Futbol Yıldızı

Futbol Yıldızı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Futbol Yıldızı ; Oyunda ölçü aletleri topa vuruşunuzu belirleyecektir doğru seçimlerde bulunmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Futbol Yıldızı Oyunu 1807 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Futbol Oyunları

Futbol Yıldızı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Futbolu Zombi Futbolu Zombiler kaledeyken onlara gol atmaya çalışarak oyun içerisinde attığınız gol başına puan almanız gerekmektedir. Oyun içerisinde siz kalenin önünde bulunduğunuzdan dolayı arkadaşınız size topu fırlattığı zaman topa vurarak gol atmanız gerekmektedir. Arkadaşınız size topu fırlattığı zaman ayağınızın ucunda çıkan yeşil çizgi ile topun atış yönünü belirledikten sonra farenizin sol tuşuna tıklayarak futbol topuna tekme atarak kaledeki zombilere zarar vererek gol atabilir ve attığınız gol başına puan alarak oyun içerisinde zorlu bölümlere geçebilirsiniz.

Taz Amerikan Futbol Taz Amerikan Futbol Oyun Yüklenmesi zaman alabilir yön tuşlarıyla ilerleyerek karşı rakip sporcularına yakalanmadan topu onların tarafa atmaya çalışmalısınız. Space tuşuyla zıplayabilirsiniz.

Romada Futbol Maçı Romada Futbol Maçı play game yazan yere tıklayarak oyuna başlayın. Farenizi sağa sola doğru hareket ettirerek sahanın içinde üzerinize doğru gelen rakiplerinize, sağ taraftaki ibre kırmızı olunca sol tıklama ile top fırlatın ve rakiplerinizi devirerek sayı alın.

Parkta Futbol Parkta Futbol Sokak futbolu sevenler harika bir oyun sizleri bekliyor oyunda yapmanız gereken değişik akrobaso hareketleri ile şut çekmek olacak.

Ofiste Futbol Ofiste Futbol Ofiste uluslar arası bir mücadele karşılıklı kafa vuruşları ile en yüksek puana ulaşmaya çalışın karşılıklı yapılan kafa vuruşlarında top yere düşünceye kadar biriken puanlar rakibini avlayıp topu yere düşürmesini sağlayan tarafa yazılıyor.Oyunu fare ile oynayın.

Nostaljik Futbol Nostaljik Futbol Oyun yüklendikden sonra ''PLAY'' ile oyuna başlayın. Önce şut çekmek için gerekli ayarları yapmalısınız. Alttaki panelde ''direction'' ile gösterilen ibre şutun yönünü gösterir, istediğiniz yönü yakaladığınız anda altında bulunan ''set'' linkine tıklayın. Sonra ''pitch'' ile gösterilen topun yerden yükselme açısını ayarlayın ve set'e basın. Daha sonra ''swerve'' ile gösterilen falso da istediğiniz ayara geldiği anda set'e tıklayın. Ve son olarak ''power'' ile gösterilen topa vurma gücünüzü ayarlayıp set'e tıklayın. Panel kapanacak ve şutunuzu çekeceksiniz! Puan almak için mümkün olduğunca sıralı halde gol atmalısınız.

Mario Futbol Mario Futbol Oyunda amacımız Süper Marionun kafasında top sektirerek ilerliyoruz. CLICK HERE TO BEGİN dedikten sonra YÖN TUŞLARINI kullanıyoruz.

Kral Futbol Kral Futbol Gerçek futbol ile kral oyun tadında ki atmosferde bütün maç atmosferinin olduğu sahada süper bir futbol maçı yapacağız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kolej Futbolu Kolej Futbolu Amerikan topunu arkadaşlarınıza pas vererek sağa sonuna ulaştırmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde oyuncular kendiliğinden ilerlediğinden dolayı klavyenizin yön tuşlarını kullanarak, elinizden topu almaya çalışanlar üstünüze geldiği zaman içerisinde arkadaşlarınıza pas verebilir ve bitiş noktasına ulaşarak yüksek puanlar elde edebilirsiniz.