işletme Oyunları

1/2

Bayan Terzisi Bayan Terzisi Terzi dükkanınıza gelen müşterilerinize istediğiniz elbiseleri dikip para kazanın.Onları mutlu edin.

Çocuk Kuaförü Çocuk Kuaförü Müşterileri koltuklara oturtarak isteklerini yerine getirmelisiniz. Alt kısımda bulunan saç kesimi, boyama, kurulama gibi seçenekleri mouse ile müşterilerinizin üzerine sürükleyin ve onları memnun ederek kuaför salonunuzdan ayrılmalarını sağlayın. Gelen müşterileri çok bekletmemeli ve olabildiğince seri olmalısınız. Aksi halde onları ağlatarak mutsuz olmalarına neden olabilirsiniz.

Kuyumcu Dükkanı Kuyumcu Dükkanı Minanın kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin.

Sinema Dükkanı Sinema Dükkanı Yapmanız gereken gelen müşterileri çok bekletmeden istedikleri siparişleri hazırlamak olacaktır.Oyunu fare ile oynayın.

Evcil Hayvan Satışı Evcil Hayvan Satışı Her cins evcil hayvanın bulunduğu bir dükkanda hayvan severlere istedikleri hayvanları satmalısın.Her müşterinin sıkılma çubuğu yeşil olarak görünmektedir,Çubuk bitmeden müşterilerin istedikleri hayvanı pet shopun içinden alarak teslim etmelisiniz.

Oto Kuaförü Oto Kuaförü Çok işlek merkezi bir yerde yeni bir oto kuaförü açtınız. Bu işletmenizi büyütmek için gelen arabaları mause ile basılı tutup gerekli dükkanlara sokunuz. Müşterilerin istekleri doğrultusunda gereken yıkama işlemlerini yapıp paraları almak üzere kasaya sürükleyiniz.Mekanınızı büyütüp yeni kafeler,restorantlar ve marketler gibi bir çok işletme daha kurunuz

Moda Evi Moda Evi Oyunda moda evi işletiyorsunuz. Oyun üstelik tamamen türkçe. Size oyunun başlangıcında türkçe olarak yardım edeceklerdir.

Oyuncakçı Oyuncakçı Bu oyunda sen bir oyuncakçısın. amacın insanlara hizmet etmek ve çok para kazanmaktır.

Gelinlik Mağazası Gelinlik Mağazası Mağazaya gelen müşteriler aradığı gelinliği buldukları zaman kasada ödemeyi yapıyorlar. Bu oyunda 20 adet farklı seviye var. Her seviyede yeterince ciro yaparak diğer seviyeye geçebilirsin. Ayrıyetten puanlarda kazanabilir ve bu puanlar ile ekstra nesneler ve personel alabilirsin. Böylece daha falza müşterilere yardımcı olabilir ve daha fazla kazanabilirsin.

Benzinci Benzinci NEW GAME yazısına basıp oyuna başlıyoruz Benzin istasyonuna gelen arabalara YÖN tuşlarını kullanıp benzin dolduruyoruz.

Güzellik Merkezi Güzellik Merkezi Güzellik merkezinize gelen müşterilerin isteklerini yerine getirmelisiniz. Ruj ve makyaj isteyenleri sol kısımdaki aynalı kısıma, saç yıkamak yada boyatmak isteyenleri ortadaki yıkama makinesine mouseniz ile oturtmalısınız. Müşteriniz koltuğua oturunca neyi istediğini anlamak için mouse yardımı ile çıkan seçeneklerin üzerinden geçin. Müşterinizin yüzü ne zaman güldüğünde onu yapmanızı isteyecektir.

Manavcı Kız Manavcı Kız Oyuna başladıktan sonra gelen müşterilerin istedikleri meyve ve sebzeleri tartıya koyabilir ve bu meyveleri paketledikten sonra onlara satabilirsiniz. Eğer müşteri bir kilodan fazla istiyorsa eşyayı ona göre fazladan koymalısınız.

Kıyafet Mağazanı İşlet Kıyafet Mağazanı İşlet START sonra PLAY butonuna tıklayacaksınız. Oyunumuzdaki amacınız dükkanınıza gelen müşterilerinizin istediklerini yerine getirmek olacak. Örneğin ,ilk dükkanınıza geldiklerinde moda dergisi isteyecekler. Ardından dergiden beğendikleri kıyafetleri sizden isteyecekler sizde dükkanınızdan bulup onlara verecek ve para kazanacaksınız.

Flört Eden Garson Flört Eden Garson Garson kız ile Flört edip gelen erkek müşterileri memnun bırakmalısınız. Böylelikle size daha iyi bahşiş bırakabilirler. Amacınız para kazanmak olduğu için gelen müşterileri boş masalara mause kullanark oturtmalısınız. Hemen ardından istedikleri içecekleri sağ taraftaki menüye basarak barmene yaptırtıp servis etmelisiniz. Servis yaptıktan sonra müşterilerin üstüne tıklayarak onlarla flört edersiniz ve yeşil çubuğun sonuna kadar dolmasını sağlamalısınız. İlerleyen bölümlerde aşağıda çıkacak olan öpücük resmine basarak tüm müşterileri bir anda memnun edebileceksiniz

Had Dog Büfesi Had Dog Büfesi Mause ile had dog sosislerini ızgaraya koyarak pişirmeye bırakmalısınız. Sağdaki ekmeği önce tabağa koymalı ardından sosisleri içlerine yanmadan yerleştirmelisiniz. Müşterilerinizin arzuladıkları soslarıda ilave ederek servis yapabilirsiniz. Paralarınızı alarak bölümleri atlayıp büfenizi geliştirin.

Güzellik Merkezi 2 Güzellik Merkezi 2 Masaj ve diğer bakımları ile hizmet veren bu kuruluşun kazancını yüksek dereceye çıkartabilmek için çabalamalısınız. İşletmenize gelen müşterileri kızdırmadan isteklerini yapmaya çalışın.

Peri Kafe Peri Kafe Peri kızın kafesine gelen perilerin istediklerini verip perilerin kafeden mutlu ayrılmalarına sağlayın.Ve kazançınızı katlayın.

Kitapcı Kız Kitapcı Kız Gelen çocukların istedikleri kitapları onları sıkmadan zamanında vermelisiniz. Mause ile kitaplıktan istenen kitabı seçerek öğrencilere verebilirsiniz, daha sonra kasaya gelip paralarını ödemeleri için onlara yardım etmelisiniz.

Barbie Hamburgerci Barbie Hamburgerci Hamburger kafesine gelen müşterilere istedikleri gibi hamburger hazırlıyoruz,içecek çeşitlerinden istediklerini veriyoruz ve bol para kazanmaya çalışıyoruz.

Havayolları Hostesi Havayolları Hostesi PLAY yazısına sonra INSTRUCTIONS ,sonra NEXT yazısına tıklıyoruz ve daha sonra SKIP TUTORIAL ve son olarak START yazısına tıklıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Uçakla yolculuk yapan misafirlerimiz ne isterse onu alıp misafirimize veriyoruz ve daha sonra müşterimiz aldığı şeyin çöpünü almamız için bizi çağırıyor ve çöpü alıp çöp kovasına atıyoruz.

Sonbahar Mağazası Sonbahar Mağazası Mağazamıza gelen müşterinin yanına gidiyoruz ve hangi tür kıyafet ve hangi renkte istediğini soruyoruz ve müşterimizin gösterdiği renk ve şekildeki kıyafeti alıp müşteriye veriyoruz.Müşteri daha sonra kasaya gidip para ödemek istediğinde müşteriye MOUSE ile tıklıyoruz ve parasını ödeyip mağazamızdan ayrılıyor.Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Arabaya Servis Arabaya Servis Burger restaurantına gelen arabalra tıklayarak garsonun spariş almasını sağlayın. Aşağıda spariş listesini görebilirsiniz. Spariş listesindekileri restauranta giderek şefinize pişirtin ve hazır olduğunda doğru arabaya servisi yapın. İyi eğlenceler.

Güzellik Bakımı Güzellik Bakımı Güzellik Bakımı oyununda güzsellik salonuna gelen bütün müşterileirn istedikleri bakımı onaları bekletmeden en kısa sürede yapmalısınız. Mause ile gelen müşterilerin istedikleri hizmeti karşılamak için tıklama yapın.

Patlamış Mısır Dükkanı Patlamış Mısır Dükkanı Play Game seçeneğine basarak oyuna başlayınız. Patlamış mısırlarınızı sinemadan çıkan müşterilerinize satmalısınız. Sıkılgan müşterilere olabildiğince çabuk servis yapmalısınız.Mısır patlatma makinanıza tıklayarak açıp sol aşağıdaki mısır paketlerinden birini alarak makinanıza atınız. On seçeneğine basarak mısırların patlamasını sağlayınız. Önünüzdeki tezgahtan aldığınız uygun kartonları 1-2-3 numaralı tepsilere koyup mısırı alıp içine dökünüz. Sağdaki soslardan istenenide ilave ettikten sonra satışa başlayınız.

