Futbol Oyunları

0/1

Futbol Oyunları Maç oyunları, fubol, kral penaltı, şut çekme, penaltı çek, online futbol oyunu oyna, frikik oyunları, amerikan futbolu, gibi birbirinden güzel yeni kral oyunları OynaOyun.Net Adresinden oynayabilirsiniz. Futbol nedir? nasıl oynanır kısaca özet geçeyim. On birer kişiden oluşan iki takım arasında oynanan ve oyuncuların küre biçiminde şişirilmiş özel bir topu el ve kollarını kullanmadan rakip kaleye sokmasına dayanan spor dalıdır.

Kral Penaltı Kral Penaltı Oyun PLAY GAME Tuşuna basıp topun yönü istediğiniz yere ulaştığında space tuşuna basıp topun hızını ayarlıyorsunuz. En yeni ve güzel futbol oyunlarını OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsinz.

Kafa Golü Kafa Golü Topa tıklayın, PLAY THE GAME e tıklayın, CONTINUE ya tıklayın. Oyunda top size doğru gelirken, çizgi üzerindeki işaretçinizi topa vurmak istediğiniz yere getirin. Top işaretçinizin üstüne gelince fareniz ile tıklayın. Eğer tıklayıp bırakmadan sağa so (devami oyun sayfasinda.)

Dünya Kupası Dünya Kupası Takımınızı seçtikten sonra oyununuza başlayın.Yön tuşlatı ile oynaya bilirsiniz. SPACE tuşu ile şut çekerek gölünüzü atınız.

Artistik Penaltı Artistik Penaltı Sokak futbolunda süper artistik bir oyun, birbirinden şık hareketlerle penaltı atışları yapıp gol atmaya çalışın, oyunu mause ve sol tıklama kullanarak oynayabilirsiniz.

Bayan Golcü Bayan Golcü Oyun'da sağ taraftaki simgeleri takip ederek SPACE tuşuna basıp ayarladıktan sonra gol atmaya çalışın.

Maç Keyfi Maç Keyfi Futbol maçı izlerken o heyecanlı anlarda en kızdığınız şey rahatsız edilmektir sanırım. :) Bu oyunda maçınızı izlerken sizi rahatsız edenleri mousenize tıklayarak cezalandırın. Gerçekten eğlenceli ve komik bir oyun.

Kızlarla Futbol Maçı Kızlarla Futbol Maçı Futbol oynamak hiç bukadar heyecanlı olmamıştır çünkü futbolcular bayan.:)

Futbol Yıldızı Futbol Yıldızı Oyunda ölçü aletleri topa vuruşunuzu belirleyecektir doğru seçimlerde bulunmalısınız.

Maymun Gol At Maymun Gol At Mousenizle topun hızını belirleyin soldaki buton a bir kez tıklayın gideceği yönü seçin ve golünüzü atın.

Futbolcu Mete Futbolcu Mete 1 Players e tıkalyın takımızı seçin Klavyenizin ileri geri yön tuşları ile vuruşlar yapın ve gol atmaya çalışın.

Penaltı Penaltı Güzel Bir Futbol oyunu oyun başladıkdan sonra yön tuşlarınla golü nereden atmak istediğini seçiyorsunuz boşluk tuşu ilede topu fırlatıyorsunuz.

Penaltı Kralı Penaltı Kralı PLAY e tıklayın, EASY kolay, HARD zor, bir seviye seçip, PLAY e tıklayın, alttaki çubuktaki gösterge sağa sola giderken, vurmak istediğiniz yönde Aim yazan tuşa tıklayın, daha sonra sağdaki çubuktan vurmak istediğiniz yükseklik ayarını ve ardından kick :)

Futbol Dövüşü Futbol Dövüşü Klavyemizin yön tuşları ile seçtiğimiz oyuncuyu hareket ettirin. A tuşu ile yumruk S tuşu ile özel hareket D tuşu ile tekme atabilirsiniz.

Gol Atma Gol Atma Oyun yüklendiğinde PLAY THE GAME ve ardından Continue butonlarına basıp oyuna başlayabilirsiniz. Mouseniz ile oynayacağınız çok zevkli bir oyun. topa yön vermek için mousenize basılı tutun ve sağa sola doğru çekin top yerine geldiğinde basın.

Halı Saha Maçı Halı Saha Maçı Bilgisayara karşı halı saha maçı yapmak istermisiniz?

