Dantel Dükkanı

Dantel Dükkanı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Dantel Dükkanı ; Rebecca kendi yaptığı bardak altı dantelleri, babasının ayakkabı dükkanında satmaya karar verir. Danteller kasaba kadınları tarafında çok sevilmiş ve ayyakabıcı olmuş dantel dükkanı. Oyun mause ile oynanıyor. Altaki çekmeceleri açarak , isteline danteli seçin ve sürükleyerek müşteriye verin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dantel Dükkanı Oyunu 4283 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 15 işletme Oyunları

Dantel Dükkanı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sue Terzi Dükkanı Sue Terzi Dükkanı Çizgi film karakterlerinin en tatlı kahramanlarından bir tanesi olan Sue şirin görüntüsü ile hayranlarını kendine bağlamaktadır. Sevimli hareketleriyle de ayrıca sevgileri kazanan Sue eklemiş olduğumuz bu oyunda içerisinde yılın yeni modasını barındıran terzi dükkanını işletmektedir. İçerisinde birbirinden güzel elbiselerin bulunduğu bu dükkanda sizin yapmanız gereken zevkinize uygun elbiseyi manken üzerinde hazır hale getirmektir. Mouse ile elbise kataloğundan beğendiğiniz modeli ve kumaş türünü seçerek manken üzerinde hazır hale getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sinema Dükkanı Sinema Dükkanı Yapmanız gereken gelen müşterileri çok bekletmeden istedikleri siparişleri hazırlamak olacaktır.Oyunu fare ile oynayın.

Pizza Dükkanı Pizza Dükkanı Cumartesi günü ve saat 8 olmuş. Pizzacı çocuk pizzaları acilen dağıtması gerek! Oyun Mause (fare) ile oynanır.

Patlamış Mısır Dükkanı Patlamış Mısır Dükkanı Play Game seçeneğine basarak oyuna başlayınız. Patlamış mısırlarınızı sinemadan çıkan müşterilerinize satmalısınız. Sıkılgan müşterilere olabildiğince çabuk servis yapmalısınız.Mısır patlatma makinanıza tıklayarak açıp sol aşağıdaki mısır paketlerinden birini alarak makinanıza atınız. On seçeneğine basarak mısırların patlamasını sağlayınız. Önünüzdeki tezgahtan aldığınız uygun kartonları 1-2-3 numaralı tepsilere koyup mısırı alıp içine dökünüz. Sağdaki soslardan istenenide ilave ettikten sonra satışa başlayınız.

Parfüm Dükkanı Parfüm Dükkanı Parfüm dükkanı işletiyorsunuz. Ancak aynı zamanda kendi parfümünüzü de üreteceksiniz. Deponuzdaki çeşitli bitkileri karıştırarak oluşturduğunuz parfümü müşterilerinize sunarak onları mutlu etmelisiniz.

Manav Dükkanı Manav Dükkanı Bayan kasiyer elemanı ile manav dükkanını çalıştırmaktasınız. Amacınız dükkana gelen müşteriye istediği meyve ve sebzeyi istediği kiloda tartarak satış yapmak. Mouse ile oynayabileceğiniz bu oyunu işletme oyunları kategorisinde sınıflandırdık. Dükkanınıza bol kazançlar kattığınız eğlenceli oyunlar. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kuyumcu Dükkanı Kuyumcu Dükkanı Minanın kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin.

Hamburger Dükkanı Hamburger Dükkanı Fast Food dünyasının en sevilen yemeklerinden bir tanesi olan Hamburger küçüğünden büyüğüne kadar herkesin severek yemekte olduğu lezzetli yiyeceklerden bir tanesidir. Özel ekmeği arasın köfte domates marul ketçap ve soğanla birleştirilerek hazırlanan hamburger kimi zaman bir taneyle sevenlerini doyuramamaktadır. Bu gibi durumlarda hamburger içerisindeki malzeme miktarı isteğe göre artırılabilir veya ikinci bir hamburger istenebilir. Eklemiş olduğumuz bu oyunda Koreli sevimli kahramanınızla Hamburger satan bir mekanı işleteceksiniz. Müşterilerin hamburgerlerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde hazır etmeye çalışın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Eczane Dükkanı Eczane Dükkanı Oyun Yüklenince START GAME tuşuna basın.Ok yönü tuşları ile müşterilerden aldığınız siparişi aktarmaya çalışın.