Otel İşletmesi Otel İşletmesi Otelinize konaklamak için gelen müşterilere en iyi şekilde bakmalısınız. Otelinizi işleterek para kazanmalı, kazandığınız paralar ile oteli daha da iyi bir seviyeye götürmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Çiftliği İşletme Çiftliği İşletme Çiftlikteki hayvanları ve tarlanızın bakımını yapın. Hayvanları ve tarlanın bakımını yaptıkça para kazanacak ve çiftliği daha da büyüteceksiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Modern Çiftlik Modern Çiftlik Modern çiftliğinizde sürdürmekte olduğumuz hayvan yetiştirme uğraşınızı bakalım ne kadar verimli gerçekleştirebiliyorsunuz. Hayvanlarınızın ihtiyaçlarını eksiksiz gidererek çiftliğinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Hayvanlar Alemi İşletmesi Hayvanlar Alemi İşletmesi Hayvanat bahçesi işletme kahramanımız müşterilerin memnuniyeti ve işletmenin geleceği için elinden geleni en güzel şekilde yapmalı. Müşterileri görmek istediklerş hayvanların kafeslerine getirerem memnuniyetlerini sağlamalı hayvanların bakımlarını eksiksiz yapar ortamdaki huzuru korumaya çalışmalıdır.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Hava Kargosu Hava Kargosu Oyunda size verilen helikopterle hava taşımacılığı yapmanız gerekecek. Gösterilen paketleri belirtilen yerlerden aldıktan sonra istenilen yerlere getirmeniz gerekmektedir. Malların güvenliğini dikkat etmek zorundasınız. S tuşu ile helikopterden ipi sarkıtarak malı aldıktan sonra W ile yukarı çekebilirsiniz. Space tuşu da oyun içerisinde size yardımcı olacak. Eşyaların nakil işlemlerini sağlayarak görevlerinizi yerine getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Dondurma Büfesi Dondurma Büfesi Dondurma Büfesi olarak isimlendirdiğiniz oyunda büfeye gelen çocuklara istedikleri dondurmaları vererek müşterileri mutlu etmeye çalışmalısınız. Külaha doldurma işlemini yaparken seçilen dondurma türlerinin doğru olarak konulması önem arz etmekte. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Uçuş Yolu Uçuş Yolu Oyun açılış ekranında Start butonuna tıklayarak oyun menüsüne geçebilirsiniz. Karşınıza gelen ekranda Play a tıklayarak oyuna giriş öncesindeki adımları tamamlamalısınız. İstediğiniz uçak modelini ok tuşları ile seçerek oyuna girin. Oyunda ilerlemekte olduğunuz pistte önünüze çıkan engellere çarpmadan bitiş noktasına en yüksek puanla ulaşmaya çalışmalısınız. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Manav Dükkanı Manav Dükkanı Bayan kasiyer elemanı ile manav dükkanını çalıştırmaktasınız. Amacınız dükkana gelen müşteriye istediği meyve ve sebzeyi istediği kiloda tartarak satış yapmak. Mouse ile oynayabileceğiniz bu oyunu işletme oyunları kategorisinde sınıflandırdık. Dükkanınıza bol kazançlar kattığınız eğlenceli oyunlar. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çiftlik Sahibi Çiftlik Sahibi İşletme oyunları arasında kategorilendirdiğimiz çiftlik oyunlarından bir yenisi daha sizinle. Çiftlik sahibi Nazlı Hanım bahçelerinden daha fazla verim alabilmek için çalışmalarında çok fazla efor sarf etmekte ve çalışmalarına özen göstermekte. Toprağı kazarak havalandırmasından ekinlerini özenle toplamaya kadar bütün işle ilglilenen Nazlı Hanıma bu işlerinde yardım etmelisiniz. Mouse ile oynayın.Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Pazarcı Pazarcı Pazarcı oyununda yaşlı çiftçi amca ile tarlada yetişen mahsulleri sepetli bisiklete yükleyerek pazara getirmektedir. Lakin pazar yolu yaşlı amca için biraz zorlu olmakta ve yardımınıza ihtiyacı var. Bu zorlu yolda yaşlı çiftçi amcaya yardım ederek mahsüllerini eksiksiz pazar yerine getirmesini sağlamalısınız. Oyuna girmeden önce taşıyacak olduğunuz mahsulleri seçebilirsiniz. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Forklift Forklift Genelde sarı renkleriyle bilinen forklift ler büyük işletmelerin ve depoların en kullanışlı ve yardımcı araçlarından bir tanesidir. Önündeki uçları sayesinde ağır yükleri kolayca yukarı kaldırabilen forkliftler sayesinde hem zamandan hem güçten kazanç sağlanmakta. Diğer 4 tekerli araçlardan faklı olarak dönüşünü sağlayan tekerleklerin arkada olması manevra kabiliyetini daha da arttırmakta.Sizin için hazırlanan bu oyunda bahsini yaptığımız forklift sürüşünü yaparak verilen kutuları istenilen boşluklara yerleştirmelisiniz. Yön tuşları ile forklifti sürebilir space tuşu ile yükü kaldırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir şey var ki süre sizin için çok önemli bu oyunda. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

İtfaiye Timi İtfaiye Timi İtfaiye Timi adlı oyunda itfaiye elemanınız ile yanmakta olan evlere su sıkarak yangını söndürmeye çalışmalısınız. Yangın bölgesine mouse yardımıyla etkili bir açı belirleyerek suyun şiddetini ayarlamalı ve olaya müdahale etmelisiniz. Görevleri tamamladıkça bölüm ilerleyebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

1/2