Spor Salonu

Spor Salonu Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Spor Salonu ; Spor salonuna kayıt yaptırmak için gelen müşterilere gideceği aletlere kadar eşlik edeceksiniz. Müşteriyi asansöre götüreceksiniz. Daha sonra katını belirtip alete doğru götüreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Spor Salonu Oyunu 3170 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Spor Oyunları işletme Oyunları

Spor Salonu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yetisports 3 Yetisports 3 Mouse yardımıyla oynadığınız oyunda denizden çıkan pengueni kutup ayısıyla en yüksek noktalara fırlatmaya çalışmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yetisports 1 Yetisports 1 Yıllardır flash oyunlarında özelliğini kaybetmeyen yetisports serisinin ilk oyunu. Yüksek puanlar yapmak için emek sarf edilen bu oyunda kutup ayısının sopasıyla kayaların üzerinden atlayan pengueni vurarak onu en uzak mesafeye göndermeye çalışmalısınız. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yetisports  2 Yetisports 2 Yetisports serisinin ikinci bölümü olan bu oyunda kutup ayısının eline aldığı kartopu ile yunusun üzerinden atlayan pengueni vurmalısınız. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Transporter Transporter Transformers filminden uyarlanarak hazırlanmış güzel bir oyun. Size verilen görevleri kurallara uyarak yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Yolda karşınıza çıkan engel ve arabalara çarpmamalısınız.

Tessa SPA Salonu Tessa SPA Salonu Tessa SPA salonuna gidiyor ve genel bakım yaptırıyor. Ona en güzel şekilde yardımcı olun.

Suzinin Güzellik Salonu Suzinin Güzellik Salonu Suzinin güzellik salonuna gelen müşterilerin istediklerini yapın.Saçları kesin,şekillendirin,bacaklarındaki tüyleri alın. Onları mutlu edin.

Süper Manikür Salonu Süper Manikür Salonu Oyununun loading kısmının yüklenmesinden sonra oyuna girmek için ya Freestyling butonuna ya da Storymode butonuna tıklayınız. Stroymode bölümünde ellerine bakım yapmak,manikür yapmak,hoje sürmek istediğiniz bayanı kendiniz seçiyorsunuz. Freestyling butonunu seçerseniz hemen iki el karşımıza geliyor ve teninin rengini ve diğer yapacaklarınızı kendiniz seçiyorsunuz. Oyun mause(fare) ile tıklanarak oynanıyor.

SüngerBob Kış Sporları SüngerBob Kış Sporları Sevilen kahramanımız SüngerBob bu defa kayak yapmaya karar veriyor. Çok fazla tecrubesinin olmadığı bu alanda düşe kalka zirveden aşağıya inmeye çalışıyor. Bir taraflarını kırmaması için sizinde yardımlarınıza ihtiyacı olacak. Yön tuşları ile kahramanımızı yönlendirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sue  Pedikür Salonu Sue Pedikür Salonu En güzel pedikür oyunlarından bir tanesi. Birbirinden çok parmak süsü ve takılarıyla bu oyunu oynamaya doyamayacaksınız.