Parkta Buluşma

Parkta Buluşma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Parkta Buluşma ; Merkez parkında piknik yapan genç çifti oyundaki butonlara tıklayarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Parkta Buluşma Oyunu 4362 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 19 Giydirme Oyunları

Parkta Buluşma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Prenses Parkta Prenses Parkta Prenses park icin cok şık elbiseler deniyor. Bugün göz kamaştırıcı olmamasına imkan yok.

Parktaki Çocuk Parktaki Çocuk Komik ve yaramaz bir çocukla birlikte anne babaya yakalanmadan yaramazlıklar yapıp puan toplamalısınız İlk seviyede yapman gereken anneyi babayı takip ederek çocuğun üzerine tıklamak ve kimse bakmıyorken dondurma, şeker ve benzeri şeyleri yiyerek puan topla.Oyunu fare ile oynayın.

Parkta Öpücük Parkta Öpücük Parkta anneanneye çaktırmadan kızı öp. Anneanne farkına varırsa yanlız kalırsın:) Oyunu mouse ile oynuyoruz.

Parkta Futbol Parkta Futbol Sokak futbolu sevenler harika bir oyun sizleri bekliyor oyunda yapmanız gereken değişik akrobaso hareketleri ile şut çekmek olacak.

Parkta Buluşma Parkta Buluşma Merkez parkında piknik yapan genç çifti oyundaki butonlara tıklayarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Mükemmel Buluşma Mükemmel Buluşma Sevdiğiniz kişi ile mükemmel bir aşk yemeği yemek istiyorsunuz. bunun için yapmanız gereken önce güzel kızı giydirip ardından aksam yemeğinde masanızı düzenlemek vb. gibi işlemleri yapıp zevkinize göre düzenleyin.

Lunaparkta tren Lunaparkta tren Oyun yüklendikden sonra Play, Continue, Play, Play butonlarına basmalısınız.Oyunda vagonlara binmiş çocukları hızlı br şekilde raylardan ilerleterek eğlendirmeye, mutlu etmeye çalışmalısınız. Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki yön tuşlarıdır. Hızlı bir şekilde raylarda ilerleyip,bütün bölümleri geçmeye çalışın. Kupaları kazanın. Oyun içinde de çokça Play yazısı karşınıza çıkacaktır. Üzerlerine tıklayarak geçebilirsiniz.

Lunaparkta Tehlike Lunaparkta Tehlike Lunapark size emanet edilmiş. Ancak tren rayları arasında boşluklar var. Bu boşluklardan sıçrayarak geçmelisiniz. Mouse veya Space tuşu ile bu boşluklara gelmeden sıçramalısınız.

Buluşmaya Hazırlan Buluşmaya Hazırlan Sevgilisi kızı buluşmak için arıyor. Buluşma noktasına zamanında yetişebilmek için kısa bir süre var. Sizin göreviniz de bu süre içinde kızın saçını, makyajını en güzel şekilde tamamlamak.