Top Model

Top Model Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Top Model ; Soldaki butonlardan modelinizin saçlarını,gözlerini,dudaklarını,elbiselerini,ayakkabılarını seçebilirsiniz.Son olarakta check işaretine tıklayıp oyunu tamamlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Top Model Oyunu 6931 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 56 Giydirme Oyunları

Top Model Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yojo Şekerleri Topla Yojo Şekerleri Topla Yukardan atılan şekerleri kapışıyoruz. Klavye Yön Tuşlarını kullanın.

Yakartop Turnuvası Yakartop Turnuvası Yakartop, bir takım oyunudur ve iki takım arasında oynanır. Takımlar en az iki kişiden oluşur. Oyun anında takımları atıcı takım ve kaçıcı takım olarak adlandırmak mümkündür.Oyuna başlamadan 3 tane karakterin seçin.Hareket için yön tuşları, topu atmak için S tuşu, karakter değiştirmek için ise A tuşunu kullan. S ye sürekli basarak topu atış gücünü ayarlayabilirsin.

Yakar Top Turnuvası Yakar Top Turnuvası Oyunumuza başlamak için START yazısına tıklayarak başlayınız. Açıklamaları ilerletmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız.İki arkadaş yakar top turnuvası yapmaya karar verir. Oyunumuzdaki amacınız rakibinizi top ile vurmak olacak. Oyuncunuzu MOUSE (FaRe) ile yönlendireceksiniz. Rakibinizi vurduğunuzda +50 puan kazanacaksınız. Sol alt köşedeki sizin skor tablonuz , sağ taraftaki ise rakibinizin skor tablosunu göreceksiniz.

Yakar top Yakar top Yakar topun benzeri bir oyunu yerde ki topu alıp karşı ekibin herangi bir adamına vuruyorsun her 2 darbe alan oyuncu otomatik olarak oyun dışı oluyor.

Tüylü Toplar Tüylü Toplar Aynı renkteki topları vurun. Yerinden memnun olan tüylü topların yere düşmemek için yaptığı yüz ifadeleri hepinizi çok eğlendirecek.

Topuklu Ayakkabı Moda Topuklu Ayakkabı Moda Topuklu ayakkabı moda oyunu, kafanıza göre istediğiniz renk , stil ayakkabı, çorap deneyebilirsiniz.

Topukları Çekiçle Topukları Çekiçle Genç bayanların topuklu ayakkabıların topuklarına çekiç ile vurarak topuklarının alçalmasını sağlamalısınız. Oyun içerisinde yanlız çekiç ile bayanların topuklarını küçültürken topukların dengesiz bir hal alarak bayanların yere düşmesini engellemeniz ve çekiç ile vururken bayanların ayaklarına vurmamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde çekiç süreli olarak aşağıya ve yukarıya çıktığından dolayı uygun konuma geldiği zaman ekranın sol alt köşesinde bulunan vur düğmesine tıklayarak çekiç ile vurarak topuklu ayakkabıyı alçaltabilirsiniz.

Topuk Kırmaca Topuk Kırmaca Güzel kızımızın ayakbasındaki topukları ona zarar vermeden kırmalısınız.

Topuk Kırma Topuk Kırma Oyunda amaç yüksek topuklu ayakkabilar giymiş hanımların dengelerini bozmadan yere düşürmeden ayakkabılarının topuklarını çekiç yardımıyla kırmak. Oyun yüklendikten sonra START GAME butonuna basın, soltaraftaki çekiç sürekli olarak aşağı ve yukarı hareket ediyor, uygun bir zamanda maouse un sol tuşunu tıklayarak vuruşunuzu yapıp ayakkabının topuğunu uygun yerden kırıp dengeyi bozmamaya çalışın, tabi birde verilen zaman içerisinde en fazal sayıda topuk kırmaya çalışmalısınız.