Kafa Golü

Kafa Golü Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kafa Golü ; Topa tıklayın, PLAY THE GAME e tıklayın, CONTINUE ya tıklayın. Oyunda top size doğru gelirken, çizgi üzerindeki işaretçinizi topa vurmak istediğiniz yere getirin. Top işaretçinizin üstüne gelince fareniz ile tıklayın. Eğer tıklayıp bırakmadan sağa so (devami oyun sayfasinda.)

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kafa Golü Oyunu 2204 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 9 Futbol Oyunları

Kafa Golü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Top Kafa Top Kafa PLAY yazısına basıyoruz ardından bölüm seçip oyuna başlıyoruz oyunun amacı FARE kullanarak bize verilen hedef tahtalarını toplamak.

Solucan Kafaları Vur Solucan Kafaları Vur Ormanda karşınıza çıkan solucanları vurmaya çalışcaksınız. Solucanları fare ile nişan alarak öldürün.

Simpson Kafa Pacman Simpson Kafa Pacman Homerın kafasını klavyenizdeki Ok tuşları ile kontrol ederek bütün çörekleri yemesini sağlayınız.Çörekleri yerken kötü komşularına yakalanmamaya dikkat ediniz.Oyundaki içecekleri aldığınızda onlar bir süreliğine etkisiz hale gelirler ve onları yiyebilirsiniz.

Sebze kafa Sebze kafa sebzeye zevkinize göre şekil verin.

Kutu Kafalar Kutu Kafalar Yarışçı kutular oyununda yapmanız gereken ilk ön sırada yani birinci sırada olmak. Oyunu YÖN tuşları ile oynayabilirsiniz.

Kuru Kafa Kamyonu Kuru Kafa Kamyonu Kamyonun kasasına kurukafaların yüklenmesini bekleyin. Daha sonra kamyonu yön tuşları yardımı ile ilerleterek kaza yapmadan bitiş noktasına götürmelisiniz. Kuru kafaların düşmemesine özen gösterin.

Komik Kafalar Komik Kafalar Eğlence merkezlerinde bulunan hem beceri hede eğlenceli bir oyun. Yuvarlak kısımdan çıkan komik kafaları hızlı bir şekilde nişan alıp elinizdeki tokmak ile vurun.

Komik Kafa Komik Kafa Oyunda boş surata eklemek istediğinizi seçip ekliyorsunuz.

Koca Kafalar 2012 Avrupa Kafa Futbolu Koca Kafalar 2012 Avrupa Kafa Futbolu Devam etmekte olan 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası bir çok futbol sever için bulunmaz bir eğlence kaynağıdır. Amansız mücadelelerin yaşandığı şampiyonanın oyun olarak hazırlanmış koca kafalar versiyonunda sevdiğiniz ülkeyi kendinize takım olarak seçerek zorlu bir turnuvaya katılıyorsunuz. Maçları kazanarak öncelikle gruptan çıkmalı daha sonra eleme usulü yapılan final mücadelelerini de kazanarak şampiyon olmalısınız. Yön tuşları ile oyuncunuzu yönlendirebilir, space ile zıplatabilirsiniz. Ekranda gösterilen nesnelere tıklayarak da takımınıza avantajlar sağlayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna