Gelinlik Mağazası

Gelinlik Mağazası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik Mağazası ; Mağazaya gelen müşteriler aradığı gelinliği buldukları zaman kasada ödemeyi yapıyorlar. Bu oyunda 20 adet farklı seviye var. Her seviyede yeterince ciro yaparak diğer seviyeye geçebilirsin. Ayrıyetten puanlarda kazanabilir ve bu puanlar ile ekstra nesneler ve personel alabilirsin. Böylece daha falza müşterilere yardımcı olabilir ve daha fazla kazanabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik Mağazası Oyunu 4188 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 41 işletme Oyunları

Gelinlik Mağazası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sonbahar Mağazası Sonbahar Mağazası Mağazamıza gelen müşterinin yanına gidiyoruz ve hangi tür kıyafet ve hangi renkte istediğini soruyoruz ve müşterimizin gösterdiği renk ve şekildeki kıyafeti alıp müşteriye veriyoruz.Müşteri daha sonra kasaya gidip para ödemek istediğinde müşteriye MOUSE ile tıklıyoruz ve parasını ödeyip mağazamızdan ayrılıyor.Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Kitap Mağazası Yönetim Kitap Mağazası Yönetim Sevimli kasiyer Cemre mağazaya gelen müşterilerin isteği kitapları raflardan özenle seçiyor. Müşterinin kitabı almak istemesi üzerine kasada satış işlemlerini yaparak müşteriyi uğurlaması gerekiyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Gelinlik Seçimi Gelinlik Seçimi Prenses gibi bir gelin olmak için sadece gelinliğin güzel olması yetmez. Gelinliğe en uygun aksesuarları seçmelisin.

Gelinlik Modası Gelinlik Modası Gelinimize en şık gelinliklerden seçimler yapıp MOUSE ile giydiriyoruz.

Gelinlik Mağazası Gelinlik Mağazası Mağazaya gelen müşteriler aradığı gelinliği buldukları zaman kasada ödemeyi yapıyorlar. Bu oyunda 20 adet farklı seviye var. Her seviyede yeterince ciro yaparak diğer seviyeye geçebilirsin. Ayrıyetten puanlarda kazanabilir ve bu puanlar ile ekstra nesneler ve personel alabilirsin. Böylece daha falza müşterilere yardımcı olabilir ve daha fazla kazanabilirsin.

Gelinlik Dünyası Gelinlik Dünyası Genç gelin düğününde giymek istediği gelinlikleri seçerken zorlanıyor. Yardımlarınızla güzel bir gelinlik giyebilmek için beklemekte. Ekrandaki nesnelerden faydalanarak gelini en güzel şekilde düğüne hazırlamalısınız.Mouse ile oynayın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Elbise Mağazası Müşteri Soumlusu Elbise Mağazası Müşteri Soumlusu Mağazamıza gelen müşterilerin memnuniyeti sağlanıp isteklerine tez zamanda cevap verebilmek için gereken yapılmalı. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Bratz Gelinlik Giydir Bratz Gelinlik Giydir Sol taraftaki kategorilerin üzerine tıklayarak farklı seçenekleride kahramanımızın üzerinde görebilirsiniz. saçında , aksesuarlarında , gelinlik modellerinde yapacağınız tercihler bir sürü.