Hedef Oyunları

0/3

Hedef Oyunları nişan oyunları, silah oyunları, hedef oyunları, tüfek oyunu, tabanca oyunları, ok atma oyunu, balon fırlatma oyunu, keskin nişancı oyunu oyna, En güzel ve yeni oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Asi Avcı Asi Avcı Asi avcınıza mouse yardımı ile yardım edin ve ormanda çıkan hayvanlara nişan almasını sağlayın.

Dart Dart Mause ile nişan alarak iğneleri hedefe fırlatın en yüksek puanları vurmaya çalışın.

Okçu Köpek Okçu Köpek Oyunda oku hedefe isabet ettirmeye çalışıyoruz.

Sinek Kov Sinek Kov Mause ile çiçeklerin üzerine gelen böceklere nişan alıp tıklayarak ilaç püskürtün ve çiçekleri sineklerden koruyun.

Uçan Tabaklar Uçan Tabaklar Space ile mermi doldurup uçan tabakları vurmaya çalışıyoruz.

Su Savaşı Su Savaşı Oyun'da 2'arkadaş birbirlerinle şakalaşıyor ama şakanın tozu kaçınca aralarındaki rekabet komik bir hal alıyor. Oyun mause ile su topları yapıp karşınızdaki rakibi vurmaya çalışın yön tuşaları ile hareket edin.

Hedef Vurma Hedef Vurma Start ile oyuna başlıyoruz. Çıkan hedefleri Faremizi kullanarak vurmalıyız. Toplam 10 ateş hakkınız var, ateşiniz bitince en alttaki Reload Below This Text yazan yerin üzerinden farenizle geçerek doldurmalısınız. Oyun sonunda Submit Score Tıklayın.

Kola Kutusu Kola Kutusu Oyun başladığında PLAY butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu kaybettiğinizde tekrar oynayabilmek için ekranın ortasındaki Throw yazısını tıklayın.

Stres Paintball Stres Paintball Ofisdeki sarı topları vurmaya çalışın, merminiz bittiğinde Reload yazısını tıklayın.

Ördek Avla Ördek Avla Oyun yüklendikten sonra isminizi yazıp Start diyin. Oyun mouse ile oynanıyor space tuşu ile merminizi yeniden doldurabilirsiniz.

Top atışı Top atışı Soldaki askere mouse ile hedef aldırıp açısını ayarladıktan sonra atış yapıyorsunuz.

Sniper Okulu Sniper Okulu Mouse ile nişan alıp sol mouse tuşu ile hedeflere ateş edin.

Pokemonları Vur Pokemonları Vur Evin etrafında saklanan pokemon yaratıklarına fareniz ile nişan alarak ateş edin.

Pasta fırlatma Pasta fırlatma Oyunda kedi ve fare düşmanlarımız onları attığımız pastalar ile vurmalıyız, köpek ise dostumuz ona pasta atmamalıyız, yükleme tamalandıktan sonra PLAY butonuna basın, pasta fırlatmak için mouse un sol tuşunu basılı tutarak güç toplayın ve sol tıklamayı bırakarak atışınızı yapın.

Avcı örümcek Avcı örümcek Fare yardımı ile hareket edip sinekleri yakalamaya çalışın.

Balık Avcısı Balık Avcısı Pembe kedinin oyun içindeki bölümlere göre nasıl davranması gerektiği ve hedefine nasıl ulaşması gerektiği konusunda ona farenizi ve klavyenizi kullanarak yardımcı olun.

Anormal Köpek Anormal Köpek Sağ ve sol tuşları ile yönünüzü belirlein yukarı tuşu ile zıplayın space ile ateş edin karşınıza çıkan yaratıkları vurun ve anahtarları toplayın.

Balık Adam Balık Adam Balık Adamı yön tuşları ile hareket edin space ile karşınıza çıkan yaratıklara ateş edin önünüzdeki engellere çarpmayın.

Prenses Kız Prenses Kız Bu oyun aslında aynı zamandada becerinizi zekanızı geliştirecek bir oyundur. Bildiğiniz balon patlatma oyunlarının birazdaha değişiği bir oyun. Aşağıdaki giysilere bakarak 3 yada daha fazla olanları birleştirip patlatın ve puan kazanın.

