Harfleri Öğreniyorum

Harfleri Öğreniyorum Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Harfleri Öğreniyorum ; Oyumuzda, ormanda saklanmış olan gizli sayıları bulmaya çalışacağız. Harfleri Öğreniyorum Oyunumuz, eğitici oyunları ve beceri oyunlarının ortak özelliğini taşıyan çok eğlenceli bir konuya sahiptir. Eğitici oyunlar OynaOyun.Net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Harfleri Öğreniyorum Oyunu 4041 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Eğitici Oyunlar

Harfleri Öğreniyorum Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Simpson Harfleri Simpson Harfleri Simpson karakterlerine ait resimlerde saklanmış gizli harfleri bulun.

Namaz Kılmayı Öğreniyorum Namaz Kılmayı Öğreniyorum Namaz hayatımızın her döneminde dinimizce akıl bari insanların yapması gereken bir ibadettir. Yaz tatilinin gelmesiyle camilerde Kur'an kurslarına başlamak için gün saymaktadır. Bu oyunda da namaz kılmanın temel gereksinimlerini teorik olarak öğrenebiliriz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Matematik Öğreniyorum Matematik Öğreniyorum Oyun yüklendikten sonra derse başla butonuna tıklayınız. Çocuklar için çok faydalı birşey.

Harfleri Öğreniyorum Harfleri Öğreniyorum Oyumuzda, ormanda saklanmış olan gizli sayıları bulmaya çalışacağız. Harfleri Öğreniyorum Oyunumuz, eğitici oyunları ve beceri oyunlarının ortak özelliğini taşıyan çok eğlenceli bir konuya sahiptir. Eğitici oyunlar OynaOyun.Net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Elif Be Öğreniyorum Elif Be Öğreniyorum İslam dininin Kutsal kitabı olan Kuran-ı Kerimi okumak çocukluk yaşlarda öğrenilmesi gereken bilgilerden biridir. Tabiki öğrenebilmek için bilgi sahibi birinden ders almak gerekmektedir. Bu oyun da ise Quran alfabesini ne kadar bildiğinizi görebileceksiniz. Ekranda sizden seçmenizi istenen harfler parlatılarak gösterilecek ve daha sonra onları alfabeden seçmeniz istenecek. Doğru seçimler yaparak alfabe bilginizi güçlendirmeli ve yüksek puanlar elde etmeye çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Cinderella Harfleri Bulma Cinderella Harfleri Bulma Güzel prensesimizin yer aldığı resimde harflerini bulmaya çalışacaksınız.Harfleri bulmak için büyüteçi kullanacaksınız. Bulduğunuz her rakam için 100 puan kazanacaksınız. Yanlış yere tıkladığınızda skorunuzdan 50 puan düşürülür.

Arapça Harfleri Öğreniyorum Arapça Harfleri Öğreniyorum Regaib Kandili dinimiz için önemli bir yere sahiptir.Bu mübarek gecede Kuran okumak en hayırlı ibadetlerden biridir.Kuran-ı Kerim okuyabilmemiz için arapça harfleri öğrenmek ilk yapmamız gerekenlerden. Bu oyunda Arapça alfabesi bilgimizi sorular yardımıyla pekiştirmeye çalışıyoruz. Mouse yardımıyla bizden istenen harfi ekranda tıklamalıyız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna