Dünya Şampiyonası

Dünya Şampiyonası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya Şampiyonası ; Gelişmiş bir futbol oyunu oynuyoruz. Zorluk seviyelerini ve takımı seçip oyuna girin. Yön tuşları ile takımı yönlendirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya Şampiyonası Oyunu 1514 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 12 Futbol Oyunları

Dünya Şampiyonası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zuma Dünyası Zuma Dünyası Zuma oyununda madenden çıkan topu akış halindeki toplara göndererek topların boşluğa ulaşmalarını engellemelisiniz. Gönderdiğiniz topun aynı renkteki toplar topluluğuna gitmesini sağlamalısınız aksi taktirde toplar daha da çoğalarak boşluğa ilerlemeleri kolaylaşacaktır. Bu durum oyunu kazanmanızı zorlandırır. O nedenle atışlarınızı çok dikkatli yapmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yeni Dünya Yeni Dünya Oyun içinde yeni bir yer seçerek, insanlar ve askerler oluşturarak - onları eğiterek yavaş yavaş kendi krallığınızı kurabilir onu yönetebilrsiniz. Oyuna New Game ile başlayın. Daha sonra mevcut yerlerden biri seçin. Oyun başında verilen 50 bonus u para, yiyecek silah gibi malzemeler için kullanmaya başlayın. Bu alışveriş siz ve askerleriniz için gerekli. Sağ tarafdan bütçeniz doğrultusunda insan ve bina seçerek onları oyun içine yerleştirin. Oyunu keşfetmeye başlayın. Oyunu mause ile sürükleyerek oynayın.

Uğur Böceği Dünyası Uğur Böceği Dünyası Hayvanlar aleminin en sevimli canlı türlerinden biri olan uğur böcekleri hepimizin dikkati çekmiştir zaman zaman.Mouse ile oynanan eğlence dolu bu oyunda değişik yönlere kaçmakta olan uğur böceklerinin birbirini yakalamasını sağlamalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tenis Şampiyonası Tenis Şampiyonası Turnuvada bir çok değerli oyuncu var. Bu oyuncuları yenmek için ciddi çaba sarfedin. Oyunu MAUSE ile raketi kontrol ederek oynayın.

Süper Mario Dünyası Süper Mario Dünyası Süper Mario yine bir tünelden çıkıp diğer tünele giriyor hayatının aşkı prensesi kurtarmak istiyor. Bu çilekeş Mario ile maceraya atılmaya var mısın? Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Pepee Renkli Dünya Pepee Renkli Dünya Boyama oyunları kategorisinde yeni bir oyun daha siz oyun severler için sitemizde. Bu defa boyamanız gereken kahraman çizgifilmlerin sevimli yüzü Pepee olacak. Ekrandaki renklerden zevkinize uygun olanı seçerek resim üzerinde istediğiniz bölgeye uygulayın. Oyun mouse ile oynanıyor. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Pepee Harfler Dünyası Pepee Harfler Dünyası Çizgi filmlerin çocukları ekran başına toplayan sevimli kahramanıdır Pepee. Kahraman Pepee ile oynamakta olduğunuz bu oyunda ekranın üst köşesinden belirerek akan harflerle verilen kelimeleri oluşturmaya çalışmalısınız. Klavyedeki space tuşunu kullanabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Pamuk Prenses ile Renkli Dünyalar Pamuk Prenses ile Renkli Dünyalar Pamuk Prenses her zaman ki gibi güzelliğiyle dillere destan olmaktadır. Giysilerindeki muhteşem renk uyumları da güzelliğine güzellik katan bir başka unsur. Sizde Pamuk Prenses için yeni renk kombineleri oluşturmalısınız. Mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Matematik Dünyası Matematik Dünyası Matematik dünyası olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda matematikteki 4 işlemleri seviyenizi seçerek pratik yapabilirsiniz. Oyunda toplama, çıkarma, çarpma ve bölme üzere 4 kategori bulunmakta. Sevdiğiniz işlemler bölümünü seçerek oyuna girebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna