Kaşif Dora Oyunları

0/2

Kaşif Dora Oyunları Nick Jr. nin en akıllı kızı Kaşif Dora Birbirinden yeni maceralara koşuyor. En yeni ve güzel dora oyunları, diego oyunu, kral dora oyunlar, OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Diego Diego Sevilen çizgi karakter Diego arabasını kullanarak ormandaki hayvanlara yardım etmeye devam ediyor. Arabayla karşınıza çıkan taş hayvanları toplama ve yardım etmelisiniz.

Diego Ormanda Diego Ormanda OynaOyun.Net iyi oyunlar diler.

Dora Giydirme Dora Giydirme Bücür kızımız o kadar nazlı ki.:) Hazır elbiseleri bile giymeye eriniyor.Ona yardımcı olun yine de siz.Şöyle öpülesi bi hale gelsin.

Doranın Okuma Kitabı Doranın Okuma Kitabı Dora ve yaramaz arkadaşı Swiper ile ingilizce kelimeler öğreniyoruz. Oyunda uygun HARFLERE mause ile tıklayın. Eğlendirerek eğiten bir oyun. OynaOyun.Net iyi eğlenceler diler.

Dora Giydir Dora Giydir Araştırmacı Kızımız Dora yı giydiriyoruz.

Dora Resimleri Dora Resimleri Dora resimlerinin parçaları birbirine karıştı. Onları uygun yere yerleştirerek, resimi tamamlayın. Oyunda mause'yii kullanın. Farenin sol tuşu ile bir parçayı seçin ve değiştirmek istediğiniz parçaya tıklayıp yerlerini değiştirin. İyi Eğlenceler.

Dora Hafıza Kartları Dora Hafıza Kartları Dora ve arkadaşlarının resimleri kapalı şekilde duruyor siz o resimleri acıp eşlerini bulmalısınız. GÜzel bir dora zeka kartları oyunu.

Dora Yavru Tilki Dora Yavru Tilki Dora ve arkadaşları ile yavru tilkiyi buluyoruz. Oyunda Dora ile ingilizce renkleri ve şekilleri öğreniyoruz. Yön Tuşları,FARE ve Boşluk tuşunu kullan. Oyun 12 Megabyte olduğu için yavaş yüklenecektir, sabırlı olmalısnız.

Dora Saklı Sayılar Dora Saklı Sayılar Mini Peri Chatta ya Dora resimleri içine gizlenmiş sayıları bulmasında yardım edermisin? Dora Oyunları, Mause ile merceği kullan. Yanlış yere tıklarsan puanın azalır, dikkatli ol.

Dora Boya Dora Boya Dorayı istediğiniz gibi renklendirin.

Dorayı Boyama Dorayı Boyama Kaşif dora ve arkadaşını istediğiniz gibi boyayın.

Bakıcı Dora Bakıcı Dora Dora şimdide çocuk bakıcısı oluyor ona bı zorlu ve maceralı oyunda yardımcı olun.

Dora Tombala Dora Tombala Dora tombala oyununa merak sardı. Ona yardımcı olun. Dora kutudan cisim çekecek ekranınızda o resim yada karakter var ise o karakterin üstüne gelin. Ekranda yok ise tombalaya tıklayın baska bir resim çeksin.

Dora Golf Dora Golf Dora ile golf oynamaya varmısınız?

Aşçı Dora Aşçı Dora Dora aşçılık yapmak istiyor ona en güzel yemekleri yapmasında yardımcı olun.

Halterci Dora Halterci Dora Doranın arkadaşı halter kaldırmak istiyor ama doranın ve sizin yardımınıza ihtiyacı var. Doğru yerlere ağırlıkları koyun.

Dora ve Perrito Dora ve Perrito Dora köpeği Perrito yu eğitiyor ona numaralar öğretiyor. 4 tane numaramız bulunmakta. Top getirtme, oturma, yuvarlanma, cemberden atlama. Mause ile bir yaptırmak istediğiniz bir numara seçin ve köpeğin yapmasını bekleyin, eğer köpek doğru şeyi yaparsa ona kemik verin onu ödüllendirin. Eğitim bittikten sonra DONE ye basın ve Dora nın köpeği Perrito nun şovunu izleyin.

Dinazor Diego Dinazor Diego Oyun yüklenirken diego ile yapmanız gerekenler karşınıza çıkacaktır. Oyunda Diego'yu kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Meyveleri toplayıp puan kazanıp, karşınıza çıkan dinazorların önünüzden çekilmesi için onların istedikleri meyveyi bulup onlara vermelisiniz. Bu şekilde labirentten çıkabilirsiniz. Oyunun yüklemesinden sonra oyun talimatlarını geçmek için SKIP yazan yere tıklayıp oyuna başlayınız.

Dora bebek bakıcısı Dora bebek bakıcısı PLAY butonuna basın. Dora'nın bebekler için anlatacaklarını dinledikten sonra SKIP yazısına tıklayınız. Oyuna başladığınızda kendinizi iki bebeğe bakan bakıcı olarak bulacaksınız. Dora'nın da yardımıyla bebeklerin istediklerini güzelce yerine getirebilirsiniz. Siz bebeklerin ihtiyaçlarını güzelce karşıladığınızda dora'da size teşekkür edecektir. Daha sonra oyunu tamamlamak için DONE yazan yere tıklayınız.

Dora Kurabiye Pişirme Dora Kurabiye Pişirme Oyun'da dora size iki çeşit yemek yapmayı teklif edecek. Hangisini yapmak istiyorsanız onun resmine tıklayacaksınız. Daha sonra Doranın gösterdiği malzemelerin gerçeklerini bulacaksınız. Malzemelerin aynısını ararken dolaplarında kapağı açıldığından gerekli yiyecekleri oralardan da aramanız gerekmektedir. Bütün malzemeleri toplayıp doranın babasıyla yemeği hazır hale getirebilirsiniz. Oyuna girmek için Play yazısına tıklayınız.

Diego Afrika Turu Yapıyor Diego Afrika Turu Yapıyor Oyun yüklenince hemen play deyin ve skip diyerek haritadan bir bölge seçin dilerseniz daha sonra değiştirebilirsiniz. Bu haritaların her birisinde farklı hayvanlar ve farklı maceralar sizi bekliyor. Eğer afrika turu yapacağınız haritalardan birisini seçtiyseniz arabanızı farenizle kontrol edeceksiniz. Ama dikkatli olun engeller, çamurlara dikkat edin ki kaza yapmayın. Bakalım Diego ile ne çılgınlıklar yaşayacaksınız.

Dora ve Çiftlik Hayatı Dora ve Çiftlik Hayatı Dora ve Çiftlik Hayatı Oyunumuzda, sevimli kızımız bu sefer çiftlik hayatına merak salıyor ve maceralarında bizim yardımımıza ihtiyaç duyuyor. Doraya çiftlikte yapacağı ekim, toplama, hayvanların bakımı ve verimleri gibi çeşitli konuda yardımcı olup çiftliğini geliştirmesi için yardım edeceksiniz.

Dora ve Diego Dora ve Diego Ormanda gezintiye çıkmış sevimli kahramanlarımıza eşlik edeceğiz çok hoş bir bahar günü. Bu hoş gezimizi ölümsüzleştirmek için çekilmiş olan resimleri boyayacağız.

Dora ve Diego Boya Dora ve Diego Boya En sevilen çizgifilm kahramanlarından diego ve dora'yı istediğiniz gibi zevkinize göre boyayın ve güzelleştirin.

Diego Afrika Yolculuğu Diego Afrika Yolculuğu PLAY yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Oyunumuzda diegonun konuşmalarını ilerletmek için SKİP yazısına tıklayınız.Önünüze çıkan 4 tane adalardan birini seçin ve aracınız ile yolculuğa başlayın. Bu oyundaki göreviniz sol tarafta bulunan hayvanları bulmak. Aracınızı mause ile yönlendireceksiniz. Afrikadaki tüm hayvanları bulduğunuz taktirde diğer bölümlere geçmeye hak kazanacaksınız. Diğer bölümlerdeki adalara tıklayınca başka maceralar karşınıza gelecek. Afrika hayvanlarının resimlerini çekebilirsiniz gibi.

Dora Hazine Peşinde Dora Hazine Peşinde Dora korsan hazinelerinin peşine düştü. Tek tek her aşamayı geçerek hazineleri bulacak ve bir sonraki aşamaya geçecek.

Dora Beste Yapma Dora Beste Yapma Dora size müzik enstrumanlarını öğretiyor.Oyunu hemen başlatmak için Play butonuna tıklayınız.Daha sonra Doranın size gösterdiği müzik enstrumanlarını sırasıyla inceleyiniz.Oyun Mouse(fare) ile kontrol ediliyor.Enstrumanlara dokunmak için mouse ile üzerlerine geldiğiniz 1 den 4 e kadar sayı göreceksiniz.Onlara sırasıyla tıklayınız.Her bir enstrumana bu şekilde tıklayıp harika müzikler yapabilirsiniz.

Dora ve Diego Parti Kıyafetleri Dora ve Diego Parti Kıyafetleri Oyunumuzda, Dora ve Diego arkadaşları ile partiye katılacak. Onları bu parti için giydirmemiz gerekiyor. Play seçeneği ile oyuna girip mouse ile kahramanlarımızı giydiriyoruz.

Doranın Sebze Çiftliği Doranın Sebze Çiftliği Oyunumuzda, bize verilmiş olan 6 farklı sebze yetiştireceğimiz sihirli ve çok verimli toprağı bulunan saksıda en verimli sebzeleri yetiştireceğiz. Çiftliğimizin katoloğundan seçeceğimiz yetiştirmek istediğimiz sebzenin tohunumu seçerek saksıya ektikten sonra gerektiği zaman su vermek ve diğer bakımlarını yaparak en güzel sebzeleri yetiştireceğiz.

Dora Gizli Kartlar Dora Gizli Kartlar Oyunumuzda, kız oyunları kahramanımız ile verilmiş olan gizli kartları oynayacağız. Mouse yardımı ile kız oyunları oynuyoruz. Kaşif Dora oyunları oynaoyun.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dora ve Arkadaşları Puzzle Dora ve Arkadaşları Puzzle Oyunumuza giriş yapmak için PLAY butonuna tıklıyoruz. Değiştirmeli yapboz oyunumuzda parçaların üzerine tıklayarak yer değiştirebilirsiniz. Resmin orjnal halini görmek için aşağıdaki ? olan butona tıklamanız yeterli olacaktır. Puzzle parçalarını doğru yerleştirdiğiniz taktirde diğer bölüme geçmeye hak kazanacaksınız. Eğlenceli puzzle oyunumuz müzik var. Müziğin sesini kapatmak için sağ üstteki sembole tıklamanız yeterli olacak.

Dora Dilimli Yapboz Dora Dilimli Yapboz Oyunumuza başlamak için PLAY yazısına tıklayın. İlk yapbozumuz 5 parçadan oluşuyor ve 30 saniye veriliyor. Size verilen süre içerisinde parçaları birleştirmeye çalışacaksınız. Parçaları tamamladığınızda diğer yapboz oyunumuza geçeceksiniz ve parçalarda artmış olacak.

Dora Prensi Kurtarıyor Dora Prensi Kurtarıyor Oyunumuzda küçük Dora yine büyük işler başarıyor ve cadının şatoya hapsettiği prensi kurtarıyor. Cadının yola yerleştirdiği tuzakları aşmak ve kapıların anahtarlarını almak için fare ile zıplayacaksınız. Haydi, Dora prensi kurtarmak için yardımınızı bekliyor.

Doranın Gölgeleri Doranın Gölgeleri Dora nın gölgelerini bulmaya çalışıyoruz.Fare ile oynayın.

Dora 7 Fark Dora 7 Fark Doranın arkadaşları ile çekilmiş 2 tane resim arasındaki 7 farkı bulunuz.

Diego ile Kutuplardaki Canlılar Diego ile Kutuplardaki Canlılar Buz kütlelerinden geçip karşıya ulaşmanız gerekiyor.Yukarıda çıkacak tablodaki şekiller ve renklerine dikkat edip mause ile zıplamaya çalışın.Diegoyu karşıya geçirdiğiniz taktirde kutuplardaki tüm canlıları görecek ve onlarla zaman geçirecektir. Balinalar , fok balıkları , kutup ayısı falan tüm hayvanlar ile tanışacak.En sonunda büyük bir balina ile kutup sularında gezintiye başlayacak.. Balinayı yön tuşları ile ilerletip mause ile engellerden zıplatacaksınız..

0/2