Nostaljik Futbol Nostaljik Futbol Oyun yüklendikden sonra ''PLAY'' ile oyuna başlayın. Önce şut çekmek için gerekli ayarları yapmalısınız. Alttaki panelde ''direction'' ile gösterilen ibre şutun yönünü gösterir, istediğiniz yönü yakaladığınız anda altında bulunan ''set'' linkine tıklayın. Sonra ''pitch'' ile gösterilen topun yerden yükselme açısını ayarlayın ve set'e basın. Daha sonra ''swerve'' ile gösterilen falso da istediğiniz ayara geldiği anda set'e tıklayın. Ve son olarak ''power'' ile gösterilen topa vurma gücünüzü ayarlayıp set'e tıklayın. Panel kapanacak ve şutunuzu çekeceksiniz! Puan almak için mümkün olduğunca sıralı halde gol atmalısınız.

Frikik Çek Frikik Çek Önce ''play'' sonra ''play game''e tıklayın ve Beckham olup topun başına geçin :) Oyunu sadece farenizle oynuyorsunuz. Topa farenizin sol tuşuyla tıklayın ve basılı tutun. Basılı tutarken şutun yönünü gösteren kırmızı bir ok göreceksiniz. Farenizi sağa sola yukarı aşağı hareket ettirerek şutunuzun yönünü belirleyin. Sağa sola gidip gelen beyaz nokta ise falsonun yönünü belirler. Mesela beyaz nokta sağda iken farenizin tuşunu bırakırsanız sağa falsolu şut çekersiniz. Beckham gibi şutlar çekin, beckham gibi goller atın!

Fifa 2011 Fifa 2011 CTRL ve yön tuşlarıyla oynayacaksınız. Milli takımlardan kendi takımınızı seçin (Türkiye mevcut)

Kral Forvet Kral Forvet Oyunda bir forvetin nasıl top oynaması gerektiğini haydi bilgisayara gösterin çeşitli çalımlarla süslenen bu futbol oyunu oldukça zevkli ve eğlenceli.

Adam Tekmeleme Adam Tekmeleme Kendi Takımızı ve rakibinizi seçin mousenin sol tuşu ile onu düşürmeden tekmeleyin eğlenceli bir oyun.

Amerikan Futbolu Amerikan Futbolu Amerikan futbolu kalesine şut atın.

Duvar Kale Duvar Kale Mousenizle Topun Gideceği Yere bir Kez tıklayın Daha Sonra Güç çubuğunda Mousenize tıklarak hızı belirleyin ve şu çekin Rakibinizin Şutlarını kurtarmak için mousenizi tahmini bir yere tıklayın. Eğer Siz rakibinizden fazla gol atarsanız bölüm geçersiniz.

Zor Frikik Çekme Zor Frikik Çekme Önünüzdeki barajı aşarak frikik i gole çevirin.

Futbol Maçı Futbol Maçı Mouse ile adamınızı kontrol edin mousenin sol tuşu ile topa vurun mükemmel bir oyun.

Gol At Gol At Karşınızdaki kaleye gol denemeleri yapın.

Kafa ve Gol Kafa ve Gol Gelen toplara kafa atarak fileleri oynatın.

Kaleciye Karşı Kaleciye Karşı Topu ters köşeye atarak ağları delin. :)

Kız Futbolu Kız Futbolu Yön Tuşlarını Kullanarak Sporcuları hareket ettirin M tuşu ile rakibinizden topu almaya çalışın aynı zamanda m tuşuna basılı tutup bırakın ve kaleye şut çekin çok eğlenceli bir oyun.

Mario Futbol Mario Futbol Oyunda amacımız Süper Marionun kafasında top sektirerek ilerliyoruz. CLICK HERE TO BEGİN dedikten sonra YÖN TUŞLARINI kullanıyoruz.

Penaltı Atma Penaltı Atma Yön tuşları ile topun yönünü belirleyin ve şut atın.

Serbest Vuruş Serbest Vuruş Rüzgara dikkat edin! RETRY ile atışı tekrarlayın.

Asabi Futbolcu Asabi Futbolcu Rooney bu sefer biraz asabi. Koşmaya başlayan rooney in önüne çıkanlara mousenin sol tuşu ile kafa atın ve hızlanın en sonunda barajın üstünden zıplayıp golünüzü atın.

Tavuğa Penaltı Tavuğa Penaltı Bu sefer kaleciiz bir tavuk. Tavuğa yumurta ile gol atmaya çalışın. Mause ile kalenin hangi noktasına yumurtası fırlatmak isterseniz o köşeye basın.

Süper Gol Süper Gol Mousenizle Adamı Kontrol edin ve topu kaleye sokmaya çalışın zor bir oyun.

Teke Tek Maç Teke Tek Maç Mükemmel bir futbol oyunu . Oyuna başlamak için kendi takımınızı seçin Computer sekmesine tıklatın ve start a basın. futbolcunuzu klavyenizin yön tuşları ile kontrol ederek karşı kaleye gol atmaya çalışın çok eğlenceli bir oyun.

Top Sektirme Top Sektirme Yalnızca Mousenin Sol tuşu ile oynanan eğlenceli bir Top sektirme oyunu.

0/1