Türkçe Dersi

Türkçe Dersi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Dersi ; Türkçe dersi yazım kuralları oyunu oldukça eğitici ve öğretici bir oyundur. Başlıkta'da görüldüğü gibi mükemmel bir türkçe dersi oyunu sizler için bulduk. Oyunun amacı soruları doğru cevaplamak başarılar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Dersi Oyunu 7885 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 26 Eğitici Oyunlar

Türkçe Dersi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Türkçe Dersi Türkçe Dersi Türkçe dersi yazım kuralları oyunu oldukça eğitici ve öğretici bir oyundur. Başlıkta'da görüldüğü gibi mükemmel bir türkçe dersi oyunu sizler için bulduk. Oyunun amacı soruları doğru cevaplamak başarılar.

SüngerBob Müzik Dersi SüngerBob Müzik Dersi Çılgın SüngerBob müzik eğitimine merak salmış. Gittiği müzik okulunda öğrenmeye ilk olarak notalarla başlıyor. Anlaşılan o ki Sünger in bu işi öğrenmesi biraz zaman alacak. SüngerBob a müzik dersinde yardımcı olmanız gerekiyor. Mouse ile notaları yönlendirebilirisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Matematik Dersi Matematik Dersi START Tuşuna basıyorsunuz Soruların cevaplarını TOTAL yazan yere yaz. ve TOTAL 'e bas.

Gitar Dersi Gitar Dersi Herkesin kendince çalmak istediği ve çalmayı merak ettiği bir müzik aleti vardır. Tabiki gitar da onlardan bi tanesi. Bu oyunda istenilen notaları gitar üzerinde çalmaya çalışarak kulağa hoş gelen müzikler oluşturabilirsiniz. Müzik ruhun gıdasıdır sözünden yola çıkarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Direksiyon dersi Direksiyon dersi Oyun yüklendikden sonra START yazısına tıklıyorsunuz. Arkasından kendinize bir araba seçiyorsunuz. Oyun başlasın diye Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz. Arabanızı klavyedeki yön tuşlarıyla hareket ettiriyorsunuz. İlk parkur kolay olacaktır dümdüz gitmeniz yeterlidir. İkincisinde iyi giderken bayan polis size göz kırpıp sizi yanıltabilir. Dikkat etmelisiniz.Çünkü çarptığınızda hemen oyun bitecektir.