Ayakkabı Dükkanı

Ayakkabı Dükkanı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ayakkabı Dükkanı ; Ayakkabı Dükkanınıza gelen müşterileri ayakkabı alarak memnun ederek mağazanızdan uğurlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ayakkabı Dükkanı Oyunu 2138 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 işletme Oyunları

Ayakkabı Dükkanı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Topuklu Ayakkabı Moda Topuklu Ayakkabı Moda Topuklu ayakkabı moda oyunu, kafanıza göre istediğiniz renk , stil ayakkabı, çorap deneyebilirsiniz.

Sue Terzi Dükkanı Sue Terzi Dükkanı Çizgi film karakterlerinin en tatlı kahramanlarından bir tanesi olan Sue şirin görüntüsü ile hayranlarını kendine bağlamaktadır. Sevimli hareketleriyle de ayrıca sevgileri kazanan Sue eklemiş olduğumuz bu oyunda içerisinde yılın yeni modasını barındıran terzi dükkanını işletmektedir. İçerisinde birbirinden güzel elbiselerin bulunduğu bu dükkanda sizin yapmanız gereken zevkinize uygun elbiseyi manken üzerinde hazır hale getirmektir. Mouse ile elbise kataloğundan beğendiğiniz modeli ve kumaş türünü seçerek manken üzerinde hazır hale getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Son Moda Ayakkabılar Son Moda Ayakkabılar İki kız arkadaş son moda ayakkabılar arıyor. Ayakkabıya meraklı bu arkadaşlara en çok yakışan ayakkabıları seçin ve ona göre giydirip süsleyin.

Sinema Dükkanı Sinema Dükkanı Yapmanız gereken gelen müşterileri çok bekletmeden istedikleri siparişleri hazırlamak olacaktır.Oyunu fare ile oynayın.

Pizza Dükkanı Pizza Dükkanı Cumartesi günü ve saat 8 olmuş. Pizzacı çocuk pizzaları acilen dağıtması gerek! Oyun Mause (fare) ile oynanır.

Patlamış Mısır Dükkanı Patlamış Mısır Dükkanı Play Game seçeneğine basarak oyuna başlayınız. Patlamış mısırlarınızı sinemadan çıkan müşterilerinize satmalısınız. Sıkılgan müşterilere olabildiğince çabuk servis yapmalısınız.Mısır patlatma makinanıza tıklayarak açıp sol aşağıdaki mısır paketlerinden birini alarak makinanıza atınız. On seçeneğine basarak mısırların patlamasını sağlayınız. Önünüzdeki tezgahtan aldığınız uygun kartonları 1-2-3 numaralı tepsilere koyup mısırı alıp içine dökünüz. Sağdaki soslardan istenenide ilave ettikten sonra satışa başlayınız.

Parfüm Dükkanı Parfüm Dükkanı Parfüm dükkanı işletiyorsunuz. Ancak aynı zamanda kendi parfümünüzü de üreteceksiniz. Deponuzdaki çeşitli bitkileri karıştırarak oluşturduğunuz parfümü müşterilerinize sunarak onları mutlu etmelisiniz.

Manav Dükkanı Manav Dükkanı Bayan kasiyer elemanı ile manav dükkanını çalıştırmaktasınız. Amacınız dükkana gelen müşteriye istediği meyve ve sebzeyi istediği kiloda tartarak satış yapmak. Mouse ile oynayabileceğiniz bu oyunu işletme oyunları kategorisinde sınıflandırdık. Dükkanınıza bol kazançlar kattığınız eğlenceli oyunlar. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kuyumcu Dükkanı Kuyumcu Dükkanı Minanın kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin.