Messi Frikik

Messi Frikik Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Messi Frikik ; En seçkin futbolcular ile zorlu bir frikik maçına var mısın? Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Messi Frikik Oyunu 2931 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 18 Futbol Oyunları

Messi Frikik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Frikik Çekme Zor Frikik Çekme Önünüzdeki barajı aşarak frikik i gole çevirin.

Yeni Frikik Çekme Yeni Frikik Çekme Oyna butonuna tıklayınız. Daha sonra karşınıza takım seçme paneli gelecektir. Yön işaretlerinin bulunduğu yerlere tıklayıp istediğiniz ülkeden istediğiniz takımı seçebilirsiniz.Arkasından rakibinizle ilk maçınızın başlaması için Devam et yazan yerlere tıklamalısınız. Oyunda hangi takıımı seçtiyseniz o takımın oyuncusu ile firikik kullanacaksınız. Oyun mause(fare) ile oynanıyor.

Messi Frikik Messi Frikik En seçkin futbolcular ile zorlu bir frikik maçına var mısın? Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Frikik Yakala Frikik Yakala Ünlü mankenlerin frikik lerini fotoğraflamaya çalışıyorsunuz. Mouse ve sol tıklama ile oyunu oynayabilirsiniz.

Frikik Kralı Frikik Kralı Oyunda vuruş hızınız, vuruş acınız ve falsonuzu, dogrultunuzu ayarlamak icin MOUSE kullanabilirsiniz. Her bir ayar icin sagl altta bulunan futbol topuna zamanında tıklamalısınız. Oyunda oldukca gercekci atislar yapabilir, futbol dehanizi ve matematiginizi konusturabilirsiniz.

Frikik Fotoğrafı Çek Frikik Fotoğrafı Çek Magazin fotoğrafçısı olarak çalıştığınız gazete için etraftaki ünlü bayanların frikik fotoğraflarını çekeceksiniz. Ne kadar çok fotoğraf çekerseniz o kadar puan alırsınız.

Frikik Çek Frikik Çek Önce ''play'' sonra ''play game''e tıklayın ve Beckham olup topun başına geçin :) Oyunu sadece farenizle oynuyorsunuz. Topa farenizin sol tuşuyla tıklayın ve basılı tutun. Basılı tutarken şutun yönünü gösteren kırmızı bir ok göreceksiniz. Farenizi sağa sola yukarı aşağı hareket ettirerek şutunuzun yönünü belirleyin. Sağa sola gidip gelen beyaz nokta ise falsonun yönünü belirler. Mesela beyaz nokta sağda iken farenizin tuşunu bırakırsanız sağa falsolu şut çekersiniz. Beckham gibi şutlar çekin, beckham gibi goller atın!