Giydirme Oyunları

0/5

Giydirme Oyunları Hayatımızda giyim ve kıyafetimize çok önem veriyoruz. Modayı yakından takip ediyoruz. Ünlüler ne giymiş bu yılın modası nedir? Hep merak ediyoruz. Bunu internet ortamında oyun olarak oynayabilirsiniz. Hemde zevkinize göre giydirebilir süsleyebilirsiniz. En güzel, en yeni, kıyafet, elbise ve giysi giydirme oyunları'nı OynaOyun.Net adresinde Oynayabilirsiniz.

Taş Devri Giysileri Taş Devri Giysileri Sevilen çizgifilm kahramanı Barney ve Moloztaşı en güzel şekilde giydirin.

Bebek Giydir Bebek Giydir Oyun Yüklendikden sonra Küçük güzel, çekik gözlü bebek aneu birbirinden güzel ve şirin elbiseler ile sizleri bekliyor. Elbiseler küçük, renkli ve çok güzel. Oyunu MOUSE ile oynayın. OynaOyun.Net iyi oyunlar diler.

Britney Spears Britney Spears Oyun 3 boyutlu oldugu icin gec yüklenebilir Britney Spears ı en güzel kıyafetlerini giydirin. Oyun yüklendikden sonra Begin butonuna basarak oyuna başlayın. En güzel ve yeni giydirme oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Dileği Giydirin Dileği Giydirin Güzel kızımız dilek'i en güzel kıyafetleri giymesinde yardımcı olunuz.

Damlayı Giydirin Damlayı Giydirin Genç ve güzel damlayı giydirin.

Disko Kıyafeti Disko Kıyafeti Diskoya davet edildiniz ve nasıl giyineceğinize karar veremiyorsunuz. İşte size fırsat bol bol zamanınız var artık istediğiniz gibi giydirin. En güzel ve yeni, kral giydirme oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Eğlenceye Hazırlan Eğlenceye Hazırlan Güzel kızımız Bettyi En güzel Şekilde Eğlenceye Hazırlayın.

Gelin ve Damat Giydir Gelin ve Damat Giydir Oyun Yüklenmesi bittiğinde Start start tuşuna basıyorsunuz önünüze gelen sayfada çiftleri seciyorsunuz ve ciftleri en iyi şekilde gelinlik ve damatlıklarını giydiriyorsunuz. Daha sonra tatil için gidecegi yeri seciyorsunuz. En güzel aşk oyunları gelin ve damat giydirme oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Esrayı Giydir Esrayı Giydir Esraya yakışıcak kıyafetleri giydirin.

Heidi Giydir Heidi Giydir heidi ve peter kırlarda gezerken onlara en uygun kıyafetleri giydirmekde siz sevgili oyuncularımıza kalıyor haydi ile peter e en güzel kıyafetleri giydirin dress tuşuna basıp kıyafetleri seçin.

Fatmagülün Suçu Ne Fatmagülün Suçu Ne Fatma gül'ü en güzel şekilde giydirin.

Karınca Kızı Giydir Karınca Kızı Giydir Kırmızı dönen topa tıklayın elbiseleri seçin.

Japon Kızları Giydir Japon Kızları Giydir Japon kimono kıyafetlerini güzel japon kızlarına giydirin.

Kız Giydirme Kız Giydirme Giydirme oyunlarının en güzellerinden birisi daha sizlerle haydi kızlar kız giydirme oyununun farkını OynaOyun.Net ile yaşayın.

Rockcu Kızı Giydir Rockcu Kızı Giydir Oyun Play Tuşu ile Başlıyor Rockcu kız arkadaşımızı ve erkek arkadaş ını en iyi şekilde ona uygun kıyafetleri giydiriniz.

Manken Kızı Giydir Manken Kızı Giydir Oyun yüklenmesini bittiğinde STORY Tuşu sonra START tuşuna basıyorsunuz Manken arkadaşımızı en güzel şekilde giydiriyoruz.

Parkta Buluşma Parkta Buluşma Merkez parkında piknik yapan genç çifti oyundaki butonlara tıklayarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Güzel Gelin Güzel Gelin Akşam nikahı olan gelini istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Sadece mause kullanarak güzel gelini giydirmelisiniz.

Oyuncak Kızı Giydir Oyuncak Kızı Giydir Oyuncak kızı değişik kıyafetler giydiriyoruz.

Şirin Kızları Giydir Şirin Kızları Giydir Şirin kızları zevkinize uygun giydirin.

Bebeği Giydir Bebeği Giydir Bebeği zevkinize göre giydirin.

Cadılar Bayramı Cadılar Bayramı Etrafta bulunan küpe, lens, toka gibi şeyleri kızın üstende kullanıcaksınız. Elbisesi ve saç içinde üzerine tıklamanız yeterli.

Çılgın Kızı Giydir Çılgın Kızı Giydir Çılgın saç ve giyim tarzlarıyla dikkat çeken kızımızı giydirin.

Asumanı Giydir Asumanı Giydir Asuman'ı giydirin.

Ayşeyi Giydir Ayşeyi Giydir Ayşe'yi giydirin.

Müşerrefi Giydir Müşerrefi Giydir Müşerref'i en güzel şekilde giydirin.

Bikinili Kızı Giydir Bikinili Kızı Giydir Plajda bikini ile gezen güzel kızı kıyafet seçiminde yardımcı olun.

Sudeyi Giydir Sudeyi Giydir Güzel Sude'yi en güzel şekilde giydir. Istediğin şeyi tut ve kızın üzerine çek. Tam olarak oturtur (biraz zor). Yapman gereken güzel bir saç modeli ve güzel bir elbise seçmek. Ayrıca ayakkabı giydirebilirsin ve önüne güzel bir sepet koyabilirsin.

Nazı Giydir Nazı Giydir Naz'ı giydirmek istemezmisiniz?

Özgeyi Giydir Özgeyi Giydir Oyun Mause ile Oynanıyor Diskoya davet edildiniz ve nasıl giyineceğinize karar veremiyorsunuz. İşte size fırsat bol bol zamanınız var artık.

Melike Giydir Melike Giydir Güzel kızımız Melikeyi En güzel Şekilde Eğlenceye Hazırlayın.

Gelin Giydirme Gelin Giydirme Önünde 4 tane rakam görüyorsun. Her rakam ayri bir gelinlik odasidir. BACK tusu ile ana sayfaya geri dönebilirsin. Fare´n ile istedigin gelinligi tut ve gelinin üzerine cek.

Aslıyı Giydir Aslıyı Giydir Aslıyı en güzel kıyafetlerini seçmesinde yardımcı olun.

Arzu ve Su Giydir Arzu ve Su Giydir Ne giyeceğine bir türlü karar veremeyen iki genç kızın giyimine yardımcı olun.

Leylayı Giydir Leylayı Giydir Oyun Mause ile Saç renginide istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, kırmızı yeşil mavi tonları kullanarak saç rengini ayarla. Üst taraftada dudak veya göz boyasınıda değiştirebilirsiniz.

Tuğçeyi Giydir Tuğçeyi Giydir Tuğçeye en güzel şekilde kıyafet giydirin.

0/5