebilirsiniz.

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Tatlı Bebek Beşikte Tatlı Bebek Beşikte Tatlı mı tatlı bebeğin elbiselerini giydirip onu şirin bir hale sokmanız gerekmektedir. Beşiğinin dekorunu da değiştirebilir çeşitli saç stilleri de ekleyebilirsiniz. Son olarak fotoğrafını çekip anı olarak saklamalısınız.Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tatlı Bebek Banyoda Tatlı Bebek Banyoda Tatlı mı tatlı şirin mi şirin bebek bakıcısının kendisine temiz ve eğlenceli bir banyo yapmasını sabırsızlıkla bekliyor. Sandalyenin üzerinde küvetin dolmasını bekleyen bebek ardından bakıcısının onu küvete oturtmasıyla en eğlenceli dakikalarını geçirmeye başlıyor. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden yararlanarak bebeği yıkamak için türlü türlü sabunlar, rengarenk banyo köpükleri kullanabilirsiniz.Banyodan sonra bebeği kurulamayı unutmayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tatlı Bebek Bahçe Sefası Tatlı Bebek Bahçe Sefası Bakıcı oyunları kategorisine eklemiş olduğumuz tatlı bebek bahçe sefası isimli oyunda şirin mi şirin bir bebeği güneşli havada evin çim bahçesine çıkarmaktasınız. Tabi kendi bakımlarını yapamayan bebek eğlenceli dakikalar geçirebilmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Zor olduğu kadar eğlenceli bir görev üstlenmektesiniz. Bebeğin isteklerini geciktirmeden yerine getirmeye çalışın. Bebeğin istediği eşyaları mouse ile seçerek bebeğe vermelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tatlı Bebek Tatlı Bebek Annesi gelene kadar tatlı bebeği güzelce hazırlamalısınız. Dolapdan en güzel elbiseleri giydirin. Oyun mause ile oynanmaktadır. Haydi şimdi oyuna başlayın ve sevimli bebeği en şirin kıyafetlerle giydirin.

Süper Bebek Bakıcısı Süper Bebek Bakıcısı Şimdi siz bir bebek bakıcısı olacaksınız. Tek tek tüm çocukların ihtiyaçlarını sağ ve soldaki objeler ile giderin. Ağlamamaları gerek.

Sue Hayvan Bakıcısı Sue Hayvan Bakıcısı Sue hayvan bakıcısı olmuş. Bakımsız zavallı hayvancıkları temizliyor , tüylerini kesiyor ve giydiriyor. Ona bu görevde yardımcı olun, Ama acele edin fazla vakti yok.