Market Alışverişi

Market Alışverişi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Market Alışverişi ; Oyun'da üstte satın aldığınız ürünün fiyatı yazıyor. Altta ve solda bulunan paraları Mause ile sürükleyip, Masanın üzerine bırakın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Market Alışverişi Oyunu 6645 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 işletme Oyunları

Market Alışverişi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Bebek Alışverişi Yeni Bebek Alışverişi Dünyanın en tatlı canlıları olan bebekler geleceğimizin varisleridir. Doğumlarından büyümelerine kadar her anlarında özel hizmet isteyen bebekler şirinlikleriyle bizleri kendilerine hayran bırakmaktadırlar. Tabi ki onlarında yetişkin insanlar gibi ihtiyaçları vardır ve o ihtiyaçlarının bakıcıları tarafından alınması ve yapılması gerekmektedir. Bu eğlenceli oyunda da yeni doğan ve doğacak olan bebeklerin alışverişini yapmakta olan anne ve anne adaylarının alışverişlerini doğru bir şekilde yapmalarını sağlamalısınız. Mouse ile istenilen ürünleri kasaya getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Süper Market Süper Market WEITER Tuşuna basıyorsunuz INSERT COIN tuşuna basıp oyuna başlıyorsunuz oyunun amacı süpermarkatte süratli bir şekilde arabayı surerken insanlara carpmadan alısveriş yapmak yön tuşları ve space tuşu ile oynuyorsunuz.

Markete Traktörle Yük Taşı Markete Traktörle Yük Taşı Markete yeni ürünler gerekiyor, bunu traktörünüz ile başarılı bir şekilde götürmelisiniz. PLAY, seçeneği ile oyuna girip yön tuşları ile kontrolü sağlayıp SPACE tuşu ile kasayı bırakıyoruz.

Market Rafları Market Rafları Market rafları sizin doldurmanızı bekliyor. Aşağıdaki banttan geçen malzemeleri raflara yerleştirin. Bunu süreniz dolmadan yapmalısınız.

Market Arabası Market Arabası Kahramanınız çubuk adam rampa aşağı sürmekte olduğu market arabasıyla yoldaki tümsekten en uzak noktaya çalışmaya çabalamakta. Tabi ki bunu yapabilmesi için sizin yardımlarınıza ihtiyacı var. Yön tuşları ile çubuk adamın araba içindeki duruşunu değiştirerek en uzak noktaya uçmasını sağlayabilirsiniz.Kazandığınız puanlarla daha yükseklere uçabilmek için aracınıza modifiye yapabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Market Arabası Market Arabası Beceri oyunları kategorisine eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken market arabası ile en uzak noktaya uçabilmek. Yön tuşları ile oynayın ve boşluk tuşu ile uçun. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Market Alışverişi Market Alışverişi Oyun'da üstte satın aldığınız ürünün fiyatı yazıyor. Altta ve solda bulunan paraları Mause ile sürükleyip, Masanın üzerine bırakın.

Komik Market Komik Market Bu markette zaman sandığınız gibi sıkıcı değil munzur market görevlisi çeşitli şakalar ile gelen müşterilere takılıyor, biraz komik biraz muzur şakalar yapıyor. etraftaki objeleri doğru sıralama ve kombinasyonlar ile tıklayıp müşterilere şakalar yapmaya çalışın. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.

Altın Alışverişi Altın Alışverişi Aman Dikkat edin altınları görünce bir anda paranızı harcamayın idareli olun size verilen bütçe ile bircok takı alabilirsiniz...