Kız Dövüşü

Kız Dövüşü Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kız Dövüşü ; Oyun'da rakibinizi tokatlayarak bayıltmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde eğer rakibinizi dövebilirseniz yani bayıltabilirseniz ilerleyen bölümlerde daha akıllı ve daha güçlü bayanlar sizi beklemektedir. Oyun içerisinde rakibiniz ile karşılaştığınız zaman ekranın sağ alt kısmında bulunan Attach düğmesini kullanarak oyun içerisinde rakibinize tokat atabilirsiniz. Ayrıca rakibinizin size tokat atabilmesini sağlamak için ekranın sol alt kısmında bulunan düğmeye tıklamanız gerekmektedir. Ayrıca oyun içerisinde ilerlediğiniz bölümlerde başka rakipler ile kız kavgası yaparken yeni hareketler öğrenerek dövüşünüzü güçlendirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kız Dövüşü Oyunu 2026 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Dövüş Oyunları

Kız Dövüşü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüzme Havuzunda Kızları Avla Yüzme Havuzunda Kızları Avla Kızları balık gibi tutmanız gerekiyor. Zaman ve hız çok önemli. unutmamanız gereken bir diğer olay fazla hızlı olursanız kızlar oltadan kaçabilir. Oyunu space - oltayo atar yön tuşları ile oltayı çekersiniz

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.

Winx Kızları Bul Winx Kızları Bul Winx kızların benzerlerini bul.

Winx Kızlar Baloncuk Winx Kızlar Baloncuk Oyun Winx perilerini balonların içine alıp onları korumaya çalışıyorsunuz. Diğer yerlerden gelen yabancı maddeleri balon içine almayınız. Onlar puan kazandırmaz.

Veteriner Kız Veteriner Kız Oyunda hayvancıklar hastalanır o yüzden bakımları geldi. Bu hayvancıklara gerekli bakım ve kontrolleri yapmak üzere tatlı ve sevimli kız harekete geçer.

üniversiteli kıza makyaj üniversiteli kıza makyaj Üniversiteli kızımızı en güzel manken yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden onu en güzel şekilde makyajını yapmanız gerekiyor.

Tostçu Kız Tostçu Kız Gelen müşteriye siparişini en kısa zamanda hazırlayıp vermelisin. İçeceği tepside götürdüğünde vermek için içeceğe tıklamalısın. Üstdeki mavi düğmeye tıklayarak oyuna giriş yapınız.

Tenisçi Kız Giydir Tenisçi Kız Giydir Güzel Tenisçi'mizi En Guzel Şekilde Giydirin.

Temizlikçi Kız Temizlikçi Kız Her yer dağınıklık ve çöp içinde sizin göreviniz ise her şeyi doğru yerleştirmek çöpleri çöpe atmak havuzu temizlemek ve daha bir çok iş iyapmak zorundayız.