Sinirli Çocuk

Sinirli Çocuk Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sinirli Çocuk ; Oyunda babasının sürekli kavga ettiğini gören çocuk, bunun iyi birşey olduğunu zanneder ve çevredeki arkadaşlarına vurmaya başlar. Oyuna PLAY ve START yazılarına tıklayarak girebilirsiniz. Oyunda A,S tuşlarını saldırmakta, OK tuşlarını da hareket etmekte kullanabilirsiniz. Unutmayın ki kavga hiçbir zaman iyi birşey değildir.Hakkınızı konuşarak yada yasal yollardan arayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sinirli Çocuk Oyunu 9784 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 110 Dövüş Oyunları

Sinirli Çocuk Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaramaz Çocuk Yaramaz Çocuk Şımarık çocuğumuz babasına ders çalışıyor izlenimi veriyor. Babası gezete okurken Playstation oynuyor. Babası bakınca hemen bırakığ derslerine bakıyor.Babamıza yakalanmadan oyun oynamaya çalışacağız.

Walkman Çocuk Walkman Çocuk Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz. Önünüze çıkan yaratıkları vurmaya çalışın dikkat edin yaratıklar size zarar vermesin yoksa piliniz biter.

Trt Çocuk Üçüzler Trt Çocuk Üçüzler Trt Çocuk TV de yayınlanan üçüzlerin harika oyununu oynamak isterseniz oyun yüklemesi bitince sağ alt köşedeki Jugar yazısına tıklamanız yeterlidir. Oyunda düşmanınız cadıdır. Sizin eşyaları, oyuncakları toplamanız gerekiyor fakat cadının size gönderdiklerine dikkat edip onları almaya çalışmamalısınız. Cadı size kaktüs, şemsiye gibi şeyler gönderecektir. Dokunduğunuzda canınızın yandığı. Dikkatli olup seviyeleri geçmeye çalışınız.Oyun kontrol tuşları klavyedeki yön tuşlarıdır.

Trt Çocuk Rüzgar Gülü Trt Çocuk Rüzgar Gülü Trt Çocuğun sevilen programlarından biriside rüzgar gülüdür. Çizgi filmden esinlenmiş bu oyunu oynamak için yüklenmesi ardından PLAY yazan yere tıklayınız. Trt Çocuk Rüzgar Gülü oyununun alt panellerinden dilediğinizi seçip, güzel bir çocuk oyun bahçesi yaratabilirsiniz.Mause(fare) ile gereken araç gereçleri seçiyorsunuz ve bahçe kuruluyor.

Trt Çocuk Ocuk ile Bocuk Trt Çocuk Ocuk ile Bocuk PLAY yazısına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunumuzdaki amaç 4 kahramana vurmadan mor canavara vurmak. Mor canavara vurduğunuzda skorunuz artacak..Diğer kahramanlarımıza vurduğunuzda kazandığınız skor sayıları tek tek azalacak. Oyunu mause ile oynayacaksınız.

Trt Çocuk Namnam Yapboz Trt Çocuk Namnam Yapboz Oyun'da KARIŞTIR VE BAŞLA yazısına tıklayarak yapboz oyunumuza başlayalım. Namnamın yapboz parçaları sağ tarafta yer alıyor. Ordan parçaları alıp resmin üzerine yerleştirin.

Şımarık Çocuk Şımarık Çocuk Yaramaz çocuğumuz babasına ders çalışıyor izlenimi veriyor. Babası gezete okurken Playstation oynuyor. Babası bakınca hemen bırakıp derslerine bakıyor.Babamıza yakalanmadan oyun oynamaya çalışacağız.

Sinirli Silahşör Sinirli Silahşör Yine silahlı bir oyunla daha karşınızdayız ve de bu oyunun adını Sinirli Silahşör verdik. Çünkü oyun kahramanınız sinirinden önüne gelen her şeyi silahıyla yok etmek için uğraşıyor. Oyunda kazandığınız para ile silahınızı modifiye edebilirsiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sinirli Kuşlar Sinirli Kuşlar Angry Birds serisi oyunlarından olan sinirli kuşlar oyunu siz sevenlerinin eğlenceli vakitler geçirebilmesi için hazırlanmış bir oyun. Büyük kuşlarla hedefler alarak kafesteki kuşları özgür bırakmaya çalışmalı ve yüksek puanlarla bölümleri geçmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna