Kim Bir Milyon İster

Kim Bir Milyon İster Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kim Bir Milyon İster ; Bilgi yarışmasının yıllardır değişmez gerçeği kim beş yüz milyar ister yenilenen yüzüyle artık bir milyon tl veriyor. Sizde şansınızı deneyip ne kadar kazanabileceğinizi bu oyunla deneyebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kim Bir Milyon İster Oyunu 1278 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Eğitici Oyunlar

Kim Bir Milyon İster Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tazmanya Labirentte Tazmanya Labirentte TTazmanya canavarını Yön Okları ile labirentte hareket ettirerek tüm etleri toplayın. Etleri alırsanız tazmanya dönerek tüm çizgi film kahramanlarını öldürebilir. Tazmanya dönmezken başka kahramanlara yakalanırsa ölür.

Tazmanya Labirent Avı Tazmanya Labirent Avı Çizgi filmlerin korkulu ve hızlı kahramanı tazmanya sizler için hazırlanan bu oyunda oluşturulmuş labirentte yemek avına çıkıyor. Yapmanız gereken kahramanınızı labirentte hızlı bir şekilde yönlendirerek diğer çizgi film kahramanlarına rastlamadan verilen yemekleri toplamasını sağlamak. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Pepee Labirent Yolu Pepee Labirent Yolu En sevilen çizgi film kahramanlarından bir tanesi olan Pepee yine eğlenceli oyunlarından bir tanesi ile sizlerle birlikte. Pepee labirent yolu olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda karmaşık yollarla oluşturulmuş bir labirentte sevimli uğur böceğini çıkış noktasına ulaştırmaya çalışacaksınız. Bunu yaparken sizler için tanımlanan süre içerisinde hedefe en az yanılmayla ulaşmalısınız. Yön tuşları ile kelebeği yönlendirin. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Pepee Labirent Pepee Labirent Oyunda yavru uğurböceğini annesinin yanına labirentte doğru yolu bularak ulaştırmanız gerekmektedir. Uğurböceğiniz kontrol etmek için klavyede yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Oyuna girmek için Oyuna Başla ardından mause(fare) ile uğurböceğinize bir renk seçiniz ve tekrar Oyuna başla" yazan yere tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Bu yolculukta yapmanız gereken yanlış yollara sapmamaktır.Oyun süreli olduğu için yanlış yola saptığınızda süreden dolayı uğurböceğinizi anne uğurböceğine yetiştiremeyip oyunu kaybedebilirsiniz. Dikkatlice bakarsanız hangi yolların doğru yol olduğunu görürsünüz.

Magazin Muhabiri Magazin Muhabiri Ünlü bir magazin muhabiri olma fırsatını yakaladınız. Medyatik ünlülerin flas haber olacak fotoğraflarını ve firikiklerini yakalayın ve dünyaca ünlü bir magazin fotoğrafçısı olun.

Labirent Avı Labirent Avı Labirent Avı olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda kırmızı şapkalı kahramanınızla labirentteki altınları hızlı bir şekilde avlamalısınız. Avlamalısınız diyoruz çünkü kahramanınızın peşinde baş belaları var. Her köşeden karşısına çıkabilirler. Bu yüzden seri bir şekilde altınları avlamaya çalışmalısınız. Oyun esnasında karşınıza çıkan pil şeklindeki güç kaynaklarından yeşil olanları toplamalısınız. Yoksa gücünüz azalacaktır. 10 altın topladığınız taktirde bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanmış olacaksınız.Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kızma Birader Kızma Birader Çoğumuzun küçükken oynadığı bu oyunda amaç piyonları bize ayrılan bölüme ilk yerleştiren olmak. Yeşil kalenin sahibisiniz. 6 attığınızda piyonları oyuna sokabilir ve tekrar zar atma hakkı elde edersiniz. Attığınız zar kadar oyun alanında ilerliyorsunuz. Varacağınız yerde rakiplerden birinin piyonu bulunuyorsa onu kendi kalesine gönderiyorsunuz. Her piyon bir tur atınca ortadaki bölüme yerleşebilir.

Kim possible paraşütte Kim possible paraşütte START butonuna basın ve maceraya başlayın. Oyun açıklamalı resimlere bakmak için NEXT yazan yerlere tıklayınız. Oyundaki amacınız yarasaları ve suçluları yakalamak için delil olan kağıtları toplamaktır. Yarasaları toplarsanız 50 puan,kağıtlara toplarsanız 10 puan kazanırsınız.Aşağı düşerken düşmanlarınızdan ve şimşek çarpan kare bulutlardan uzak durunuz.Bölümü bitirip yeni bölüme geçmek için Level Time yazan yerin bitmesini bekleyiniz. Küçük hayvanıda düşürmemek için elinizdne kaçarsa mause ile tıklayarak tekrar üzerinize alınız.