Ali Babanın Çiftliği

Ali Babanın Çiftliği Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ali Babanın Çiftliği ; Çiftlikte amaç ekinler ekerek meyveler toplamak ve bunlarin satışlarını yapmak. Ne kadar çok meyve, sebze ekerseniz o kadar cok para kazanırsınız ve o kadar cok yeni meyve ekme şansınız olacaktır. Oyunu Mouse kontrolleri ile rahatlikla oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ali Babanın Çiftliği Oyunu 3852 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 24 işletme Oyunları

Ali Babanın Çiftliği Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tel Ali Tel Ali TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan bir animasyon serisi olan tel alinin oyunu şimdi sitemizde.. Oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. Oyunumuzda tel aliyi bayrağın yanına ulaştırmaya çalışıyoruz. Oyunumuz bir çok eğlenceli bölümden oluşuyor. İlk bölümler kolay ama git gide oyunun aşamaları zorlaşıyor ve karşınıza engeller çıkıyor. Çok dikkatli olup bitiş noktalarına ulaşın ve diğer değişik bölümlerdeki maceralarada tanık olun.

Tavuk Çiftliği Tavuk Çiftliği Oyun yüklendiğinde sağ alt köşede PLAY GAME basın. Oyunda önce Tavuğu yakalayıp, kümese sokun. Daha sonra yemini verin ve yumurtlamasını bekleyin. Yumurtayı alın ve sepetinize atın. Kümesi temizleyip, bu işlemleri tekrar tekrar yapın, çok para kazanın. İyi Oyunlar.,İşletme Oyunları, Oyunu sadece Mause yi kullanarak oynayabilirsiniz.

Talihsiz Adam Talihsiz Adam Komik oyunlar kategorisindeki bu eğlenceli oyunla neşeli dakikalar geçirebilirsiniz. Talihsiz adam top silahının namlusunda fırlatılmayı bekliyor. Sizde eğimi en doğru şekilde ayarlayarak talihsiz adamı en uzak mesafeye fırlatmaya çalışarak yüksek puanlar kazanmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sebze Çiftliği Sebze Çiftliği Sebze çiftliğini yönetmeniz gereken bu oyunda yepyeni ve bomboş bir araziyi verimli hale getirerek sebzeler yetiştirmeli ve satarak para kazanmalısınız. Bu para ile yeni mahsuller alıp toprağanızı genişletebilirisiniz.

Sanalika Kız Sanalika Kız Oyunumuzda, şirin kızla birlikte bir gün geçiriyorsunuz. Haydi bu günün tadını çıkarın. Spor yapın, alışverişe gidin, balık avlayın, canınız ne istiyorsa onu yapabilirsiniz. Eğlenmeye başlayın.

Sanalika Sanalika Bu şirin mi şirin kızımız ile maceraya atılmak ister misiniz? Oyunumuzdaki kızımızı dışarıya çıkarabilirsiniz. Parka gidebilir ve kreşte arkadaşları ile eğlenmesini sağlayabilirsiniz.Evde dilediğiz her şeyi yaptırın.

Poligon Talimi Poligon Talimi Özel harekat eğitiminde olan kahramanımız poligonda atışlarını sergileyerek üstlerinin gözüne girmek zorunda. Hedef mankenine yapacağı noktasal atışlar kahramanınızın geleceği için çok önemli. Bu yüzden kahramanınızın on ikiden nişanlar almasını sağlamalı görevini harfiyen yerine getirmesini sağlamalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Nişan Talimi Nişan Talimi Keskin nişancı olarak atış yarışmalarına katılıyorsunuz. Gittikçe hızlanmanız gerekiyor. Mouse ile ateş edebilirsiniz.

Mısır Kraliçesi Mısır Kraliçesi Mısır Kraliçesini bilmeyen yoktur. Tarihin otantik havasından gelen bu kraliçeyi en çık kıyafetler ile giydirmelisin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.