Kayu Hafıza Kartları

Kayu Hafıza Kartları Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kayu Hafıza Kartları ; Zeka, hafıza ve el becerinizi geliştiricek çok güzel bir kayu caillou oyunu. Oyun'da kayu, arkadaşları ve ailesi'nin resimleri karışık şekilde konulmuştur. Sizin yapmanız gereken resimlerin eşlerini bulmak. En güzel yeni kayu caillou ve eğitici oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kayu Hafıza Kartları Oyunu 68419 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -199 Eğitici Oyunlar Kayu Caillou Oyunları

Kayu Hafıza Kartları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tom ve Jerry Hafıza Kartı Tom ve Jerry Hafıza Kartı Çizgi film kahramanlarından tom ve jerry yani birbirlerinle hiç anlaşamayan ama birbirlerini çok seven kedi ve faremizin oldukça güzel ve eğitici bir oyunu. Bu oyunda sıralanmış kapalı kartları mause yardımı ile tıklayıp eşlerini bulmaya çalışacaksınız.

Taşıyıcı Kayu Taşıyıcı Kayu Taşıyıcı Kayu olarak isimlendirdiğimiz oyunda buzullarda yaşayan Kayu buzlarla barınabileceği şirin bir ev hazırlayabilmek için çaba sarf ediyor. Bulduğu buz parçalarını kafasında taşıyarak evini yapacağı alana getiriyor. Yön tuşları ile Kayu nun işini yapmasına yardım edebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sünger Bob Hafıza Kartı Sünger Bob Hafıza Kartı PLAY butonuna basınız.Oyun açıldığında Sünger Bob çizgi film karakterlerinin resimleri vardır. Her birinden iki tane aynı resmi bulup eşleştirme yapmanız gerekiyor. Eşleştirme sırasında baloncukların yerleri değişiyor ve oyunu daha da çok zorlaştırıyor. Bütün hepsini bulup yeni seviyeye geçebilirsiniz.

Sünger Bob Hafıza Sünger Bob Hafıza Sünger Bob ve arkadaşlarının resimleri eşleştirin.Bölüm ilerledikçe kartlar çoğalacak.

Sue Hafıza Kartları Sue Hafıza Kartları Hafıza kartları oyununa bir yenisi de Sue oyunlarından. Sue Hafıza kartları olarak adlandırdığımız bu oyunda kapalı olarak çift şekilde verilen resimlerin aynı olanlarını en kısa süre içerisinden en az hata payıyla eşleştirmeye çalışarak yüksek puanlar elde etmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şirin Baba ile Hafıza Testi Şirin Baba ile Hafıza Testi Şirinler filminin sevilen kahramanı olan şirin baba ile zevkle oynayabileceğiniz zeka oyunu.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Pepe Hafıza Kartı Pepe Hafıza Kartı Pepe ve arkadaşlarının kartlarını eşleştirin.En güzel pepe oyunları oynaoyun.net de sizleri bekliyor..

Minik Kayu Boyama Minik Kayu Boyama Minik Kayu resmini zevkinize göre renklendirebileceğiniz güzel bir boyama oyunu. Boyama fırçalarını ve rengini kendiniz seçebilir mouse ile Kayu yu boyayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Meyve Kartları Meyve Kartları Zeka oyunları kategorisinde eklemiş olduğumuz bu eğlenceli oyunda hafızanızı deneyeceksiniz. Meyve resimleriyle oluşturulmuş kartlar ters çevrilmiş olarak düzülmüş ve yapmanız gereken birbirinin aynısı kartları en az hatayla eşleştirmek olmalı. En kısa sürede bütün kartların eşleştirmesini tamamlayın. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.