Robot Fırlat Robot Fırlat Fırlatacağınız robotu hızlıca çeviriyorsunuz. Fırlatmak için ve yükseklik ayarlamak için boşluk (space) butonuna basılı tutun ve ayarlayın. Yeniden oynamak için PLAY AGAIN butonuna basın.

Jinx Jinx Oyun'da Hayalet Jinxe tıklayın, Fırlatma yönünü ayarlayın, Boşluk Tuşu ile pervane hareketi yaparak en yükseğe uçun. Enerji barınızı kontrol etmeyi unutmayın. Mause ve Boşluk Tuşu ile oyunu oynayabilirsiniz.

Holly Lunapark Holly Lunapark Holly ve arkadaşları lunaparkta eğleniyorlar. Hediye kazanmak için, yastık oyunu oynuyorlar. Oyunda mause ile nişan alıp, sol tıklama ile yastıkları atmanız gerekir. Amacınız 3 aynı nesneyi bulmak.

Angel Pang Angel Pang Zıplayan baloncukları kendimize deydirmeden, parçalara bölüm patlatmaya çalışıyor. Yön Tuşlarını hareket için, Boşluk Tuşunu ateş etmek için kullanın.

Yojo Tokmakla Yojo Tokmakla Yojonun komik ses çıkaran tokmağı ile kafasını dışarı çıkarana vuruyoruz.Fare ile tokmağı kontrol ediyoruz.

Çatlak Şehir Çatlak Şehir Çatlak şehirde üzerinize gelen hedef tahtalarını vurun.

Kalpli Ok Kalpli Ok Kalşpli oku fırlatın.

Topuk Kırmaca Topuk Kırmaca Güzel kızımızın ayakbasındaki topukları ona zarar vermeden kırmalısınız.

Havan Topu Havan Topu Oyun'da Kalpleri toplayın ve topları ateşleyin.

Askeri Alan Askeri Alan Oyuna başladıktan sonra karşınıza kırmızı renkli deneme atışı yapabileceğiniz askerler çıkmaktadır. Bu askerleri en iyi şekilde nişan alarak kırmızı askeri vurmanız gerekmektedir. Askerleri sadece merminiz bitene kadar vurabiliyorsunuz. Eğer merminiz biterse oyuna en baştan başlamanız gerekmektedir. O yüzden dolayı atışlarınızı çok iyi şekile yapmanız gerekiyor ve eğer mümkünse kırmızı askerleri tek atışta öldürmeniz gerekmektedir.

Dürbünlü Atış Dürbünlü Atış Start düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyunu mause yani fare yardımı ile nişan alarak farenin sol tuşuna tıklayarak plastik insanları öldürebilirsiniz. Eğer oyun içerisinde mermileriniz biterse klavyenizin Shift tuşuna tıklayarak şarjörünüzü doldurarak atış yapmaya devam edebilirsiniz.

Timsah Avı Timsah Avı Jonny Quest, Dr. Zins Assault zaman aracı icat ederler ve eski çağa yolculuk yaparlar. Ancak yırtıcı hayvanlar onlara saldırır timsah , dinazor vb hayvanların saldırısına uğrarlar. Orman'da Kendilerini savunlarında yardımcı olunuz. sol üst köşede silah değişebilirsiniz.

Koyun Çobanı Koyun Çobanı Bir koyun sürüsünde çobanlık yapıyoruz ancak kurtlar rahat vermiyor bizde onları korumak icin kurtları gördüğümüzde silahımız ile ateş edeceğiz, mermi doldurmak için space(boşluk) tuşunu kullanın.

Çölde Av Çölde Av Oyun mause ile oynanıyor mermi bittiğinde space(boşluk) tuşu ile doldurabilirsiniz.

Okyanusda Av Okyanusda Av Denizaltında üzerinize gelen balık sürüsüne av silahlarınızla yok etmeniz gerekli. Yukarı / aşağı ok tuşları - Yukarı / aşağı hareket. SPACE tuşu - Ateş. A / S tuşları - Özel.

0/3