Penaltı Kralı

Penaltı Kralı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Penaltı Kralı ; PLAY e tıklayın, EASY kolay, HARD zor, bir seviye seçip, PLAY e tıklayın, alttaki çubuktaki gösterge sağa sola giderken, vurmak istediğiniz yönde Aim yazan tuşa tıklayın, daha sonra sağdaki çubuktan vurmak istediğiniz yükseklik ayarını ve ardından kick :)

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Penaltı Kralı Oyunu 2092 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Futbol Oyunları

Penaltı Kralı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Penaltılar Zorlu Penaltılar Her zaman avantaj gibi görülen penaltılar bazen durumu daha zorlu bir hale getirebiliyor. Bu oyunda da dişli bir rakiple karşı karşıyasınız. Çok dikkatli ve taktiksel oynamalısınız. Mouse yardımıyla yönü, atış şeklini ve ardından hızı ayarlayıp mücadele vermelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zor Penaltı Zor Penaltı Dünya'ca ünlü ve birbirinden güçlü takımlar arası penaltı şampiyonası yapılacak. Takımımızı seçerek bu yarışa katılacağız. PLAY seçeneğinden sonra istediğiniz takımı seçerek next, next seçeneği ile oyuna giriyoruz. Mouse yardımı ile penaltımızı atıyoruz.

Tavuğa Penaltı Tavuğa Penaltı Bu sefer kaleciiz bir tavuk. Tavuğa yumurta ile gol atmaya çalışın. Mause ile kalenin hangi noktasına yumurtası fırlatmak isterseniz o köşeye basın.

Penaltı Müsabakası Penaltı Müsabakası Penaltı futbolda en kolay gol getiren hamlelerden biri gibi görülür lakin kolay olduğu gibi zor tarafıda vardır. Topun başındaki oyuncu takımın bütün sorumluluğunu üzerinde hissettiği için stres yapması kaçınılmazdır. Bu da oyuncuyu hata yapmaya sevk edebilir. Kaleciyi de zorlu bir görev beklemektedir. Bu oyunda da bolca penaltı pratiği yaparak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Penaltı Kurtarıcısı Penaltı Kurtarıcısı Penaltı kurtarıcısı olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yetenekli bir futbolcunun etkili penaltı şutlarına maruz kalmaktasınız. Mouse yardımıyla eldivenli elleri topun geliş yönüne sürükleyerek topları yakalamaya çalışmalısınız. En fazla toğu yakalayarak yüksek puanlar elde etmeye çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Penaltı Kralı Penaltı Kralı PLAY e tıklayın, EASY kolay, HARD zor, bir seviye seçip, PLAY e tıklayın, alttaki çubuktaki gösterge sağa sola giderken, vurmak istediğiniz yönde Aim yazan tuşa tıklayın, daha sonra sağdaki çubuktan vurmak istediğiniz yükseklik ayarını ve ardından kick :)

Penaltı Atma Penaltı Atma Yön tuşları ile topun yönünü belirleyin ve şut atın.

Penaltı Atışı Penaltı Atışı Kalenin içinde nereye tıklarsanız o noktaya şut atmış olursunuz.

Penaltı Penaltı Güzel Bir Futbol oyunu oyun başladıkdan sonra yön tuşlarınla golü nereden atmak istediğini seçiyorsunuz boşluk tuşu ilede topu fırlatıyorsunuz.