Diş Fırçalama

Diş Fırçalama Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Diş Fırçalama ; Yemek yedikten sonra MUTLAKA dişlerinizi temizlemelisiniz. Oyunda yemek yiyen karakterin dişlerini farenizi kullanarak temizlemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Diş Fırçalama Oyunu 120205 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -327 Eğitici Oyunlar

Diş Fırçalama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Çarşamba 06 Şubat 2013
+1

çok seviyorum bu oyunu

Misafir Oyuncu
Çarşamba 06 Şubat 2013
+0

çok seviyorum diş fırçalamayı

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

SüngerBob Diş Sağlığı SüngerBob Diş Sağlığı Süngeradam son zamanlarda dişlerinin sağlığına büyük özen göstermekte. Neredeyse her saat başı dişlerini fırçalayacak. Hatta size de sağlığınız için dişlerinizi fırçalamanızı öğütlüyor. Bu oyunda da süngerBob a dişlerini fırçalamasında yardım etmeli dişlerinin bembeyaz görünmesini sağlamalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sokak Kedisi Sokak Kedisi Sokak Kedisi yardımınızla sokakta yaşamını sürdürmeye çalışmakta. İnsanlardan korkan kediyi bu yüzden sokakta yürümekte olan insanlara değdirmemeli ve belirip kaybolan yiyecekleri mouse yardımıyla toplamaya çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sağlıklı Dişler Sağlıklı Dişler Oyun'da diş doktorumuz sonic simon ile hastalarımız , sağlılıklı dişlere kavuşuyor. Mause ile dişleri iyice beyazlatın.

Puppyred  Diş Sağlığı Puppyred Diş Sağlığı Oyunumuzda bu çocuk çok şeker yemiş ve dişleri çürümüş. Siz bu çocuğun ağzında gezen kötü tartarları temizlemeye çalışacaksınız. Mause ile hareket ederken savunmanızıda mause ile yapacaksınız. Kötü tartarlar üzerinize doğru gelip sizi öldürmeye çalışacaklar. Siz onlardan kaçıp onu öldürmelisiniz.. İlerleyen zamanda uçan nesneler geLecek sakın onları almayan onlarda bir tuzak.

Kurtlar Vadisi Filistin Kurtlar Vadisi Filistin Oyun'da Polat Alemdar Filistinde ajanlara karşı. amacın onları öldürerek yok etmek fareniz ile ateş edin a,s,d,w tuşları ile hareket edin ve 1,2,3 tuşları ile silah seç geçemediğiniz yerleri silahınız ile patlatın ajanlara dikkat edin.

Hadis-i Şerif Hadis-i Şerif Gökyüzünde uçuşan kelebeklerin üzerinde yazan kelimelerden bazıları peygamberimizin bir hadisini oluşturan kelimelerdir. Bu kelimelerin yazılı olduğu kelebeklerin üzerine tıklayıp hadisi bul. Doğru kelebeği tıkladığında kelebeğin etrafında yeşil bir halka oluşacak, eğer yanlış kelebeği seçersen bir hakkın eksilecek. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hadis Kelebekleri Hadis Kelebekleri Gökyüzünde uçuşan kelebeklerin üzerinde yazan kelimelerdem bazıları, Peygamberimizin bir hadisini oluşturan kelimelerdir. Bu kelimelerin yazılı olduğu kelebeklerin üzerine tıklayıp hadisi bul. Doğru kelebeği tıkladığında kelebeğin etrafında yeşil bir halka oluşacak, eğer yanlış kelebeği seçersen bir hakkın eksilecek. Unutmayın sadece 3 hakkın var.

Goril Dişcide Goril Dişcide Gorilimizin çürük dişleri için yardım edin o size çürük olanları gösterecek sonra siz bir doktor gibi unutmadan ve diğer dişleri acıtmadan doğru yani çürük olanları çekiyoruz iyi eğlenceler...

Faruk Bey ile Diş Operasyonu Faruk Bey ile Diş Operasyonu Mesleğine uzun yıllarını verip uzmanlaşmış Faruk Bey gelen hastalarına en iyi müdahaleleri yapmak için çaba sarf ediyor. Gelen hastanın dişlerini en kısa zamanda en hatasız olarak tamamlamak zorunda. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna