Atlı Karınca

Atlı Karınca Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Atlı Karınca ; Şirin kızımızı giydirmek için sol kısımda ki menülerden dilediğimizi seçiyoruz. Kızımızı giydirmekten hariç atlı karıncamızı hatta onun arka planını bile değiştirebiliyoruz. Çalan dinlendirici müzik ile beraber atlıkarınca oyunu oldukça eğlenceli.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Atlı Karınca Oyunu 2530 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Giydirme Oyunları

Atlı Karınca Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tatlı Süsle Tatlı Süsle Tatlıyı süsleyin ki daha tatlı olsun. :)

Tatlı Midilli Tatlı Midilli Tatlı Midilli Atı ile en güzel atı yapacağız. Mouse ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Tatlı Bebek Beşikte Tatlı Bebek Beşikte Tatlı mı tatlı bebeğin elbiselerini giydirip onu şirin bir hale sokmanız gerekmektedir. Beşiğinin dekorunu da değiştirebilir çeşitli saç stilleri de ekleyebilirsiniz. Son olarak fotoğrafını çekip anı olarak saklamalısınız.Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tatlı Bebek Banyoda Tatlı Bebek Banyoda Tatlı mı tatlı şirin mi şirin bebek bakıcısının kendisine temiz ve eğlenceli bir banyo yapmasını sabırsızlıkla bekliyor. Sandalyenin üzerinde küvetin dolmasını bekleyen bebek ardından bakıcısının onu küvete oturtmasıyla en eğlenceli dakikalarını geçirmeye başlıyor. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden yararlanarak bebeği yıkamak için türlü türlü sabunlar, rengarenk banyo köpükleri kullanabilirsiniz.Banyodan sonra bebeği kurulamayı unutmayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tatlı Bebek Bahçe Sefası Tatlı Bebek Bahçe Sefası Bakıcı oyunları kategorisine eklemiş olduğumuz tatlı bebek bahçe sefası isimli oyunda şirin mi şirin bir bebeği güneşli havada evin çim bahçesine çıkarmaktasınız. Tabi kendi bakımlarını yapamayan bebek eğlenceli dakikalar geçirebilmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Zor olduğu kadar eğlenceli bir görev üstlenmektesiniz. Bebeğin isteklerini geciktirmeden yerine getirmeye çalışın. Bebeğin istediği eşyaları mouse ile seçerek bebeğe vermelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tatlı Bebek Tatlı Bebek Annesi gelene kadar tatlı bebeği güzelce hazırlamalısınız. Dolapdan en güzel elbiseleri giydirin. Oyun mause ile oynanmaktadır. Haydi şimdi oyuna başlayın ve sevimli bebeği en şirin kıyafetlerle giydirin.

Sue ile Tatlı Zamanı Sue ile Tatlı Zamanı Televizyon ekranlarının şeker kahramanı sue ile muhteşem lezzette tatlılar hazırlamanız için tasarlanmış bir oyun. Ekrandaki nesneler yardımıyla misafirlerinize sunmak istediğiniz birbirinden lezzetli tatlıları hazırlayanilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Komik Karıncalar Komik Karıncalar Komik karıncaları yukarıda gösterilen yerlere yerleştireceksiniz. Fakat amaç karıncaların üzerine tıkladığınız aşağadaki yılan , maymun , ahtapot vs şekillerinin çıkması gerekiyor. Ancak o şekilde karıncaları yukarıda taşıyabilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız.

Katlı Pasta Katlı Pasta Pasta ustasısınız ve merdiven üzerinde sağa sola savruluyorsunuz elinize gelen pastaları üst üste düşmeyecek şekilde bırakın ve puanları kazanın. En güzel ve yeni pasta oyunları OynaOyun.Net Adresinde bulabilirsiniz.